Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Filmy

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Filmy
ludy0

ludy0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludy0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podajcie tytuly najlepszych filmow jakie ogladaliscie.
Głownie interesuje mnie Freeride wiec jesli ktos zna tytuly filmow o tej tematyce to prosilbym o tytuly.

Napisane Oct 25, 2006, 2:33 pm
wariatka

wariatka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wariatka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

well..ja się tam nie znam na snowboardzie, ale luubie ogladać snow-filmy, heh
Nie sądze, że są filmiki poświęcone tylko freeride, ale moge się mylić. Z takich dość długich to polecam White Balance, Elekrep i oczywiście nową polską produkcje czyli Worm up  ^^)

Napisane Oct 25, 2006, 10:44 pm
ludy0

ludy0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludy0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a gdzie i za ile mozna zakupic worm up-a

Napisane Oct 26, 2006, 1:29 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

warm up tutaj na tej stronce jest. Zreszta jest juz taki temat na forum. Sciągnij bo warto

Napisane Oct 26, 2006, 5:42 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko z ytwórni robotfood :)
np. afterbang, afterlame, lame....
no i of coz takie filmy jak the rististance, wildcats alians diary itd. sporo jest
a jeśli lubisz jibby to sprawdź nixon jib fest :)

Napisane Oct 30, 2006, 4:47 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedys oglądałem film futerpoof :) bardzo mi sie podobal, polecam...

Napisane Nov 19, 2006, 11:23 pm
Siemys

Siemys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siemys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnt. Lab - najlepszy film ze wszystkich. Afterlame, That, Lost in transition, As if. Wg. mnie te są najlepsze

Napisane Nov 26, 2006, 2:51 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ktos ma jakiesl linki do tych filmow niech poda ! chetnie bym je obejrzal a nie wiem skad mozna zassac  a z p2p troche dlugo to trwa :(

Napisane Nov 28, 2006, 10:24 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na video.google.pl jest film FORUM- THAT na rok 2007

ponadto POLECAM film PARADOX 2005-2006!!!!!

Napisane Nov 29, 2006, 9:17 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Wojtass powiedział(a):
na video.google.pl jest film FORUM- THAT na rok 2007

wielkie dzieki, zaraz ogladam, prosze jak macie jakies inne linki czy cos to pomozice bo chory jescze przez tydzien leze a nie mam co robic ani ogladac :(

znalazlem jeszcze Heart - 2602 productions czy cos takiego :

http://video.google.pl/videoplay?docid=221478258287628286&q=snowboard+video+.avi

Napisane Nov 29, 2006, 9:45 pm Ostatnio edytowane Nov 30, 2006, 1:33 pm przez rosickey
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko filmy dla mnie to:Forum THAT,Lost in Transiston,Momet of true,DC MNT LAB,Burton For rigt or wrong(!!!!!).Zarombiste filmy.

Napisane Dec 27, 2006, 12:44 pm Ostatnio edytowane Dec 27, 2006, 12:47 pm przez Jedi38
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ooo tak tak THAT jest zajebisty

Napisane Dec 28, 2006, 3:10 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

dodalem juz 8 calcyh filmow do obejrzenia w katalogu, bardzo podoba mi transworld :] obejrzyjcie

Napisane Dec 28, 2006, 11:03 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja