Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Na jakich deskach zaczynalisc...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Na jakich deskach zaczynaliscie jazde?, rybka,taniocha z marketu?
Woru

Woru

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na jakich dechach zaczynaliscie swoją przygode ze sk8boardingiem? "rybka",szajz z marketu czy odrazu dobra firmowa decha??

ja np zaczynałem od rybki... :P

Napisane Oct 29, 2006, 6:06 pm
Balik15

Balik15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Balik15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja od szajsu z marketu :P

Napisane Oct 29, 2006, 6:09 pm Ostatnio edytowane Oct 29, 2006, 6:09 pm przez Balik15
pawelskate

pawelskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja od dechy za 120zł ze sportowego wtedy była zajawa max ^^) heheh pozdro :)

Napisane Oct 29, 2006, 6:14 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kompletny oxygen z skateshopu
w komplecie ABEC1 tracki OPUS i koła z oxygena:D

Napisane Oct 29, 2006, 6:14 pm
DEkogutCK

DEkogutCK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DEkogutCK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pamiętna marketówka besta :D zakupiona za 100 zł w realu :D smarniete czerwona bejca. Dobry profil, calkiem wytrzymala. Jak na market to byla zaje**sta :D

Napisane Oct 29, 2006, 6:15 pm
freeqfree

freeqfree

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to freeqfree zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najpierw była rybka za 60 zł w sportowym na 11 urodziny jako 2 to oxygen cały z truckamiwiecie ze skate shopu rulez póżniej meet-gówno szybko poszedł no i almost uzywany:D ale zajebi******

Napisane Oct 29, 2006, 6:15 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupilem uzywana pro deche, trucki orion, a blat powell ale nie mini logo tylko prawdziwy B)

Napisane Oct 29, 2006, 6:19 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najpierw szajs z marketu a jak wiedziałem że chcem kontynuować przygodę ze skateboardingiem to pożyczyłem od kolegi taką dechę z sportowego

Napisane Oct 29, 2006, 6:20 pm
Moris

Moris

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Moris zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zaczynalem na desce ze sportowego :)

Napisane Oct 29, 2006, 6:29 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

żan -geant ha zuo!, pomijając rybkę na której jeździłem na dupie będąc 5cio latkiem

Napisane Oct 29, 2006, 6:35 pm
lorenzo

lorenzo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lorenzo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1 to była nie do złamania rybka moro:D miałem ją do wczoraj udało mi sie ją złamać:D

Napisane Oct 29, 2006, 6:58 pm
DeskaS

DeskaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeskaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taki temat już był ale ok.
Moja pierwsza decha na której coś konkretnego wykręciłem to gówno z TESCO :thinking:

Napisane Oct 29, 2006, 7:01 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deck z supermarketu. rozwarstwiala sie po 2-3 tygodniach a wytrzymala miesiac ;D kosztowala 69 zł ale z wygladu zajebista.. profil i concavie jak w dobrej normalnej desce, wygladala tak samo. Jezdzilo mi sie dobrze dopoki sie Nose nie zlamal przy halfcabie ;D

Napisane Oct 29, 2006, 7:04 pm
dex93

dex93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pierwsza deska to oczywiście konkurencyjna dla Zero piekna, KRYPTONICS

Napisane Oct 29, 2006, 7:05 pm
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dukes z traczkami opus 1000 xD

Napisane Oct 29, 2006, 7:08 pm
ZZGRED

ZZGRED

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZZGRED zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mojom pierwszom deske zakupiłem w Cmpusie bez profilu ale z gumowymi kułkami :P łozyska abec 1 kupiłem ją za 85zł traki mi pekły po miesiacu a puzniej mi ja ukradli :( :P

Napisane Oct 29, 2006, 8:05 pm
Tomuss95

Tomuss95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomuss95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja od szajsu z marketu za 50 zeta

Napisane Oct 29, 2006, 8:10 pm
heflod

heflod

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to heflod zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja od dechy za 60 zł potem od dechy za 100 złoty z sklepu potem blat amok i trucki macki i kulka alok i lozyska flipy                             

A teraz Od blatu Alien Workshop trucki Royale kulka amok i łozyka flipy :P

Napisane Oct 29, 2006, 8:20 pm
trollyas

trollyas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to trollyas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zaczynałem na desce smith's teraz wisi u mnie w pokoju na ścianie ;)

Napisane Oct 30, 2006, 6:48 am
ziomal09

ziomal09

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomal09 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo ja zaczynałem od takiej deski s super,arkeru free style:D za 99 zł miała ona profil kułka kałczukowe łożyske niczego sobie abec 5 (kółka i łożyska mam do dziś:D) ale deck i tracki były słabiutkie trucki mi sie rozwaliły jak wskakiwałem na krawężnik a decn przy showicie:d

Pozdro Joniec

Napisane Oct 30, 2006, 7:39 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja