Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » snowpark własnej roboty

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
snowpark własnej roboty, Jakie przeszkody?
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, Jeszcze śniegu nie ma aczkoliwek mam taką zajawke na snb że mam już śnieg zamiast muzgu. No ale zaczynam . U nas w mieście ( Rydułotwy) jest nawet fajna górka gdzie rok temu zrobiliśmy snowpark, mieliśmy tma takie części jak: 3 skocznie , quoter,spintransfer,  manualbox. W tym roku chcemy jeszcze dodać jakieś raila.. nie wiem czy dobrym pomysłem będzie tutaj ukradzenie takich żółtych barierek jakie są to blokowania drogi takie dostć wysokie, metalowe.. chyba ze te plastikowe co zdarzają się na sk8parkach.. Jak myślicie z czego będzie lepsza? Dajcie jakieś swoje pomysły na wykonanie raila oraz innych miejscówek! Zajawką kipi..

*Napisane Oct 30, 2006, 7:54 am
Miza16

Miza16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miza16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo idziesz na złomowisko, bierzesz odpowiednie kawalki rur, spawasz je, wkopujesz i śmigasz :mbounce:

Napisane Oct 30, 2006, 1:51 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mozna na złomowisku znaleść i nawet ci tam mogą zespawać na miejscu, możesz kupic gotową rurke (skas tam biora snowparki" albo zbudujcie sobie boxa

Napisane Oct 30, 2006, 4:21 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze by były rury ze znaków drogowych, ale wątpi żebyście to kradli :)

Napisane Oct 30, 2006, 4:45 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My w lutym tego roku zrobilismy raila z ławki. A dokładnie z kilku ławek. Potem latem nie było gdzie usiąść :) Pocinaliśmy wtedy na snowskate`ach.

*Napisane Nov 1, 2006, 3:10 pm
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tettek powiedział(a):
Witam, Jeszcze śniegu nie ma aczkoliwek mam taką zajawke na snb że mam już śnieg zamiast muzgu. No ale zaczynam . U nas w mieście ( Rydułotwy) jest nawet fajna górka gdzie rok temu zrobiliśmy snowpark, mieliśmy tma takie części jak: 3 skocznie , quoter,spintransfer,  manualbox. W tym roku chcemy jeszcze dodać jakieś raila.. nie wiem czy dobrym pomysłem będzie tutaj ukradzenie takich żółtych barierek jakie są to blokowania drogi takie dostć wysokie, metalowe.. chyba ze te plastikowe co zdarzają się na sk8parkach.. Jak myślicie z czego będzie lepsza? Dajcie jakieś swoje pomysły na wykonanie raila oraz innych miejscówek! Zajawką kipi..

musze troche sprostować wypowiedz mojego kolegi!
nie ukrajść, tylko PORZYCZYĆ na zime B)
według mnie najlepszym pomysłem będzie ta żółta barierka, chociaz jeśli macie jakies inne pomysły to dawać, dawać...bo nic innego nieprzychodzi nam do głwy niż ta barierka
pzdr :P

Napisane Nov 2, 2006, 3:21 pm
Siasiek

Siasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wkopalem w ziemie poziomo drabine, potem wyczyycilem ja heblem, i byla idealna. mialza ze 4 metry, i jakies 50. wm wysokosci (no jak smieg napadal to ze 40. troche malo ale byla). naprawde fajnie sie smiga.

Napisane Nov 6, 2006, 5:15 pm
alqester

alqester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alqester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo dobry przykład dał dworlik .. rury ze znaków są idealne :) idźcie gdzieś gdzie są znaki ale tak dalej miasteczka :)  i 3 - 4 rurki można ``pożyczyć`` ;p

Napisane Nov 12, 2006, 11:36 am
zoltan86

zoltan86

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zoltan86 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo głupi pomysł z pożyczaniem znaków ;/ Jakbyście nie pomyśleli to może się to źle skończyć dla kogoś kto tam kiedyś będzie przejeżdżał ;/

Napisane Nov 12, 2006, 1:42 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chciałem tylko dać przykłąd "rurki idealnej" ;) nie namawiam to zabierania znaków tylko to potraktowania takiego znaku jako wzór potrzebnej rurki

Napisane Nov 20, 2006, 10:05 pm
Salabanzi

Salabanzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salabanzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg. mnie to może jakiś murek ale z czego to niewiem hehehe( oczywiście że z drewna ) hehehe

Napisane Nov 23, 2006, 9:38 pm
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Backjardowy snowbark u babci z Speedboxem,Box,Rail i skocznie 5m.

Napisane Dec 27, 2006, 12:57 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w tym roku na SnowSkate`a bede mial rail, hopke i betonowy murek

Napisane Dec 27, 2006, 3:09 pm
dudiX

dudiX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dudiX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli dobrze pamietam  to za 3 metry nowej rury zapłacilem 13 zł wiec nei opyla ci sie nic wyrywac ani kroic miastu ps ja mam fajny projekt na railo/boxa

Napisane Jan 3, 2007, 10:14 pm
dudiX

dudiX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dudiX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wykonanie drewno + metal w miare lekkie i tanie w  dlugosc  4,5 m
3 stalowe nogi  plus przyspawana blacha do nuzek i 4 otwory w ktore wbija sie "sledzie"
zrobione z drytu  zbrojeniowego z naspawana podkladka

Napisane Jan 3, 2007, 10:16 pm
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja zaczynam robic sobie swoj snowpark ;]
w tamtym roku znajomy pospawal mi raila (wys. ok. 1m dl. ok 3m)a teraz robie boxa, laweczki i jakas hopke sie zrobi. narazie wystarczy.. ;]

Napisane Jan 31, 2007, 10:35 pm
S1K

S1K

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to S1K zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MAM PYTANIE BO ZAJARAŁEM SIĘ TAKIMI WIELKIMI RURAMI POMARAŃCZOWYMI CO CZĘSTO MAJA NA FILMIKACH SNOWBOARDOWYCH TAKIE KARBOWANE ALBO I NIE SĄ CZĘSTO WYKPORZYSTYWANE DO KANALIZACJI ALBO PRZEWODÓW ELEKTRYCZNYCH , NO I TU MOJE PYTANIE SKĄD WZIĄŚĆ TAKA OWĄ RURE ? GDZIE KUPIĆ ? SKĄD 'POŻYCZYĆ" ;DDD ?
POZDROO!

Napisane Nov 14, 2010, 8:59 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie pisz z capslockiem bo to troche denerwujace :P mysle, ze mozesz kupic w sklepie typu Castorama, Nomi itp.
no, albo pozyczyc z budowy :cyclops:
tez musze sobie cos ogarnac na nadchodzaca zime. taka rura fajna sprawa, ale chyba rail wyjdzie mnie taniej.

Napisane Nov 14, 2010, 9:15 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a np. ten czerwony rail techrampsa za 250? nie będzie?
jeb! ale to jedynie flacik pod górką.

Napisane Nov 14, 2010, 9:18 pm Ostatnio edytowane Nov 14, 2010, 9:21 pm przez niee
S1K

S1K

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to S1K zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sorki :D! hmm w Casto można taka wielka rure kupic D:? a dowoża na miejsce ? moze wiesz ?
no i moze jakiegos raila tez skołuje ;D bo fajne sa !

niee powiedział(a):
a np. ten czerwony rail techrampsa za 250? nie będzie?
jeb! ale to jedynie flacik pod górką.

myślę iż będzie ten rail zamały na snowa ;p

Napisane Nov 14, 2010, 9:22 pm Ostatnio edytowane Nov 14, 2010, 9:29 pm przez S1K
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja