Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » snowpark własnej roboty

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
snowpark własnej roboty, Jakie przeszkody?
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, Jeszcze śniegu nie ma aczkoliwek mam taką zajawke na snb że mam już śnieg zamiast muzgu. No ale zaczynam . U nas w mieście ( Rydułotwy) jest nawet fajna górka gdzie rok temu zrobiliśmy snowpark, mieliśmy tma takie części jak: 3 skocznie , quoter,spintransfer,  manualbox. W tym roku chcemy jeszcze dodać jakieś raila.. nie wiem czy dobrym pomysłem będzie tutaj ukradzenie takich żółtych barierek jakie są to blokowania drogi takie dostć wysokie, metalowe.. chyba ze te plastikowe co zdarzają się na sk8parkach.. Jak myślicie z czego będzie lepsza? Dajcie jakieś swoje pomysły na wykonanie raila oraz innych miejscówek! Zajawką kipi..

*Napisane Oct 30, 2006, 7:54 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niee powiedział(a):
a np. ten czerwony rail techrampsa za 250? nie będzie?
jeb! ale to jedynie flacik pod górką.

za krotki i za drogi. zreszta sam moge sobie zrobic ;)

@S1K: nie mam pojecia :P ale tez bym sie chetnie dowiedzial :)

Napisane Nov 14, 2010, 9:36 pm
S1K

S1K

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to S1K zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umnie remontują ulice i mieli takie wielkie fajne rury ale sie nie zalapalem i juz ich nie ma : / moze jeszcze beda moze..

Napisane Nov 14, 2010, 9:59 pm
ddominikk

ddominikk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niee powiedział(a):
a np. ten czerwony rail techrampsa za 250? nie będzie?
jeb! ale to jedynie flacik pod górką.
mam go tylko że niższą wersję i okrągłą . :Drok temu zaj.e.biście pociągał na snowboardzie i snowskate :))))))

Napisane Nov 18, 2010, 9:07 pm Ostatnio edytowane Nov 18, 2010, 9:09 pm przez ddominikk
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja