Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Bowl w Tczewie !

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bowl w Tczewie !
mikisk8

mikisk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikisk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aż sie zdziwilem ze w Tczewie koło gdanska buduja bowl tu macie fotki  http://www.tczew.net.pl/~dobrewino/  jak narazie bowl nie jest dokończony ale mam nadzieje ze da sie w nim ładnie posmigac. Co wy o tym sadzicie ?

Napisane Oct 30, 2006, 8:15 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja babcia tam mieszka. szykuje sie ostra jazda w bowlu w lecie...

Napisane Oct 30, 2006, 8:51 pm
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh to chyba pierwszy taki w polsce
ogolnie srednio mi sie ten podoba ale jak by w polsce zaczeli budowac takich wiecej i jakby byly na dodatek bardziej rozbudowane to by bylo super

Napisane Oct 30, 2006, 9:05 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No pomorzu to się chyba za dobrze powodzi:P Najpierw skateplaza, teraz bowl :P Ja chce coś takiego w woj. Łódzkim :) Patrze na te fotki i myślę "Czy kogoś już doszczętnie posrało? Kostka brukowa w bowlu? Dopiero na 3 fotce z czaiłem że to drut zbrojeniowy:)) Ładnie się prezentuje:) Aż mi żal dupę ściska:P
PEACE

PS. Jeszcze taka mała rzecz. Chce pozdrowić pana fotografa i odesłać go do jakiejś książki o fotografii. Człowieku naucz się robić zdjęcia, dopiero potem je wrzucaj. Przede wszystkim poczytaj o ostrości zdjęć i oświetleniu:)

PEACE 2

Napisane Oct 30, 2006, 9:15 pm Ostatnio edytowane Oct 30, 2006, 9:19 pm przez Karwan89
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikisk8 powiedział(a):
Aż sie zdziwilem ze w Tczewie koło gdanska buduja bowl tu macie fotki  http://www.tczew.net.pl/~dobrewino/  jak narazie bowl nie jest dokończony ale mam nadzieje ze da sie w nim ładnie posmigac. Co wy o tym sadzicie ?

wz tam ya dobrye macie xD chzba sie pryeprowadye w tamte okolice xD

Napisane Oct 30, 2006, 9:30 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja