Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » STEP IN

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
STEP IN
mmn

mmn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy warto kupic sobie wiązania typu step-in, czy też lepiej pozostac przy standardowych "pasiakach"?

Napisane Oct 30, 2006, 11:07 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie warto. step in to tandetna wersja twardych wiązań. nie nadają się do skoków. tylko do jazdy.

Napisane Oct 31, 2006, 7:25 am
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie kupuj step in ale pamietaj żeby były metalowe pompki. Ja miałem plastiki i sie połamały szybko.

Napisane Oct 31, 2006, 5:15 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Odradzam. Kup sobie zwykłe miękkie i tyle.

Napisane Nov 3, 2006, 9:51 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Standardowe sa najlepsze. step-in to taki nieudany bajer

Napisane Nov 4, 2006, 10:31 am
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OlaR powiedział(a):
Standardowe sa najlepsze. step-in to taki nieudany bajer

Nie przesadzał bym z tym nieudanym, jest tylko problem z wpieciem kiedy jest duzo sniegu.Jak juz mowiłem najłatwiej i najszybciej zapiąć flow'y.

Napisane Nov 4, 2006, 5:13 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja