Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Co robicie oprócz jazdy na de...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co robicie oprócz jazdy na desce??
dawidpru

dawidpru

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawidpru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja np. Czasami ASG , Sesje D&D i to chyba wszystko.A wy??

Napisane Nov 1, 2006, 10:30 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeżdze na fb no i siedze na kompie

a tak to nie mam innych hobby itp chociarz mógłbym sobie cos znalesc bo na fb mi sie nie chce jeździc caly czas a z kompem troche przesadzam ;)

Napisane Nov 1, 2006, 10:34 am
ZZGRED

ZZGRED

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZZGRED zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja siedze na kompie jezdze na FB skacze(parkour)  :cyclops:

Napisane Nov 1, 2006, 10:40 am
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fb i (niestety) duzo nauki

Napisane Nov 1, 2006, 10:58 am
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

efbe i sranie po krzakach;]

Napisane Nov 1, 2006, 11:09 am
skejp

skejp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fb,graffiti,zoska,pisze teksty a tak wogule nie pomyslales zeby dac to w hyde parku

Napisane Nov 1, 2006, 11:16 am
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ASG ,paintball ,alpinistyka ,koszykówka

Napisane Nov 1, 2006, 11:44 am
Cama

Cama

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fb, piłka nożna, łyżwy lubie  :)
no i oczywiście komp  :)

Napisane Nov 1, 2006, 11:47 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oprocz deski to prawie nic nie robie, oprocz chodzenia do szkoly, to komp, zeby posiedziec na andegrandzie i ogladac SV, jak nie ma pogody na deske to gram i grzebie w necie oraz jezdze na fb, czasami jak juz nie moge wytrzymac to jezdze na desce w domu

Napisane Nov 1, 2006, 11:50 am
buzy

buzy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja oprócz deski to tylko fb na nic wiecej niemam czasu wiecie  jeban szkoła  :(

Edit Erat0: widać ile czasu zabiera Ci szkoła :w00t: orpÓcz

Napisane Nov 1, 2006, 11:53 am Ostatnio edytowane Feb 15, 2007, 9:36 pm przez Erat0
Woru

Woru

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy ten temat czasem niepowinien byc na Hydeparku ?;/

Napisane Nov 1, 2006, 11:57 am
mjfoto

mjfoto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mjfoto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja biegam dlugie dystanse :D, fotografuje i czasem w rajdowce siade na prawym fotelu jako pilot

Napisane Nov 1, 2006, 12:01 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fb(czasami) komp,gry? piłka nożna i myśle że to wszystko. ;)

Napisane Nov 1, 2006, 12:06 pm
lapa15

lapa15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lapa15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA D&D ASG ale tak naprawde to Only Skateboarding no i ogame ;]+

Napisane Nov 1, 2006, 3:18 pm
lorenzo

lorenzo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lorenzo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wale konia <nie zartuje:P>:D ale tez by było fajnie:D nie siedze na ander i pale głupa:D

Napisane Nov 1, 2006, 3:57 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czasem fb, parkour od nie dawna, komp, wedka

Napisane Nov 1, 2006, 4:07 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poza fb i sk8board to:
- narty
- komp
i rozne inne zajecia ;P jak np. piłka nozna czy cos tego typu ;)

Napisane Nov 1, 2006, 4:54 pm
Doris696

Doris696

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Doris696 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm...przede wszystkim kibluje w sql, a tak to jakies konkursy, zajęcia pozalekcyjne, wystepy. Jak kazdy spotykam się ze znajomymi i siedze na kompie, ddo tego jeszcze spiewam w zespole

Napisane Nov 1, 2006, 5:06 pm
trollyas

trollyas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to trollyas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh no fb , komp , czasami jakiś melanż , muzyczka .... jakoś trzeba ten czas spędzać jeśli leje deszcz albo pada śnieg :/

Napisane Nov 1, 2006, 5:18 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sie lumpie przy kompie i wkurzam starszych oraz oglądam filmy i NAWET czytam książki!

Napisane Nov 1, 2006, 9:28 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja