Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Gdzie na snowboard przez feri...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gdzie na snowboard przez ferie?!, ...
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema wszystkim! :)
powoli, powoli zbiżają sie ferie zimowe i wiekoszść wybiera sie gdzieś na kolonie.
Założyłem ten temat aby można w nim było pisać gdzie się jedzie, kiedy, składać tu jakies oferty kolonijne, inforomować o snowparkach oraz Umawiać się itp!! i razem pośmigać przez ferie na snb. :)
Mozecie tez dawać foty snowparkówitp! :P
pzdr :P

*Napisane Nov 1, 2006, 11:33 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2006, 9:18 pm przez McCvir
ludy0

ludy0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludy0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja raczej nie jade na zadne kolonie ale jade sobie do Jaworza na cale ferie. Genialne stoki jak dla mnie, cos co mnie najbardziej kreci. bezdroza:)

Napisane Nov 2, 2006, 7:50 am
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domifinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hyh, ja nie jeżdżę na snb tylko freestylowo na nartach, ale się wypowiem :D
Prawdopodobnie jadę na obóz do Austrii z kumplem. Wiadomo, i pośmigać można, i snowparki są super. Jak bd wiedział dokładniej, gdzie i kiedy jadę, to zedytuje posta, może się spotkamy :P ")

Pozdrawiam :)

Napisane Nov 2, 2006, 4:33 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zapewne wypad na sasiedni Chopok jak & do rodzinki do Soelden
mozliwe ze jak znajdzie sie czas - ze wzgledu na education & sql to jeszcze mozliw e ze cortina lub trzy doliny

Napisane Nov 2, 2006, 8:50 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prawdopodobnie obóz w Kaunertal,ale jeszcze nie znam szczegolow .

Napisane Nov 2, 2006, 11:44 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do Nowego Targu :) Mamy 2 snowparki w czasie zimowym. jeden na wyciągu Zadział a drugi na Długiej Polanie.

Napisane Nov 3, 2006, 8:13 am
ludy0

ludy0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludy0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass, a jak z noclegami. i ceny?? bo moze bym przyjechal na mecz do was (hokej) i przy okazji deseczke wzial

Napisane Nov 3, 2006, 4:03 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Sieprawiu tuż pod Krakowem jest snowpark (w zależności od ilości śniegu). Fajnie przujechać na jeden dzień na kilka godzin. A tak to Nowy Targ postaram sie kilka razy odwiedzic, 4b na Jaworzynie może korbielów (zawody 17 lutego) a tak to w drugim tygodniu z kumplem na Chopok

Napisane Nov 3, 2006, 4:10 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ludy0 powiedział(a):
Wojtass, a jak z noclegami. i ceny?? bo moze bym przyjechal na mecz do was (hokej) i przy okazji deseczke wzial

Dojazd, noclegi
Plan Miasta
www.nowytarg.pl

Osrodek Sportowy Gorce
al.Tysiąclecia 74
tel 018 2662621

Limba
ul.Sokoła 8
tel 018 2667064

Ruczaj
ul.Ludzmierska 32
tel 018 2668992

PKS
ul.Ludzmierska30
tel o182646678

Dudek
al.Tysiaclecia 7a
tel 018 2648596
www.dudek.nowytarg.pl

Osrodek P.R.D.D
os.Oleksówki 42
tel 018 2665923
www.sanatorium.nowytarg.pl

Jodła
os. Gazdy 44
tel 0182668031
www.jodla.nowytarg.top.pl

Hotel Góralski Raj
os.Szuflów
tel o18 4475999
www.goralski-raj.pl

pensjonat Pod Długą Polana
ul.oleksówki 4b
tel 018 2646407
www.poddlugapolana.pl

Napisane Nov 3, 2006, 4:17 pm
Bialy92

Bialy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bialy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słowacja-Oravice-"Meander Park" :P

Napisane Nov 3, 2006, 4:18 pm
BIOLY

BIOLY

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BIOLY zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no w tym roku trzeba odwiedzić alpy.

Napisane Nov 3, 2006, 9:01 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zieleniec! Są tam mistrzowe zjazdy, ale i snowpark niczego sobie, mój ulubiony. Nocleg mam już poza Zieleńcem, jakieś 30 km od- w małej wiosze, jaką jest Lasówka. Wujek ma tam pensjonat, dojazd będę miał itd. Wszystkim polecam Zieleniec, poza tym jest jeszcze wiele miejsc do odkrycia na własną rękę.

Napisane Nov 3, 2006, 9:04 pm
Natalka123

Natalka123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Natalka123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja odwiedze jak zwykle Nowy Targ, Zakopane a oprocz tego to szczyrk

Napisane Nov 3, 2006, 9:26 pm
Ric1

Ric1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ric1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zapraszamy do Nowego Targu... naprawde warto:)

Napisane Nov 3, 2006, 9:36 pm
Kozzak

Kozzak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kozzak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Livignio-Włochy i może Wierchomla -Polska B)

Napisane Nov 7, 2006, 10:19 pm
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domifinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem jechać na WinterCamp, ale nie wyszło ;( I dlatego pojade na obóz do Włoch :) No i oczywiście kilka wizyt w Nowym Targu, tak na łikend :P

Pozdrawiam

Napisane Nov 14, 2006, 7:05 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w tym roku po raz drugi wybieram sie na słowacje :) jak na razie dla mnie idealne sa tam trasy... polecam

Napisane Nov 21, 2006, 8:19 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

domifinger powiedział(a):
Miałem jechać na WinterCamp, ale nie wyszło ;( I dlatego pojade na obóz do Włoch :) No i oczywiście kilka wizyt w Nowym Targu, tak na łikend :P

Pozdrawiam

to nasz snowpark jest aż tak sławny? Ludzie przedstawcie się :)

Napisane Nov 22, 2006, 4:13 pm
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Wojtass powiedział(a):
domifinger powiedział(a):

Pozdrawiam

to nasz snowpark jest aż tak sławny? Ludzie przedstawcie się :)

Nie wiem Wojtass, prawdopodobnie mnie nie pamiętasz, ale w zeszłym roku byłem na Unique :) Hyh, jak będe jechał to zedytuje tego posta i dam ci znać :P

Pozdro!

Edit: Jeszcze raz zmiania planów!! Jade do Białki, jestem z Bytomia (Śląskie). Zdaje się, że mam ferie razem z Warszawą :D Jak coś to zedytuje posta :D

Pozdro!

Napisane Nov 26, 2006, 8:08 pm Ostatnio edytowane Dec 1, 2006, 8:09 pm przez domifinger
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja juz napewno wiem gdzie jadę. 1 tydzień - Słowacja - Strbskie Pleso/Łomnica żeby pojezdzic a 2 to Unique i ew Białka. Trzeba sie w tym Nowym Targu ustawić bo coś dużo ludzi tam chce zawitac. Wojtass - może jakies powitanie chlebem i sola :P

Napisane Nov 27, 2006, 3:32 pm Ostatnio edytowane Nov 27, 2006, 3:33 pm przez wabahaba
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja