Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Gdzie na snowboard przez feri...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gdzie na snowboard przez ferie?!, ...
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema wszystkim! :)
powoli, powoli zbiżają sie ferie zimowe i wiekoszść wybiera sie gdzieś na kolonie.
Założyłem ten temat aby można w nim było pisać gdzie się jedzie, kiedy, składać tu jakies oferty kolonijne, inforomować o snowparkach oraz Umawiać się itp!! i razem pośmigać przez ferie na snb. :)
Mozecie tez dawać foty snowparkówitp! :P
pzdr :P

*Napisane Nov 1, 2006, 11:33 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2006, 9:18 pm przez McCvir
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja w tym pokrece sie po Włoszech...

Napisane Nov 28, 2006, 7:33 pm
kubiszon

kubiszon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubiszon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak w polsce to do szczyrku a jak za granice to niewiem

Napisane Dec 2, 2006, 4:29 pm
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w te ferie nigdzie na deske sie nie wybieram z tego wgledu ze lece do anglii ALE tam gdzie lece tzn niedaleko jest jakies centrum rozrywki i tam jest taka wieeelka hala ze sniegiem snowparkiem i wyciagiem i sie tam wybieram wlasnie. drugi tydzien spedze u nas w bydgoszczy w myslecinku chyba ;) za to za rok na oboz!

Napisane Dec 2, 2006, 11:32 pm
Hejniak

Hejniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hejniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja napewno bede odwiedzan Gore Kamiensk, smigac na moim boxie a w ferie do Bialki

Napisane Dec 5, 2006, 11:35 pm
brat5

brat5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brat5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Białka Tarzańska nio i na Słowacje ^^)

Napisane Dec 13, 2006, 4:01 pm
oxi

oxi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oxi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wlasnei nie wiem gdzie jechac i przegaladam sobie wasze wpisy i wszystko brzmi tak pieknie... wszedzie bym chciała. A tu tylko dwa tygodnie! Juz nie moge si doczekac...
Kocham to! Uwielbiam to! Bo snowboard jest ...... no najlepszy!

Napisane Dec 13, 2006, 8:15 pm
jaaa

jaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ferje mam od 10 lutego ... i pierwszy tydzień: Włochy - Plose koło Brixen, drugi tydzień:  pewnie Przemyśl i okolice [podkarpacie]. W miedzy czasie jeszcze Wisła i Szczyrk bo stosunkowo blisko :)
pozdrawiam ^^

Napisane Dec 13, 2006, 8:25 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja zapraszam do Krynicy - Zdrój, mamy 2 snowparki, pierwszy na górze Jaworzyna a drugi na słotwinach, własnie zrobili tam nowy snowpark który wygląda tak SNOWPARK

Napisane Dec 13, 2006, 8:32 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2006, 8:32 pm przez Miau
Albertus

Albertus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Albertus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to się wybieram do Włoch 2 sezon na Snowboardzie, jade na oboz tam sie wlasnie nauczylem jezdzic jest supere o to strona www.chris.com.pl. Włochy Dolomity  :)

*Napisane Dec 13, 2006, 11:21 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rzeczka ,Karpacz a w szczegulności teraz Szklarska Poręba od niedawna mam tam mieszkanie więc częsciej będę tam bywać he he

Napisane Dec 14, 2006, 11:31 am Ostatnio edytowane Dec 14, 2006, 11:31 am przez bergersk8
mrFlip

mrFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mrFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to tylko w bliższe tereny czyli : Zieleniec , Czarna Góra no i oczywiście Jugów park  B) A i do Czech się pewnie wybiorę -> Przełęcz Czerwonogórska no i mooooże S.Młyn

Napisane Dec 15, 2006, 11:26 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czarna góra, zieleniec (a konkretnie forum snowpark w zieleńcu :P ), czeskie snowparki w okolicy (harrachov, spindlerowy mlyn....), a poza tym okolice cieszyna, szczyrk, wisła może bytom odwiedze :)

Napisane Dec 16, 2006, 3:13 pm
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ustroń i słowacja może jak śnieg dopisze,A narazie go ni ma a małopolskie woj. ma pierwsze ferie :(

Napisane Dec 27, 2006, 12:24 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja