Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Lubią nas, nie ma co...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Lubią nas, nie ma co...
DEkogutCK

DEkogutCK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DEkogutCK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I kolejny ciekawy artykuł jaki znalazłem.
USA:\"Polacy z Greenpointu to robactwo.\"

Co o tym myślicie. Czy polacy rzeczywiście aż tak sie już uprzykrzyli w innych krajach ?? I czy ten koleś naprawde chciał żeby to była satyra ??  ^^)

Napisane Nov 4, 2006, 1:28 pm Ostatnio edytowane Nov 4, 2006, 1:28 pm przez DEkogutCK
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wkurzyć się można ale taka jest prawda Polska dla nich to wieśniaki nienawidzę tego od zawsze ktoś nas nieniewidził i tak pozostanie, zabieramy im prace  to nas nienawidza

Napisane Nov 4, 2006, 1:42 pm Ostatnio edytowane Nov 4, 2006, 1:43 pm przez Rojek
matiker

matiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wóda,narkotyki,dziwki itd. to normalka w Polsce........

*Napisane Nov 4, 2006, 3:56 pm
zsw94

zsw94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zsw94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciekawy jestem jak on(ten co napisał "satyre" o polakach)czuł by sie gdyby ktos o nim tak napisał

Napisane Nov 4, 2006, 4:00 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matiker powiedział(a):

a w stanach nie? bueheheheheh nie rozsmieszaj mnie :D:D
W stanach narkotyki i dziwki sa o wiele popularniejsze niz u nas... jesli chodzi o alko to fakt, nikt nas nie pobije (:

Napisane Nov 4, 2006, 4:03 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh, czego tu sie dziwic?? Zeby mogli to by pisali wiecej takich aktukulow.. nie tylko w USA. Polacy juz maja wyrobiona o sobie opinie... pijaki, zlodzieje... smutne,ale prawdziwe...

Napisane Nov 4, 2006, 4:05 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sie dziwicie taka jest prawda ze polacy sami wyrabiaja sobei marke z agranica moze artyklul troche przesadzny ale w duzej czesci prawdziwy

Napisane Nov 4, 2006, 4:10 pm
Dziat

Dziat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się Polska kojarzy z dresami. Raz pojechałem za granicę, to już nie chciałem tu wracać. Tam nie było gości którzy zabierali dzieciom lizaczki.

Napisane Nov 12, 2006, 11:10 pm
Oldfucker

Oldfucker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Oldfucker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co w tym dziwnego,przecież to oczywiste, że ktoś musiał to zrobić(pojechać polaków). W końcu pchamy się wszędzie tam gdzie nas nie chcą i takie są tego skutki:D

Napisane Nov 12, 2006, 11:17 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziat powiedział(a):
mi się Polska kojarzy z dresami. Raz pojechałem za granicę, to już nie chciałem tu wracać. Tam nie było gości którzy zabierali dzieciom lizaczki.

Przyjedz do Bruxeli ;) na ulicy co 3 typ to dres. Drsik adidaka,buciki airmax i skurzana kurteczka,taka krotka...

Napisane Nov 12, 2006, 11:17 pm Ostatnio edytowane Nov 12, 2006, 11:18 pm przez danlancher
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matiker powiedział(a):

dokładnie oni sie zdziwili ze po skrzynce wodki mozna chodzic jeszcze :) niewidzieli nas w akcji no to sie dziwia teraz ze polak potrafii :) a ten co nas ruga to frajer jakis pewnie niech przyjezdza i nam to w oczy powie jak to kozak taki jak tak napisal no to niech teraz to powie taki mocny w slowach? ale w sumie mozna i nas niepolubic to co sie dzieje ale mowi sie trudno ale dla mnie polaska to dom a u nich jest inaczej kolorowo a u nas czarno :P im zadobrze i temu im sie w glowach przeraca ....(pS. i temu cisna po nas a kazdy z USA myli ze jest kozak ze taki dobey najlepszy i temu to frajerzy nie all ale wiekszosc )

Napisane Nov 12, 2006, 11:22 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulja powiedział(a):
matiker powiedział(a):

W stanach narkotyki i dziwki sa o wiele popularniejsze niz u nas... jesli chodzi o alko to fakt, nikt nas nie pobije (:

nie zapomnij o Ruskach :cyclops:

Napisane Nov 12, 2006, 11:36 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Browarek , winko i wódeczka, tytoń.
Narkotyki nie tak często zresztą dziwki też
dziwi mnie to bo u nich to wyszystko razem jest na porządku dziennym
a mówią że polacy to ścierwo . Rasiści pierdoleni !
Huj im w Dupe

Napisane Nov 13, 2006, 8:23 am
Biczhed

Biczhed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biczhed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulja powiedział(a):
matiker powiedział(a):

Śmiertelna dawka alkocholu we krwi to ok. 4 promile(nie dotyczy polakow i rosjan)

Napisane Nov 13, 2006, 8:50 am
glosnik

glosnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mowicie, że polska to zadupie i zlodzieje, dresy itp. WSZEDZIE TAK JEST. haha ostatnio sobie Discovery oglądałem, był program ' faceci w bieli', i mieli zrobić jakiś alaram, blokadę na rower, żeby nie ukraść, dla Londyńczyka, któremu rower ukradli 3 razy. więc wszędzie jest złodziejstwo, nie da rady tego zatrzymać.
artykuł przesadny lekko.

Napisane Nov 13, 2006, 10:38 am
Biczhed

Biczhed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biczhed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

glosnik powiedział(a):
mowicie, że polska to zadupie i zlodzieje, dresy itp. WSZEDZIE TAK JEST. haha ostatnio sobie Discovery oglądałem, był program ' faceci w bieli', i mieli zrobić jakiś alaram, blokadę na rower, żeby nie ukraść, dla Londyńczyka, któremu rower ukradli 3 razy. więc wszędzie jest złodziejstwo, nie da rady tego zatrzymać.
artykuł przesadny lekko.

To chyba oczywiste ze w kazdym panstwie jest patologia.. Tu chodzi o mentalnos spoleczenstwa nasze nawyki ktore sa tragiczne. Nie bez powodu mamy taką opinie w swiecie a gadanie ze wszedzie jest przestepstwo to kretynizm..

Napisane Nov 13, 2006, 4:21 pm
miandzik

miandzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miandzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak w Polsce do władzy doszli tacy debilni ludzie jacy doszli to ja sie wcale nie dziwie że na nas patrzą z góry:):)

Napisane Nov 13, 2006, 4:33 pm
chudaordie

chudaordie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chudaordie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slyszalam o polakach za granica. niektorzy dobrze sie 'zachowuja' inni 'dobrze. przyklad: dziadkow mam we Francji i sa dumni z Polski, a jezeli slysza zly osad to zaprzeczaja ;)

Napisane Nov 16, 2006, 12:05 am
Qadu

Qadu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qadu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Biczhed powiedział(a):
glosnik powiedział(a):
artykuł przesadny lekko.

To chyba oczywiste ze w kazdym panstwie jest patologia.. Tu chodzi o mentalnos spoleczenstwa nasze nawyki ktore sa tragiczne. Nie bez powodu mamy taką opinie w swiecie a gadanie ze wszedzie jest przestepstwo to kretynizm..

ale jakie nawyki?! żule z pod sklepu co wódke popijają małym mocnym? złodzieje? subkultury? politycy co robią z siebie idiotów? to są nasze nawyki? nie, to tylko część naszego państwa... niestety ta bardziej widoczna cześć... nie wiem co ja np mam z tym wspólnego:p

Napisane Nov 16, 2006, 1:52 am
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zsw94 powiedział(a):
ciekawy jestem jak on(ten co napisał "satyre" o polakach)czuł by sie gdyby ktos o nim tak napisał

A ja jestem ciekaw czy gościu miałby odwagę rosłemu Polakowi powiedzieć prosto w oczy, że jest "robactwem" itp.  :rolleyes:

Ehh... Smutne i żałosne, nawet jeśli miał być to tekst satyryczny, to nie udał mu się do końca. Gościu najzwyczajniej zachował się jak rasista wrzucając Polakom. To, że w Polsce się pije, kradnie itp. to nie jest nic nowego, ale jaki związek z tym mają Polacy mieszkający w USA? Tam mają 'swoją' dzielnicę, prowadzą własne działalności, nie kompromitują się raczej jak rodacy w kraju, więc nie rozumiem zamierzeń tego kolesia.

Cytuj:
- Nie da się usprawiedliwić słowem satyra faktu, że ktoś jest znieważony. Określeń robactwo i podludzie wobec Polaków i Żydów używali naziści - ripostował Frank Milewski, szef Kongresu Polonii Amerykańskiej na stan Nowy Jork.

Dokładnie. Koleś zachował się jak typowy nazista 'nazywając' Polaków w ten sposób... Przykre jest to, że ludzie nie znając Polaków i ich obyczajów, idą za stereotypami, które na całym świecie w większości są Nam bardzo nieprzychylne... Tak jak Niemcy robią sobie głupie żarty z Polaków (zwłaszcza ostatnio z naszego rajdowca - Roberta Kubicy), tak i Amerykanie zaczynają... Dostają od Naszego państwa pomoc w bezsensownej wojnie, a mimo wszystko zawsze znajdą się półgłówki, którzy prostym i tanim kosztem chcą wzbudzić niepotrzebne emocje wokół własnej osoby. A tak jest w tym przypadku. Gościu chciał narobić wokół siebie szumu, więc stworzył ten żałosny artykuł...  :thinking:

Napisane Nov 16, 2006, 6:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja