Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Komiksy :)

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Komiksy :)
BooTs

BooTs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BooTs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WIem ze temat "Komiksy" nie jest powiazany z Garifiti. NO ale tez jest to sztuka :) KTo z was interesuje sie komiksami?? i Jakie KOmiksy sa wasze ulubione?? :). Jajestem zajawkowiczem starych odcinkow Batmana bo nowe juz nie sa takie fajne :) Oprocz tego komiksy wojenne też są niezłe. A czy ty sie interesujesz komiksami??

Napisane Jul 2, 2005, 1:56 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LOSUX
lub
losux na prv

http://img98.echo.cx/img98/8302/1150aq.jpg

B)

Napisane Jul 2, 2005, 2:32 pm Ostatnio edytowane Jul 3, 2005, 9:19 am przez Zyga
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ejjjjj ja tez lubie batmana :cyclops:.......... jak byłam mała to miałam dużo komiksów:"Kaiko i Kokosz", "Asterix i Obelix" czasem"Tytus,Romek i Atomek"......hmmm jakie to jeszcze były... nie pamiętam :thinking:........aaaaa "Conan barbarzyńca".....eeeee,ale to chyba nie był mój komiks :P

Napisane Jul 2, 2005, 8:49 pm
Mikess

Mikess

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mikess zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga, tez lubię losux hehe, ale hardkor:)
Jak byłem mniejszy czytałe Kaczora Donalda.
Teraz raczej nie, chyba że jakieś obrazeki Marka Lenca z CDA:)

Napisane Jul 4, 2005, 1:22 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja czytam "Wilq" i "Jeża Jerzego". A i jeszcze "Lobo". I "Dragon Balla" też.

Napisane Jul 4, 2005, 10:13 pm
Neox14

Neox14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Neox14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

losux.prv.pl & ... Jez jezy xD tyle powiem...

Napisane Jul 7, 2005, 12:20 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zalezy gdzie komiksy. W internecie to czytam www.losux.prv.pl http://kokoart.net i www.megatokyo.com  a w realu to kazda mange jaka wpadnie mi do reki ;]

Napisane Jul 13, 2005, 12:42 pm
-Hakro-

-Hakro-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to -Hakro- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z internetowych to oczywiście KOKOART.net i LOSUX.prv.pl !! W młodym wieku KD ^^
Kiedyś też manga, nie pamietam nawet jaka (daaawnooo).

Napisane Jul 21, 2005, 5:11 pm
ixixix

ixixix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ixixix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh nie znam sie zbyt na komiksach ale smieszy mnie jez jerzy jak przegladam slizg :D kiedys jaralem sei kaczorem donaldem yea :D

Napisane Jul 21, 2005, 8:40 pm
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Internetowy to www.losux.prv.pl
A tak to GIGANT :]

Napisane Jul 23, 2005, 3:02 pm
Dj-Pooshysty

Dj-Pooshysty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dj-Pooshysty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Losux rulez i tyle powiem!!  B)
a ze zwyklych to Tytus romek i atomek i Thorgal  ;)  :P

*Napisane Jul 24, 2005, 9:54 pm
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh...komiksy są spoko szczególnie lubię Jeża Jerzego ;) no i tytus jest też dobry

Napisane Aug 1, 2005, 11:58 am
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Losux RULLEZ"),i tyle powiem

Napisane Aug 2, 2005, 4:57 pm
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak by co to ja tekstu nie wziolem od DJ-Pooshysty.

Napisane Aug 2, 2005, 5:08 pm
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeż jezy nie do przebicia! "Duzi Jeż=Duzio wołowina Pięć smaków"

Napisane Aug 5, 2005, 5:48 pm
MisticBili

MisticBili

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MisticBili zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajne są komiksy.
Pamiętam kiedyś miałem kilka komiksów Dragon Ball to się czytało od prawej do lewej,ale to nic nie przeszkadzało.

Napisane Aug 15, 2005, 9:45 pm
piterulezor

piterulezor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piterulezor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Losux powala...ł na poczatku tera troche juz mnie nie smieszy ale i tak jest best

Napisane Aug 16, 2005, 10:51 pm
Looke

Looke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Looke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

losux, losux, losux wymiata!! nie ma lepszego komiksu!! kto jeszcze nie zna niech wpierdala na strone www.losux.prv.pl i studiuje każdy odcinek, obiecuję zajebistą polewke, no chyba że totalnie nie kminisz o co w tym chodzi (lub nie umiesz czytać) pozdro
zajebisty temat")

*Napisane Aug 18, 2005, 9:58 pm
xxxRaVxxx

xxxRaVxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xxxRaVxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no losux roolezz najlepszy komix jaki czytałem i chyba jedyny poza KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM !!!!!!!!!!!!!!! koziołek też rooooooxxxxxxxxxxxxx

Napisane Aug 18, 2005, 10:43 pm
aeh

aeh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to aeh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KE?komiks!!!!a poza tym jez jezy wilq

Napisane Sep 7, 2005, 3:36 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja