Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Nickelback

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nickelback , Czy są tu fani tego zespołu ?
Oldfucker

Oldfucker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Oldfucker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o tych zespołach?? Osobieście rozkoszuje się nimi, i chciałbym znaleźć się na koncercie któregoś zespołów.

edit niedziu: jako, ze temacik o Papa Roach'u znajduje sie tutaj, tak wiec uczynie z tego temacik tylko o Nickelback'u ;)

Napisane Nov 6, 2006, 4:22 pm Ostatnio edytowane Jan 9, 2007, 5:03 pm przez niedziak
Homer99

Homer99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Homer99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem fanem Papa roach... no i mają bardzo fajną muzę!! Crash wymiata!!!

Napisane Nov 30, 2006, 4:44 pm
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nickelback i Papa Roach mają parę fajnych piosenek ale moiom zdaniem tylko kilka ;)

Napisane Nov 30, 2006, 4:46 pm
este

este

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to este zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uwielbiam Papa Roach, uwazam ze to jest najlepszy zespol na swiecie!!! A jezeli chodzi o koncerty to moim najwiekszym marzeniem jest znalezc sie na koncercie PR. Zachecam do zapoznania sie z ich dyskografia :)

Napisane Nov 30, 2006, 4:59 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś bardzo dawno jak chodzilem do 4 czy 5 klasy to słuchalem Nickelbacka ale teraz już nie slucham a papa Roach to kilka razy słyszałem taki sobie zespół

Napisane Nov 30, 2006, 6:47 pm
Rozek123

Rozek123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rozek123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie podoba muzyka preferowana przez Papa Roach dobre kawalki maja

Napisane Nov 30, 2006, 7:13 pm
pokerbloo

pokerbloo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pokerbloo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nickelback całkiem fajny, podobają mi się a Papa Roach też ale słyszałam tylko kilka kawałków. Jakieś dwa chyba. Ale fajnie grają.

*Napisane Dec 20, 2006, 7:55 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziwie mnie tylko ze wrzucasz do jednego worka dobrą i poczciwą kapele jaka jest papa roach oraz nickelback ktory tworzy troche inna muzyka niz PR.
Papa Roach... mam sentyment jeszcze z 2002 roku, a Nickelback...pojedyncze utwory wpadajace w ucho... ale zadna rewelacja moim zdaniem

Napisane Dec 20, 2006, 8:06 pm
3fy

3fy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3fy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ble... jakos mi to nie podchodzi hmmm... w sumie to nawet na maksa ale luz :p

Napisane Jan 4, 2007, 8:49 pm
skateaga

skateaga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateaga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubie bardzo :) A szczegolnie Papa Roach :)

Napisane Jan 5, 2007, 9:19 am
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z Papa roach podoba mi sie "Last resort", "Take me". Nickelback to komercja moim zdaniem

Napisane Jan 5, 2007, 4:50 pm
Homer99

Homer99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Homer99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nickelback to tez bardzo fajna kapelka!!! Polecam

Napisane Feb 15, 2007, 2:28 pm
7metallic7

7metallic7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 7metallic7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Homer99 powiedział(a):
Nickelback to tez bardzo fajna kapelka!!! Polecam

ja tez taka spokojan :D miła odskocznia od trashu :D

Napisane Feb 16, 2007, 3:14 pm
Przemo13

Przemo13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemo13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi z Nickelback podoba się-hero a z Papa Roach Blood Brothers.

Napisane Mar 25, 2007, 8:21 pm
bragga

bragga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bragga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mają kilka wpadających w ucho kawałków, typu: "Hero", "Someday", "Photograph" i oczywiście "Far Away" :cyclops: Czasami trzeba odpocząć od rapu, a Nickelback jest na to w sam raz.

Napisane Mar 27, 2007, 8:49 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeden utwor godny polecienia, "How You Remind Me" ...i tylko tyle, nic wiecej nie zwrocilem mojej uwagi, reszta to sama nuda...

Napisane Mar 27, 2007, 10:58 pm
Paczkosia

Paczkosia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczkosia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Papa roach sa spoko ale troche zbyt rozslawieni ostatnimi czasy ...co do nickelback nie zgodze sie z zazutamii komercji, bo nie robia nic takiego komercyjnym zespolem jest lordi, czy slipknot, mimo ze lubie slipknotow kazdy chyba widzi ze popada w komerche. A nickelback maja kawalki dobre ale jedynie te malo znane ;P i malo ich w tv dlatego uwazam ze tu nic nie capi komercha

Napisane Apr 1, 2007, 4:04 pm
wanted93

wanted93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wanted93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o papa roach to ja sie juz wypowiadałem sa poprostu git
a nickelback tez spoko ale ten zespół średnio lubie tylko pare ich kawałków przypadło mi do gustu

Napisane Jun 14, 2007, 11:04 pm
RuDa6

RuDa6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RuDa6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z Nickelbacka podoba mi się tylko kilka piosenek :thinking: .. czasami jak mnie łepetyna boli to se puszczam  :).. tak uspokaja mnie, ale tylko kilka piosenek  :)

*Napisane Jun 15, 2007, 5:58 pm
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TO jest temat o Nickelblack czy o Papa Roach że sie wypowiadacie??Dla mnie Nickelblack fajny zespolik, najlepszą płyta jest ,,The Long Raod'' a najlepszą piosenką ,,Someday'':)

Napisane Jun 22, 2007, 5:43 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja