Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Zemsty writerów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Zemsty writerów, Doświaczyliście czy zemściliście?
Tager

Tager

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tager zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam taki trochę głupi temat ale chciałem się dowiedzieć czy doświadczyliście zemsty grafficiarzy np. ztagowali wam drzwi albo coś a może sami się na kogoś wkurzyliście i ztagowaliście drzwi lub nową elewację?

Napisane Nov 6, 2006, 6:05 pm
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie krosują suki jakies!

Napisane Nov 6, 2006, 6:13 pm
Tager

Tager

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tager zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeśli o mnie chodzi to mi z 3 lata temu ztagowali drzwi markerem napisem"RTV-"  :mad: ale to tylko raz a jeśli chodzi a ztagowanie czegoś przezemnie to nie...

Napisane Nov 6, 2006, 9:00 pm
Janowe

Janowe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Janowe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe...my walczymy między sobą o miejscówki na legal... :P chodzi o to kto pierwszy załatwi daną miejscówke... :P potem jest królem ;P ale i tak malujemy potem razem... na bombie to nie przechodzi ;P bo każda para rąk jest potrzebna... a pozatym OPC'rew nie ma wrogów ^^ chyba... ?

Napisane Nov 7, 2006, 7:46 am
skejp

skejp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ak z drzwiami albo tak jak mówisz to nie ale bomby to sie malowalo to jest malo istiotne

Napisane Nov 7, 2006, 9:14 am
DjBooh

DjBooh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DjBooh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kiedys ztagowałem drzwi mojego wroga :]

Napisane Nov 7, 2006, 9:25 am
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie jestem chamski i nie maluje po cudzych drzwiach!!!Nigdy sie nikt na mnie nie zemścił z powodu graffiti ani ja sie nie mściłem!

Napisane Nov 7, 2006, 8:09 pm
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gaski powiedział(a):
Nie jestem chamski i nie maluje po cudzych drzwiach!!!Nigdy sie nikt na mnie nie zemścił z powodu graffiti ani ja sie nie mściłem!
bo masz mózg a co poniektórzy nie... ;]

Napisane Nov 7, 2006, 8:15 pm
Roll

Roll

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roll zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takie akcje to h.ujowa sprawa. po co szukac  wrogow we wlasnej subkulturze? jako writerzy powinnismy sie nawzajem szanowac a nie jakies podzialy glupie tworzyc.

Napisane Nov 7, 2006, 8:28 pm
klocek1

klocek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klocek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ehhhhhh ...

Widze że pełno tutaj osób starszych ode mnie, ale jednak ze spopularyzowaną i zakaźliwą przez internet chorobą zaniku mięśnia mózgowego ... Czy wy nie pojmujecie, że nie chodzi tutaj o żadne zemsty, i o to żeby się kłócić ?

Chodzi o zajawkę, i ten kto maluje dla jakichś innych celów - jest szmatą. Tak samo jak szmatą jest ten, kto toyuchuje czy tam crossuje dlatego, że kogoś nie lubi, czy ma z nim jakieś porachunki. Już wolałbym (szczerze) żeby ktoś porządnie j.ebnął mi w łeb, bo mu zaszedłem za skórę, niż żeby ztoyował mi wrzuta, w który włożyłem wiele wysiłku / spiny / adrenaliny.

Topic bez sensu.

Pozdro,
.:KioseK:.

Napisane Nov 7, 2006, 9:56 pm
Tager

Tager

Member
Wyświetl posty

Klocek rozumiemy,że w graffiti nie chodzi o to aby się kłucić tylko chodzi o współprace między writer'ami i crew.Ale zadałem pytanie czy ztagowali wam coś albo ztagowaliście coś komuś po prostu każdy z nas inaczej myśli i możę się wypowiedzieć...I klocek topic nie jest bez sensu.

Napisane Nov 8, 2006, 10:42 am
mAinE

mAinE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mAinE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj takie akcje są bezsensu ... szkoda nerwów czasu i kasy przedewszystkim ... bo jak jak coś sie ma do wygarnięcia to w prosto w oczy i jak by pszyszedł ktoś i spytał czy może zamalować coś starszego i czymś lepszym to nic przeciwko ... u mnie tak było i jak zaczynałem to dostałem pomocną dłoń za to respekta 4 KOLOKOZ .. po co ciśnieniować jak można podwyższać poziom

Napisane Nov 8, 2006, 11:14 am
Users

Users

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Users zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raz jak tagowałem w takiej klatce jednej to taki jeden w mojej klatce napisal moje nazwisko i groźby, że jak jeszcze raz będe tagował w mojej klatce co że mnie zajebią itd. :) ale mialem to gdzies.. i tak dalej tagowalem

Napisane Nov 8, 2006, 2:39 pm
5AIN

5AIN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5AIN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie toy'uje grafów itp. i mi nic nie robią...Raz tylko pomazali mi dom mtn'ami,markerami... :P(żartuje)

Napisane Nov 8, 2006, 6:33 pm
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi zatagowali klatke z siąsiadami znależliśmy gówniarzy i mordy obiliśmy B)

Napisane Nov 9, 2006, 8:36 am
mAinE

mAinE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mAinE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no też kiedyś miałem nie przyjemną akcje bo kupiłem nowego grubasa i pocisnelem klatke na mecie jak po gibonki lazłem .... oj od tamtej pory nie bywam na mecie :D:D:D:D

Napisane Nov 9, 2006, 9:08 am
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ztagowałem się na klatce mojege wroga zna moja ksywe wiec wie że to ja  :) niech czuje strach  :P

Napisane Nov 9, 2006, 1:54 pm
ReggaeBoy

ReggaeBoy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ReggaeBoy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kumpeli klatke odpicowałem alem nie po złości poprostu czekalem na nią na dole i mi sie nudzilo a mnie nikt nie pomazal jeszcze...(ale nie zapowiada się:P)

Napisane Nov 10, 2006, 10:19 pm
Roll

Roll

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roll zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehh u mnie na klatce jest pelno tagow szajskich...

Napisane Nov 11, 2006, 12:27 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak człowiek boombi na spontanie to mało obchodzi go to czy zamaluje cudzy 'tag'... takie fakty sa naprawde nie istotne ...
Ale jak się widzi piękny legal czy inny pokaźny wrzut zeszpecony przez gówniarzy to aż mi się podnosi...

*grafficiarze powinni się jednoczyć*...a nie mscic...jaki to ma sens?
On zamalował mnie...więc ja go i tak ciągle...błędna koło...komu się pierwszemu znudzi?

Jak już bym miała się dopatrzeć  umyślnej dewastacji mojego wrzuta to przypuszczam iż nie wiem na kim by się zemścić wypadało...no napewno na sprawcy...ale rób sobie dochodzenie kto to był...taaa napewno :dots:
A wyzywać się na innych nie bede...no nie rób drugiemu co Tobie nie miłe...
Jak już buffują to jakieś srajty malujące wszystko co popadnie
Bo kto się szanuje ten nie buffuje- a jak już to napewno nie imiennie...więc nie wiem o czym tu w ogóle mowa....

Napisane Nov 12, 2006, 12:21 am Ostatnio edytowane Nov 12, 2006, 12:22 am przez wRiTer_Ka
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja