Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Temat o wódce co by dopełnić ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Temat o wódce co by dopełnić nasz mały andegrandowy zbiór, dębowa, weselna może Viktoria???
FASTER

FASTER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FASTER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Browar był, wino nadal na przodujących pozycjach. Pomyślałem więc o wódzie-tylko bez ściemy wiem, że każdy próbował, to w Polsce normalka. Wymieniajcie najlepsze trunki powyżej 40% i opisujcie wrażenia ^^)

Może ktoś nawet absenta próbował???
ps. sorki jak źle napisałem ja jeszcze nie piłem...gustuje w:Krajowej, Absolwencie, ruskich wyrobach i "Smirnoffie". Ale 50%-ową Dębową lub mieszankami weselnymi też nie pogardzę  B)
Co do wrażeń dobra faza, ale jak przesadzisz to...hmm...pamięć się urywa :P
MOC W VIKTORII ;)

*Napisane Nov 7, 2006, 10:39 am
qboneq

qboneq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qboneq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Absynta nie pilem..... jeszcze :P a co do wodki polecam wszystkim starogardzkom lekko ponad 40% kaca nie ma i co najwazniejsze cena... 16 zl za polowke zyc nie umierac.... a pozatym to wyborowa ne jest zla ale ostatnio jakis syf mi sie trafil tak jechalo po zaworach ze szok ale pewnie to nie byl oryginal. Co pijam najczesciej zalezy glownie od tego czy jest kasa czy nie.... A tak poza tymi to jeszcze absolwenta bolsa wczesniej wymienionego smirnoffa to chyba najlepsze trunki za rozsadna cene.
PiS
edit: zapomnialem jeszcze o finlandii zurawinowa jest kozak

Napisane Nov 7, 2006, 10:57 am Ostatnio edytowane Nov 7, 2006, 12:22 pm przez qboneq
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

absynt dobry jest;]
ale tak to finlandia smirnoff bols chodz & tak w moim przypadku przoduje tequilla;]

Napisane Nov 7, 2006, 12:15 pm Ostatnio edytowane Nov 7, 2006, 12:16 pm przez emilkaa
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gustuje w Absolwencie, Sobieskim i Zawiszy Czarnym:) Dobra jest też, chyba słowacka wódka, Nicolaus, jest cholernie dobra i tania:) chyba z 18 zł za pół literka:)
PEACE

Napisane Nov 7, 2006, 12:19 pm
Artysta

Artysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Artysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B) ja bez sciemy gustuje we wszystkich rodzajach alkoholku, im wiecej procent tym lepiej B)

Napisane Nov 7, 2006, 12:30 pm
Nicram16

Nicram16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicram16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na rozpoczeciu wakacji ze znajomymi doklaniej 5 osobami obalilismy 4x0,6 sobieski... co prawda 4 wcale nie pamietam ale i tak bylo milo ^^) ogolnie wodke lubie, ale bardziej wole browarek

Napisane Nov 7, 2006, 12:50 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

qboneq powiedział(a):
a co do wodki polecam wszystkim starogardzkom lekko ponad 40% kaca nie ma i co najwazniejsze cena... 16 zl za polowke zyc nie umierac....

Przestań...Stargardzka jest do dupy.

Osobiście wole Krajówke...dobra też była ta co ostatnio pilismy z FASTEREM u Goralx'a na chacie, ale nie pamiętam nazwy. :D

Napisane Nov 7, 2006, 1:01 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ooo, dobry temat ;) Co do wódzi, to w sumie każda we mnie dobrze wchodzi, o ile jest odpowiednio zmrożona. Najchętniej piję Zawiszę Czarnego i Luksusową (bo na te droższe szkoda pieniędzy, hehe). Jednak ostatnio wychdzi tak, że u znajomka się w 'zagraniczną' zaopatrujemy i możemy się napić dobrej wódeczki po niższych kosztach 20 zł/litr :) No i kac nie rypie po wódeczce tak jak po browcach czy po winie... :thinking:

Napisane Nov 7, 2006, 1:11 pm
Czerwienna

Czerwienna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Czerwienna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam preferuje Absolwenta i Bollsa 8)

Napisane Nov 7, 2006, 1:13 pm
bociuu

bociuu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bociuu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fuuu wóda jest nie zdrowa :P chce sie po niej spać i żygać :/ BROWAR to jest to!!!

Napisane Nov 7, 2006, 2:09 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Finlandia lub Absolvent, weselną piłem raz na weselu:P , a tak to może jesze Pan Tadeusz albo Smirnof.Wódke pije na szczególne okazje, jakies urodziny, masowe imprezy no i oczywiście sylwester, który się zbliża i wódka poleje się litrami :) a tak to zawsze jak impra jest to browary lub wino.

Napisane Nov 7, 2006, 4:41 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bociuu powiedział(a):
fuuu wóda jest nie zdrowa :P chce sie po niej spać i żygać :/ BROWAR to jest to!!!

A ja właśnie mocniejszego kaca mam jak się uchleję browarem (nie napiszę, że winem też, bo wina nie piję od półtora roku), niż wtedy jak się wódzią upajam, heh ;) Czasem tylko mnie po wódzi konkretny kac rypie, ale zazwyczaj dzieje się tak po baaardzo ostrym melanżu. Np. po imprezie na której wódka leje się litrami, a dobijasz się browarem... =] Ale ogólnie wolę się uchlać wódką niż każdym innym alkoholem. Kiedyś przy piciu wódeczki muszę spróbować tych tabletek 2KC :D

Napisane Nov 7, 2006, 6:44 pm
qboneq

qboneq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qboneq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bula1111 powiedział(a):

Nie wiem ostatnio u kumpla rozpracowalismy polowke i byla dobra moze jakas lewa wam sie trafila... mi raz trafila sie lewa finlandia i co? moge tez powiedziec ze do dupy, aile razy piles stargardzka?

Napisane Nov 7, 2006, 6:54 pm Ostatnio edytowane Nov 7, 2006, 6:56 pm przez qboneq
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KroVa powiedział(a):
Balsam Pomorski i basta!

Chyba jedyna wóda po której nie rzygam....

Napisane Nov 7, 2006, 7:02 pm
rodzyn87

rodzyn87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rodzyn87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KroVa powiedział(a):
Balsam Pomorski i basta!

Po balsamie troche skręca :P ale za tą cenę da się znieść. W sumie jeżeli chodzi o wódke to każda mi wchodzi i rozrabiane spirytusy też...

Napisane Nov 7, 2006, 8:14 pm
sucker

sucker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sucker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja pijam polskie trunki i ruskie...
wrażenia: pożądna faza, często zerwany film...
więc jest GIT!!

Napisane Nov 7, 2006, 8:20 pm
adi11

adi11

Guests
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ile ty masz lat że wóde pijesz chyba jesteś jakiś pijak a nie skate

Napisane Nov 7, 2006, 8:22 pm
FASTER

FASTER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FASTER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bula1111 powiedział(a):
qboneq powiedział(a):
a co do wodki polecam wszystkim starogardzkom lekko ponad 40% kaca nie ma i co najwazniejsze cena... 16 zl za polowke zyc nie umierac....

Osobiście wole Krajówke...dobra też była ta co ostatnio pilismy z FASTEREM u Goralx'a na chacie, ale nie pamiętam nazwy. :D
Drogie ty moje pieczywo ^^) to była wóda o nazwie 1906 B)

Napisane Nov 7, 2006, 10:34 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

vódka mi zbrzydła po jednym z sylwestrów. na następny dzień gdy przejechałem językiem po dziąsłach miałem odruch wymiotny. od tamtego czasu nie wypiłem kropli wódki. Wódka ssie tak samo jak i ten temat. szczerze to się dziwie moderatorowi tego działu, że jeszcze go nie zamknął. 

słyszałem, że miałbyć trzymany na forum poziom - nie widzę.

Napisane Nov 7, 2006, 10:43 pm Ostatnio edytowane Nov 7, 2006, 10:44 pm przez Kroolik182
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to z takich lepszych to chyba Bols i Wyborowa, a z tych "hardkorowych" ( 13,50 zł :grin: ) to Brydżowa i Z Czerwoną Kartką ;) No to chyba tyle ...

Napisane Nov 7, 2006, 10:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja