Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » boks

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
boks
radney

radney

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to radney zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uprawia ktos z was boks?? jakie osiągnięcia??
ps
podawajcie jakies strony o boksie

Napisane Nov 7, 2006, 7:12 pm
drx993

drx993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drx993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja uprawialem ale niestety trener gdzies wyjechal i nie wrocl :mad:

Napisane Nov 7, 2006, 7:16 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm w sumie moje sporty maja wiele z boxem wspolnego;]
taekwon-do & kick-boxing;]

Napisane Nov 7, 2006, 11:16 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
emilkaa powiedział(a):

no taekwon-do bym sie nie zgodzil, poniewaz tam podstawa jest walka samymi nogami, ale to ostanie to juz bardziej ;)

ja cwicze na worku w piwnicy "), ale trenuje zgodnie z wskazowkami opisanymi w jakiejs ksiazce o boksie...
a na codzien to sambo ruskie i brazylijskie ju-jitsu...

wiesz co Kolego moze & tak ale niekoniecznie mowisz ze to 2 ma bardziej, bo kick-boxing opiera sie na prostych uderzeniach nogami a na wykonczeniu mocnym rekoma w sumie;] krotko i& prosto to tlumaczac a tkd w suemi fakt faktem jest to raczej sport opierajacy sie na walce nogami ale od kilku lat juz rece tez znaczna role w tym odgrywaja w  niektorych przypadkach nawet one same zostaja wykorzystywane

Napisane Nov 8, 2006, 11:45 am
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja osobiście wole to:
Sprawdź to i to a boks kiedys chcialem chodzic ale teraz... boks jest za słaby na mnie wole coś gdzie nie tylko sie bije pięściami  ^^) wole walke realną

Napisane Nov 8, 2006, 12:38 pm Ostatnio edytowane Nov 8, 2006, 12:38 pm przez Rojek
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rojek powiedział(a):
ja osobiście wole to:
Sprawdź to i to a boks kiedys chcialem chodzic ale teraz... boks jest za słaby na mnie wole coś gdzie nie tylko sie bije pięściami  ^^) wole walke realną

Ja tez

MMA i K-1 to jest tak zajebisty sport... No ale bolesny.
Tego kolesine nie trza przedstawiac,on jest wyjebistyhttp://f2.sfd.pl/sb.asp?w=650&p=1/images2005/20051030201727.jpg

http://f.sfd.pl/1/images2006/20061107140624.gif
:D

Napisane Nov 8, 2006, 1:37 pm Ostatnio edytowane Nov 8, 2006, 1:39 pm przez danlancher
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

taa ale zeby do tego dojsc zaczynal od bardzo podzrezdnych form walki wiec;]

Napisane Nov 8, 2006, 1:45 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

emilkaa powiedział(a):

ja trenowałem taekwon-do ale już zrezygnowałem(deska lepsza) chociaż w taekwon-do to więcej się nogami prazuje niż nogami

Napisane Nov 8, 2006, 2:53 pm
radney

radney

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to radney zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kamilek14 powiedział(a):

więcej się nogami prazuje niż nogami

czyli nie sczailem o co ci chodzi  ;)

Napisane Jan 29, 2007, 11:43 am
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja trenuje tkd ITF od 5 lat i przez ostatni rok trenowałem właśnie boks żeby podszkolić ręce w stosunku do nóg ^^).

Napisane Jan 29, 2007, 12:39 pm Ostatnio edytowane Jan 30, 2007, 9:39 pm przez Matek91
crooofca

crooofca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crooofca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehh ahhh xD UWIELBIAM boks :)
nie tylko oglądac ale i uprawiać:)  przez 3 lata zajmowałam sie technika bokserską i dalej czasem trenuje. polecam wszystkim no centralnie to odpręża mozna sie wyładowac i oczywiście ćwiczy kondyche xD

Napisane Jan 29, 2007, 2:27 pm
Seborth

Seborth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seborth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh czytam te wasze posty o Taekwon-Do i widze jacy wy ciemni jesteście. Taekwon-Do jest troche rodzajów, główne to ITF (pierwotne) i WTF (właśnie te co nogami wymachują). I można powiedzieć że ITF i WTF to dwie różne sztuki walki. W ITF właśnie jest w wielu sekcjach taki sam nacisk na ręce jak i na nogi, ręce odgrywają równie dużą role jak nogi. No i dowodem na skuteczność ITF jes t oże dużo zawodów kickboxingu jest wygrywanych przez zawodników z Taekwon-Do ITF.
A WTF to jest ten komercyjny wymysł 'szermierki nogami', który jest na olimpiadzie a z ITF'em nie ma zbyt dużo wspólnego. To dwie odrębne sztuki walki można powiedzieć. Z resztą kto sie tym interesuje czy przeczyta troche o historii TKD zrozumie o co mi biega.

Napisane Jan 30, 2007, 11:44 am
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Seborth powiedział(a):
Heh czytam te wasze posty o Taekwon-Do i widze jacy wy ciemni jesteście. Taekwon-Do jest troche rodzajów, główne to ITF (pierwotne) i WTF (właśnie te co nogami wyma*****ą). I można powiedzieć że ITF i WTF to dwie różne sztuki walki. W ITF właśnie jest w wielu sekcjach taki sam nacisk na ręce jak i na nogi, ręce odgrywają równie dużą role jak nogi. No i dowodem na skuteczność ITF jes t oże dużo zawodów kickboxingu jest wygrywanych przez zawodników z Taekwon-Do ITF.
A WTF to jest ten komercyjny wymysł 'szermierki nogami', który jest na olimpiadzie a z ITF'em nie ma zbyt dużo wspólnego. To dwie odrębne sztuki walki można powiedzieć. Z resztą kto sie tym interesuje czy przeczyta troche o historii TKD zrozumie o co mi biega.
Dokładnie się z tobą zgadzam :P. Najśmieszniejsze jest to, że w ITF jest light contact, a bijemy się i nogami i rękami, a w WTF można tylko nogami się bić, a jest "full contact".

Napisane Jan 30, 2007, 9:39 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matek91 powiedział(a):
Seborth powiedział(a):
Heh czytam te wasze posty o Taekwon-Do i widze jacy wy ciemni jesteście. Taekwon-Do jest troche rodzajów, główne to ITF (pierwotne) i WTF (właśnie te co nogami wyma*****ą). I można powiedzieć że ITF i WTF to dwie różne sztuki walki. W ITF właśnie jest w wielu sekcjach taki sam nacisk na ręce jak i na nogi, ręce odgrywają równie dużą role jak nogi. No i dowodem na skuteczność ITF jes t oże dużo zawodów kickboxingu jest wygrywanych przez zawodników z Taekwon-Do ITF.
Dokładnie się z tobą zgadzam :P. Najśmieszniejsze jest to, że w ITF jest light contact, a bijemy się i nogami i rękami, a w WTF można tylko nogami się bić, a jest "full contact".

Dlatego tkd WTF jest na olimpiadzie a ITF nie. Sam cwiczylem 3 lata TKD ITF i naprawde było miło :D

Napisane Jan 30, 2007, 9:49 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skoro to jest temat o boksie to dlaczego rozmawiacie o innych sztukach (sportach) walki? ;o Jest do tego inny temat.

Osobiście lubie boks oglądać, ale sama wole w walce kopać niż uderzać.

Napisane Jan 31, 2007, 9:34 am
Jedrekziom

Jedrekziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrekziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubisz dropsy??
Jak tak to choc na boksy

Napisane Jan 31, 2007, 10:29 am
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie uprawiam, nie nawidzę boksu.

Po ch*ja się nawalają ? Aby starcić przytomność, stracić obie jedynki, rozwalić łuk brwiowy?
Nie lubię bosku, wolę bika ^^)

Napisane Feb 2, 2007, 9:26 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiktor666 powiedział(a):
Nie uprawiam, nie nawidzę boksu.

Po ch*ja się nawalają ? Aby starcić przytomność, stracić obie jedynki, rozwalić łuk brwiowy?
Nie lubię bosku, wolę bika ^^)

Ehh, tez nie wiem co jest tak fajnego w biciu sie.. Ale.. no cóż, to jest to co kocham robić. Trening, sparing.. ehh, ale to chyba trzeba poznac ;]

Napisane Feb 2, 2007, 9:33 pm
CEPS

CEPS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CEPS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja lubię pooglądać  boks, jestem kibicem zwłaszcza polskich bokserów, zbliża się walka Adamka, mam nadzieję, że obroni tytuł :D ( heh w sumie to już może była ta walka dzisiaj w nocy o 3, albo jutro o 3 będzie )

Napisane Feb 3, 2007, 9:50 am
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie trenuję, że tak powiem "zawodowo", tylko na worku w piwnicy z kolegami.

Napisane Feb 3, 2007, 11:42 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja