Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Pen spinning

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pen spinning, Kręcenie długopisem.
Smiechen

Smiechen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smiechen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest to sport podobny do fignerboardu. Tyle, że tutaj nie trzeba żadnych desek, żadnych wymyślnych przedmiotów - wystarczy tylko zwykły długopis. Robi sie tutaj tak samo tricki jak w fingerboardzie tyle, że to jest samo z siebie, a nie zaciągnięte ze Skateboardingu. Pare linków:
Serwis o tym sporcie, wraz z forum
Forum o różnych sportach manualnych
Wikipedia penspinnerów.
wikipedii.

Proponuje założenie osobnego działu dla tego sportu.

Podstawowym tu trickiem jest ThumbAround - dookoła kciuka. Wpiszcie to w wikipedii.

Napisane Nov 9, 2006, 4:52 pm Ostatnio edytowane Dec 10, 2006, 7:32 pm przez nEvErHoOd
wultan91

wultan91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultan91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do fb podobne to nie jest, ale robi wrażenie. ;o

Napisane Nov 9, 2006, 5:04 pm
BlackHaUsE

BlackHaUsE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackHaUsE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fakt koles jest niezly  :P ale do fb niepodobne

*Napisane Nov 9, 2006, 5:09 pm
Oldfucker

Oldfucker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Oldfucker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe może czas zacząć:D wyobraźcie sobie, że tak na lekcji zaczynacie kręcić długopisem:D

Napisane Nov 9, 2006, 6:28 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wg mnie b ciekawe w sumie mozna sprobowac krecenie dlugopisem<lol2>

Napisane Nov 9, 2006, 7:35 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są takie cherleaderki czy ktoś i kręcą podobnie pałeczkami,niezbyt podoba mi się to...

Napisane Nov 9, 2006, 7:56 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buahaha wiec od dzis krecimy długopisami buahaha xD ej to głupie jest  :cyclops:

Napisane Nov 9, 2006, 8:04 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OMG! To juz sa w wiki biografie PEN - SPINEROW? xD i forum?  :O superr... :D

Napisane Nov 9, 2006, 8:06 pm
Lotos94

Lotos94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lotos94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

swiernalxxx powiedział(a):
są takie cherleaderki czy ktoś i kręcą podobnie pałeczkami,niezbyt podoba mi się to...

ale to jest całkiem coś innego :D

słyszałem o tym tak w polowie wakacji :D fajne jak sie nudzisz na lekcji :D

Napisane Nov 9, 2006, 8:13 pm
Gonzi

Gonzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gonzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też chciałem założyć o tym temat. Ćwicze pen spinning od ok mięsiąca i umiem już fingerpassa, sonic i thumb around. To naprawde świetna zabawa (szczególnie na lekcji)

Napisane Nov 9, 2006, 8:16 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widziałem to dawno temu.
moze i fajnie to wygląda
ale jest zajebiście trudne

Napisane Nov 9, 2006, 8:32 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oooo fajna sprawa - dotąd ograniczałem się tylko do przebierania długopisem między palcami. Zacząłem już w 1gim, potem coraz szybciej i szybciej, aż nieźle mi idzie. Jak daliście takie fajne linki to zacznę się uczyć tricków ")

edit:
  Jak się okazuje, już wcześniej umiałem sonic, fingerpass i charge. Teraz siedzę nad thumb around ")

Napisane Nov 9, 2006, 10:38 pm Ostatnio edytowane Nov 9, 2006, 11:04 pm przez KroVa
Smiechen

Smiechen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smiechen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chodziłi mi o to, że to jest podobne do FB pod względem tego, że tu też trzeba umieć operować palcami. I to nie jest wcale takie trudne jakie sie wydaje, na tym filmiku jest dużo trików połączonych w wielkie combo i to tak wygląda.

Napisane Nov 11, 2006, 9:43 am
9414

9414

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 9414 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś się w to bawiłem teraz to niemam czasu :P ale pamietam jeszcze fingerpass i thumb around i tylko tyle xD

Napisane Nov 11, 2006, 10:06 am
skejp

skejp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sluszalem o tym ale nie wyobralam sobie tego

Napisane Nov 11, 2006, 10:24 am
glosnik

glosnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepiej zeby to nie bylo rozpowszechniane, bo jakis niemiec wymysli specjalne dlugopisy z jakąś mega turbo powloczką warte 100 zl

ale fajne zajęcie na lekcje :)

CHCIALBYM dodac jeszcze, że ten sport jest takim samym sportem jak fingerboard, wiec jak ktos bedzie mowil na fingera sport, a na to nie, to wspolczuje...

Napisane Nov 11, 2006, 10:27 am Ostatnio edytowane Nov 11, 2006, 10:29 am przez glosnik
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ło shit,to jest extra,hehe tak wymachiwac paluszkami,nonono...ppopróbuje :)

Napisane Nov 11, 2006, 12:48 pm
9414

9414

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 9414 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kamilek14 powiedział(a):
super kozacki filmik a wyobrażacie sobie u jakiegoś strasznie sztywnego nauczyciela zacząć tak kręcić długopisem?

a wyobrażasz sobie strasznie szywnego nauczyciela ktory zaczyna kręcic dłuopisem na lekcji :P?

Napisane Nov 11, 2006, 5:37 pm
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh... pierwsze slysze- smiechowy sport ;d;d;d

jest git...
Edit

dobry by byl jakby wlozyl zamiast dlugopisu np. scyzoryk lub jakis sztylecik  B)

Napisane Nov 11, 2006, 6:24 pm Ostatnio edytowane Nov 11, 2006, 6:27 pm przez SK8Amok
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wymiataja tymi długopisami  :P

Napisane Nov 11, 2006, 8:21 pm Ostatnio edytowane Nov 11, 2006, 8:21 pm przez OlaR
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja