Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Pijana młodzież.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pijana młodzież., Co się dzije, co raz młodsi pijani.
Oldfucker

Oldfucker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Oldfucker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ide sobie wczoraj koło szkoły podstawowej i spotykam takich kurdupli zaj*** w trzy du**. Co ich do tego skłania?? Kto im sprzedaje alkohol?? Wyraźcie swoje zdanie. Czy ktoś spotkał się jeszcze z taką sytuacją??

*Napisane Nov 9, 2006, 7:01 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie to chleb powszedni...jeździmy na desce a tu idzie gościu w moim w wieku z piwem w ręce i papierosem w drugiej, ja tam naszczęscie ani nie pije ani nie pale :P

Napisane Nov 9, 2006, 7:05 pm
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sobie lubie chlupnac chociaz nie mam 18 lat i nie robie tego (jak to mówia rózni psycholodzy uwazam ze nie maja racji) zeby komus zainponowac poprostu czasem na koniec tygodnia idziemy z kumplami na browara  ^^) poprostu to libie i nie potrafier powiedziec dlaczego to robie  ^^)

Napisane Nov 9, 2006, 7:06 pm
gonczar14

gonczar14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gonczar14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nigdy nie widziałem takiej sytuacji,ze szkoły podstawowej??i moze to byli tacy....sam nie wiem jak ich nazwac,co maja juz przyszłość zapewniona,czyli ze wiedza ze beda nikim.Ale sam lubie czasem wypic browca,ale ak jak z twojego opisu to nigdy nie spotkałem :P

Napisane Nov 9, 2006, 7:07 pm Ostatnio edytowane Nov 9, 2006, 7:09 pm przez gonczar14
Oldfucker

Oldfucker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Oldfucker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak trzymaj oby jak najdłużej:D, znam gościa który ma już ponad dwudziestke i nie pali, ani nie pije. Ja niestety nie wytrzymałem :(

Napisane Nov 9, 2006, 7:08 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nic w tym nad zwyczajnego. Jak takie dziecko chce się napić to nie ma problemu, bo idzie do żula i za piątaka na jabola owy pijaczek mu wszystko załatwi. A poza tym nie zapominajmy, że picie alkoholu od 18 roku życia to jest tylko przepis. Nie mówię, że dzieci z podstawówki powinny pić. Chodzi mi o to, że pić przed 18-stką można, ale " z głową ". W tym wieku przede wszystkim nie można pić więcej niż się może. Wielu pełnoletnich zachowuje się po alkoholu 100 razy nie rozsądniej niż nie jeden niepełnoletni. Słowem mówiąc: Twój organizm nie ma ograniczeń wiekowych co do spożycia.

P.S. W kulturze żydowskiej jest się pełnoletnim od 13 roku życia i każdy taki " dorosły " jest po prostu rozpijany w ramach świętowania z przeróżnych okazji. Piją na umór i ten kto się najdłużej utrzyma ten najlepiej świętuje ;)

Napisane Nov 9, 2006, 7:14 pm Ostatnio edytowane Nov 9, 2006, 7:25 pm przez tomeckc
Oldfucker

Oldfucker

Member
Wyświetl posty

tomeckc powiedział(a):
Nic w tym nad zwyczajnego. Jak takie dziecko chce się napić to nie ma problemu, bo idzie do żula i za piątaka na jabola owy pijaczek mu wszystko załatwi. A poza tym nie zapominajmy, że picie alkoholu od 18 roku życia to jest tylko przepis. Nie mówię, że dzieci z podstawówki powinny pić. Chodzi mi o to, że pić przed 18-stką można, ale " z głową ". W tym wieku przede wszystkim nie można pić więcej niż się może. Wielu pełnoletnich zachowuje się po alkoholu 100 razy nie rozsądniej niż nie jeden niepełnoletni. Słowem mówiąc: Twój organizm nie ma ograniczeń wiekowych co do spożycia.

P.S. W kulturze żydowskiej jest się pełnoletnim od 13 roku życia i każdy taki " dorosły " jest po prostu rozpijany w ramach świętowania z przeróżnych okazji. Piją na umór i ten kto się najdłużej utrzyma ten najlepiej świętuje ;)

No gobra rozumiem ten system zdobywania alkoholu, ale nie mam pojęcia z kąd bierze się chęć picia alkoholu :thinking:

Napisane Nov 9, 2006, 7:32 pm
allex

allex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to allex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak idę do szkoły to mijam podstawówke... Idzie dziecko z 4 klasy, w reku papieros, oczy mu się świecą, klnie jak mój dziadek, a na plecach plecak z Myszką Mickey... To dopiero lansss...  B)  Nie wiem co one będą robić w wieku 15-16 lat  ;)

Napisane Nov 9, 2006, 7:33 pm
Oldfucker

Oldfucker

Member
Wyświetl posty

Hehe przez urodziny kolegi:D i nie owijam w bawełne gości : BUŁA(tak bula1111), Karkówe(nie ma go na forum)

Napisane Nov 9, 2006, 7:39 pm
jgavron

jgavron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jgavron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moi koledzy z klasy maja 13 lat. Już piją piwo. Raz ich widziałem jak ledwo idą prze ulicę. Śmieją się z tych (ze mnie też) których tego nie robią (piją piwa i palą papierosy).

Napisane Nov 9, 2006, 7:44 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm mowisz koło podstawówki? no troche głupio choc moi kumple tez pija od podstawówki... według mnie to troche za wczesnie :P co innego juz 16-17 lat to juz predzej ;) ale tamci sa troche za młodzi według mnie...

Napisane Nov 9, 2006, 7:50 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja pełnoletni nie jestem, ale niekiedy z kumplami wypijemy po browarze góra dwóch. Nie chodzi nam o to żeby się opić tylko żeby pogadać tak poza szkołą i to tak przy okazji. A co do palenia to w życiu tego nie bede robil...

Napisane Nov 9, 2006, 7:55 pm Ostatnio edytowane Nov 21, 2006, 4:21 pm przez Boro92
Oldfucker

Oldfucker

Member
Wyświetl posty

avensis14 powiedział(a):
hmm mowisz koło podstawówki? no troche głupio choc moi kumple tez pija od podstawówki... według mnie to troche za wczesnie :P co innego juz 16-17 lat to juz predzej ;) ale tamci sa troche za młodzi według mnie...

O to mi chodzi są za młodzi do spożycia 16-17 lat to też zbyt wcześnie, ale kurde 13 lat. Ludzie trzymajcie mnie. Jak im pokazać że robią źle... ciężka sprawa

Napisane Nov 9, 2006, 7:56 pm
Gonzi

Gonzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gonzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak zaliczą raz zgon to będą mieli wstręt do alkoholu i prawdopodobnie już nie będą pić (przynajmniej w dużych ilościach) żeby znów się nie uwalić...

Napisane Nov 9, 2006, 8:06 pm
allex

allex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to allex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oldfucker powiedział(a):

O to mi chodzi są za młodzi do spożycia 16-17 lat to też zbyt wcześnie, ale kurde 13 lat. Ludzie trzymajcie mnie. Jak im pokazać że robią źle... ciężka sprawa

A co powiesz na 9 i 10 lat? To jeszcze dzieci... A jednak...

Napisane Nov 9, 2006, 8:07 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szok, musze pilnować mojego brata (11) :o Albo i siostre, choc chodzi do 3 klasy, ale ona taka łobuziara, ech...
Ale ja już dawno zauważyłam jak moje rodzenstwo rozmawia z kolegami to niesamowite jakich słów używaja i o czym rozmawiają! Ja taka nie byłam ... :]

Napisane Nov 9, 2006, 8:24 pm Ostatnio edytowane Jul 10, 2007, 11:26 pm przez karolaaa
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam jakos ostatnio nie piję,ale przygody z Alkoholem zacząłem gdzieś 5.klasa/

Napisane Nov 9, 2006, 8:27 pm
kocel666

kocel666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocel666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hah a ja jak mam okazję to chlustnę sobie nie po to aby komuś zaimponować tylko poprostu lubie;):grin:

a co do twojej wypowiedzi... koleżko nic nowego... poszedłbyś na dyskotekę dla osób poniżej 18 lat to byś zobaczył ile 8(przykłądowo)latków chodzi z fają albo browcem:dots:

a co do wstrętu to jak byłem gdzieś tak w 5klasie wypiłem dużooo bolsika, martini i browarka...od tegoczasu nie piję wódki aż do dzisiaj...

Napisane Nov 9, 2006, 8:35 pm Ostatnio edytowane Nov 9, 2006, 8:37 pm przez kocel666
Oldfucker

Oldfucker

Member
Wyświetl posty

Gonzi powiedział(a):
Jak zaliczą raz zgon to będą mieli wstręt do alkoholu i prawdopodobnie już nie będą pić (przynajmniej w dużych ilościach) żeby znów się nie uwalić...

To nic nie daje ja raz wypiłem 0,7 na trzy łyki i miałem taki zgon że umknęło mi 3-4 godziny życia i jakoś mnie to nie zniechęciło. ;)

Napisane Nov 9, 2006, 8:36 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezle niezle... Ale dla mnie zadna nowosc ...

NA wakacje jak jechalem samochodem i utknalem w korku, widzialem jak z takiej kamienicy uuz przy drodze w Warszawie,wychodzi ojciec potem dziecko, z 5 -6 lat i w jednej rece trzyma zubra i sobie pije. Potem ojczulek dal fajke i zapalil... Nie mogle uwiezyc wlasnym oczom,szok.

9-13 lat to za wczesnie jest na picie. W takim wieku nie wiem po co pic. Bez sesu... To samo tyczy sie palenia,chodz,sam juz w przedczkolu cigalem pierwsze buchy... z 6 at mialem....
A alkochol u mnie zawital dosc puzno... ale i dobrze. Do picie mnie nie ciagnie,ale do jarania jak skur....syn

To tyle. Jest przeciez temat o 'dzisiejszej mlodziezy' tam mozna bylo to wrzucic a nie zaczynac nowy  temat... Tego nikt nie zmieni... A co z dzieciakami ktore klej wachaja ( xD ) ? Tez tragedia....

Napisane Nov 9, 2006, 8:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja