Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Trucki Royal

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Trucki Royal
kamil17

kamil17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamil17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o trakach Royala? Piszcie jak najwiecej! Pozdrawiam!  B)

Dodany

Napisane Nov 9, 2006, 9:04 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:57 am przez bydlak
ziomalmf

ziomalmf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomalmf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do skasowanie jak dlamnie sa dobre i wytrzymałe

Napisane Nov 9, 2006, 9:22 pm
Cheez

Cheez

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cheez zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam je od dłuższego czasu, kupiłem używane (niskie). Generalnie nie mam nic do zarzucenia, może mogłyby być nieco lżejsze. Dosyć dobrze się trzymają

Napisane Nov 10, 2006, 10:14 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trucki dobre ma je moja znajoma :P i naprawde sa dobre ;) polecam!

Napisane Nov 11, 2006, 8:44 am
Kolin

Kolin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kolin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trucki royal są mistrzowskie. mam je od marca i zero dosłownie zero problemów. jedyne co trzeba zrobić to raz na długi czas dogiąć je w którąś stronę by gumki się równo ułożyły - by deska nie skręcała. ale naprawde to raz na długi czas. mam je przykręcone na maksa i nawet nakrętka się nie wbiła w talerzyk jak to widziałem w innych markach.

polecam

Napisane Nov 11, 2006, 9:07 am
gumiber

gumiber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gumiber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jezdze na nich od kiedy pamietam :D sa debesciarski ale gumy mi sie czesto psuja od skoków i wogole od calego jezdzenia ale tak wogole to maja zajebiste kingpiny bo jeszcze ani raly mi sie niezlamal ani nic sie nie stalo wiec odrazu moge doradzic zeby kupywac :P

Napisane Nov 11, 2006, 11:47 am
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo dobre trucki fajnie się na nich śmiga (już miałem okazje mimo iż ich nie posiadam) ,są w miare lekkie (w miare!) ,i kingpin tak szybko nie siada.

Napisane Nov 13, 2006, 9:56 pm
kudlaty0

kudlaty0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kudlaty0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo wytrzymale i dobre ale są dosc ciezkie

Napisane Dec 25, 2006, 12:25 pm
MULEN007

MULEN007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MULEN007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jedyna ich wada to ciężar, jeśli chodzi o wytrzymałość są super. Kumpel ma je juz z dobre dwa lata a śmiga codziennie.

Napisane Dec 25, 2006, 12:37 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skoro je tak chwalicie to ja tez se je sprawie bo potrzebowalem opinii innych osob;]

Napisane Jan 30, 2007, 6:52 pm
pawelflip

pawelflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobre traczki nie miałem ale słyszałem że niezłe.ja polecam destructo i taka sama cena.!.

Napisane Jan 30, 2007, 7:24 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciężkie, jak ktoś jeździ na mocno skręconych to kingpiny sie łamią jeden po drógim bardzzzo szybko, i niskie trą kingpinami i murek jak sie robi smitha np itp... a wysokie royale są jakieś takie ble cięższe jeszcze od niskich

Napisane Jan 31, 2007, 7:31 pm
dzi4dek

dzi4dek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzi4dek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam mam te traki bardzo dobre fajnie mi sie jezdzi ... tylko musialem kupic do nich nowe gumki gdysz przy trakach byly bardzo miekkie ..xD

Napisane Jan 31, 2007, 7:52 pm
sat666

sat666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sat666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam royale [low] i spoko sie spisuja. polecam te trucki bo daja rade

Napisane Feb 3, 2007, 12:38 am
DJgumcia

DJgumcia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DJgumcia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też mam royale i są świetne , mam je od września 2006 . tyle że kolor lipny bo fioletowy ale cóż... kolor w sumie nie ważny ,pozdro

Napisane Feb 4, 2007, 9:20 pm
Mamik1

Mamik1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mamik1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupuj nawet sie nie zastanawiaj tylko jedna wada sa ciezke ale zadnych klopotow z gomkami tylko ras mi kingpin jebnał ale normalka

Napisane Feb 5, 2007, 8:44 pm
ludwig12

ludwig12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludwig12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mamik1 powiedział(a):
kupuj nawet sie nie zastanawiaj tylko jedna wada sa ciezke ale zadnych klopotow z gomkami tylko ras mi kingpin jebnał ale normalka

tobie sie chyba coś pomyliło jak dlamnie te traki są leciutkie

Napisane Feb 6, 2007, 7:35 pm
syropS15

syropS15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to syropS15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobre trucki nie do zlamania!!!!

Napisane Feb 6, 2007, 8:22 pm Ostatnio edytowane Feb 15, 2007, 7:41 pm przez syropS15
guzik06

guzik06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guzik06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolin powiedział(a):
trucki royal są mistrzowskie. mam je od marca i zero dosłownie zero problemów. jedyne co trzeba zrobić to raz na długi czas dogiąć je w którąś stronę by gumki się równo ułożyły - by deska nie skręcała. ale naprawde to raz na długi czas. mam je przykręcone na maksa i nawet nakrętka się nie wbiła w talerzyk jak to widziałem w innych markach.

Dokladnie- gumki sie troche odksztalcaja i nieraz trzeba dokrecic kingpina a poza tym sa to najlepsze trucki na rynku :D Mam zielone pro model Girl  i sa spoczko!!

Napisane Feb 6, 2007, 9:01 pm
DJdrzewko

DJdrzewko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DJdrzewko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DJgumcia powiedział(a):
też mam royale i są świetne , mam je od września 2006 . tyle że kolor lipny bo fioletowy ale cóż... kolor w sumie nie ważny ,pozdro

juz nie kituj ze fioletowe! one sa rozowe meeeen :P

Napisane Feb 7, 2007, 6:48 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja