Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » co to za muza ??

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
co to za muza ??, ehemm
pawelgst

pawelgst

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelgst zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ludzie co to jest za muza bo mi sie podoba i neiwem jak sie nazywa a by mi sie przydala do przejazdu
z gory dzieki
P.s obejrzyjcie filmik czyli link :D

*Napisane Nov 11, 2006, 8:38 pm Ostatnio edytowane Nov 14, 2006, 6:49 pm przez wabahaba
danielgst

danielgst

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danielgst zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nom fajna Muza...też mnie to ciekawi:D:D...Horvat Wymiata!!

Napisane Nov 11, 2006, 8:40 pm
jarekb7

jarekb7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jarekb7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajna muza ale nie znam. Może to któregoś z amerykańskich raperów?
Bez słów trudno poznać

Napisane Nov 14, 2006, 6:44 pm
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde jak pisze ze to jest robione rpzez info mag. to wyslij do nich maila z zapytaniem co to za muza
dla mnie ten temat jest bezsensu

Napisane Nov 14, 2006, 7:02 pm
rodzyn87

rodzyn87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rodzyn87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po co powielac i dawac to samo? Wez sobie jakis inny instrumental i po kłopocie...

Napisane Nov 14, 2006, 10:07 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po ci akurat ta muza wez inna i po kłopocie :P a mozesz do info napisac :D to moze ci powiedza hehe :P

Napisane Nov 15, 2006, 9:31 am
cheapskate

cheapskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cheapskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napisz do info. napewno odpisza. A jesli to wycinek z jakiegos filmu, to skoluj caly a na koncu zawsz sa napisy, nie?

Napisane Nov 17, 2006, 9:08 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie też ciekawi co to za kawałek jak  ktoś się dowie to proszę niech napisze na PM. a tak wogóle to podoba mi się ten filmik z mentoru

Napisane Nov 19, 2006, 10:43 pm
Ferrus

Ferrus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferrus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jak napiszesz i Ci odeślą to podziel się odpowiedzią :rolleyes:

Napisane Nov 19, 2006, 11:03 pm Ostatnio edytowane Nov 20, 2006, 9:03 am przez Ferrus
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

L0rdShad0w powiedział(a):
Nie mam pojencia co to za muza

Czemu służą takie posty ?? Zamykam temat piszcie sobie na PM jak będziecie wiedzieć.

Napisane Nov 20, 2006, 10:51 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja