Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Buty Etnies

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty Etnies, Co o nich sądzicie?
franczesko

franczesko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to franczesko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o butach Etnies? Przymierzam się do zakupu jednej pary. Zależy mi na wypowiedziach osób, które mają te buty, a szczególnie, którzy jeżdżą w nich na deskach (wytrzymałość, itd.) Nie piszcie, że "fajna firma, mam koszulkę itd.", bo nie zależy mi na opinii o innych produktach. Jeśli był już taki temat, to przepraszam. Szukałem, a nie znalazłem.

Dodany

Napisane Nov 16, 2006, 8:09 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:24 am przez bydlak
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buty super na deche!!! duzo osób je ma bo sa naprawde wytrzymale i super sie w nich jezdzi!!! ;) polecam!!

Napisane Nov 17, 2006, 9:34 am
burbel

burbel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to burbel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja naprawde nie wiem po co zakladac takie tematy... Skoro prosi w nich jezdza, sa znane, przez wszystkich chetnie uzywane i przede wszystkim kosztuja od 200zl wzwyz, to chyba jakosc masz oczywista. Etnies niezly, ale szybko mi sie czubek buta starl od flipow. Polecam skorzane. Sa lepsze, trwalsze.

Napisane Nov 17, 2006, 11:31 am
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo wygodne i wytrzymałe buciki. zdzierać jako tako sie nie zdzierają. zależy też z jakiego masz materiału. jednak podeszwa trzyma jak talala. bardzo dobrze amortyzują i nawet po kilku godzinach jazdy nogi bolą wiele mniej niż w innych shoe;].

ja osobiście polecam ;)

pozdro
PtaSzku

Napisane Nov 17, 2006, 12:05 pm
Gutas91

Gutas91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutas91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cichobiegi :D jedna dobra rada: kup etniesy ktore wygladaja bardzo mocnie..  wiesz o co chodzi.. jedna wada - cena, przez to juz w nich nie jezdze ;/

Napisane Nov 17, 2006, 12:45 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko buciki;]
zalezy jaki model;]

Napisane Nov 17, 2006, 1:11 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MI sie tez podobaja,nie wszystkie ale ogolnie sa kozak ;) Moja babka od hiry ma etnies'y :D

Napisane Nov 17, 2006, 1:18 pm
mikel1994

mikel1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikel1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danlancher powiedział(a):
Moja babka od hiry ma etnies'y :D

po pierwsze twoja nauczycielka od hiry :D nie sadze zeby ona byla w twoim charemie ;]

koniec offa

nie jezdzilem na nich ale moj elo elo ziomek z balcka je ma i konkretnie sei na nich jezdzi .
nie pamietam nawet jaki ma model ale juz mu sie zdzieraja (po polowie roku) przod i lekko podeszwa zaczyna byc mniej twardsza ale to wszystko czas wiec polecam je na pewno... moj elo tez by je pewnie polecil :d

znaczy mniej wytrzymalsza podeszwa

Napisane Nov 17, 2006, 1:52 pm Ostatnio edytowane Nov 17, 2006, 1:54 pm przez mikel1994
Artysta

Artysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Artysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buty kozackie...dobrze szyte...gruba nicia ^^) B)

Napisane Nov 17, 2006, 7:03 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja niedawno kupiłem etnies callicut i dobrze się w nich jeździ na desce są trwałe mało się ździerają od gripa mają dobrą podeszwe przez po dobrze się trzymają papieru
polecam

Napisane Nov 19, 2006, 10:50 pm Ostatnio edytowane May 2, 2007, 9:08 am przez kamilek14
cs_maniak_cool

cs_maniak_cool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cs_maniak_cool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobre buty na deske ja w nich żadko jeżdze ale z tych 2, 3 jazd jakie w nich odbyłem odniosłem dobre odczucia. Nie ścierają się szybko od gripa

poZDro

Napisane Nov 21, 2006, 7:59 pm
barontm

barontm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barontm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne wygodne buty , dobrze wygladajace a na deske to raczej sie nadaja

Napisane Nov 21, 2006, 9:27 pm
mullen92

mullen92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no dobre są bo sam je mam i zik sie jezdzi mam pro bastiena salabanzi

Napisane Nov 24, 2006, 10:38 pm Ostatnio edytowane May 1, 2007, 8:28 pm przez mullen92
johnny16

johnny16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kumpel mial miecha jakis model etnies i poszly mu systemy w podeszwach. ale z tego co slyszalem to firma dobra.

Napisane Dec 12, 2006, 8:51 pm
Weeed

Weeed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Weeed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja z kumplem kupiliśmy w tym samym czasie Etnies'y Shecklera. Kumpel jeździ naprawdę dobrze, jemu po ok. 2 miesiącach mocno starła się podeszwa i trochę bok od Flipów. Mi jako początkującemu z butami nie stało się prawie nic, tylko trochę zdarł się czubek i pościerał się materiał lekko, tak to wszystko ok. Jeździłem w nich ok. pół roku. Buty polecam!

Napisane Dec 14, 2006, 7:24 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

burbel powiedział(a):
Ja naprawde nie wiem po co zakladac takie tematy... Skoro prosi w nich jezdza, sa znane, przez wszystkich chetnie uzywane i przede wszystkim kosztuja od 200zl wzwyz, to chyba jakosc masz oczywista. Etnies niezly, ale szybko mi sie czubek buta starl od flipow. Polecam skorzane. Sa lepsze, trwalsze.

Jak dla mnie to etniesy to jedno guwno nie warto ich kupywać mam 2 pary etniesów i obie sie rozwaliły w mgnieniu oka jeden z modeli co mam to Cirrus poprostu jedna katastrofa wystarczy że troche pochodzisz w błocie lub podeptasz po kałurzy to zaraz ci skóra odchodzi do tego pod tą skórą jest jakaś dziwna warstwa przypominająca kartonik podeszwa szybko się sciera ,drugi model to bastieny o podeszwie to nawet nie wspominam czupki tak samo się rozpier**lają ,nie polecam tych butów ,najlepsze buty moim zdaniem to adio i fallen i do tych bucików to nie mam żadnych naprawde żadnych zastrzeżeń nigdy się na nich nie zawiodłem i w mieniu moim jak i kumpli

Napisane Dec 14, 2006, 9:29 pm
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie są złe, mam etniesy bastien salabanzi nie są to najwygodniejsze buty w jakich jeździłem ale oceniam je 5.5/10  szybko mi sie zaczęły ścierać jeździłem w nich tylko pare razy bo raczej mam je do chodzenia, ale nie sądze żeby były tak dobre jak falleny czy osirisy:)

Napisane Dec 25, 2006, 11:13 pm
scuba

scuba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to scuba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z wygladu procz BASTIENOW reszta jest do bani

Napisane Dec 25, 2006, 11:30 pm
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam lo-couty(do jazdy) i Chinche w kratę i  są super!!!! polecam ^^)

Napisane Dec 26, 2006, 3:40 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polecam zamszowe modele. mialem shecklera blck/wht/red i nie polecam skorzanych etniesow. po 2 tygodniach na boku buta szwy sie rozwalily

Napisane Jan 3, 2007, 4:19 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja