Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » deski flow

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
deski flow
kubiszon

kubiszon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubiszon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej mam pytanko czy dehy flow nadają się do lekkiego freestyle i na slaidy jeśli napisalem coś gupiego to sorry

z góry THX

Napisane Nov 20, 2006, 8:00 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kubiszon powiedział(a):
ej mam pytanko czy dehy flow nadają się do lekkiego freestyle i na slaidy jeśli napisalem coś gupiego to sorry

z góry THX

W sumie to napisałeś.

dechy
głupiego
slajdy

Napisane Nov 24, 2006, 3:33 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Każda deska nadaje się do lekkiego freestylu i do slajdów. Kwestia wytrzymałości. Flow powinien wytrzymać dosyc ale zainwestuj w Burtona.

Napisane Nov 24, 2006, 6:12 pm
kubiszon

kubiszon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubiszon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no spoko bo durzo osub muwi że flow jest do dupy

Napisane Nov 25, 2006, 5:48 pm
Drakx

Drakx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drakx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zastanawiam się czy robisz błędy specjalnie czy to przypadek.
A co do tematu, jak mówił kolega wcześniej prawie każda deska nadaje sie do freestylu, ja jednak polecam forum(mam i sprawdza się świtenie). Jeśli jesteś bardziej zaawansowany to możesz zainwestowac w Palmera. Wszyskie dechy mają świetny ślizg electra jednak nie nasmarowny jest gorszy do ślizgu tłoczonego. A jeśli chodzi o deski flow to chyba wiązania lepiej im wychodzą, nie wiele osób jeździ na tych snowbaordach.

Napisane Nov 25, 2006, 9:35 pm
Siemys

Siemys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siemys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deski Flow są naprawde dobre. Miałem okazję przejechać się na jednej. Polecam.
Zgodzę się również z miom przedmówcą. Najlepiej wychodzą im wiązania.

Napisane Nov 26, 2006, 2:47 pm
kubiszon

kubiszon

Member
Wyświetl posty

ej jak by co to to jest model contour a nieczepiajcie się błędów bo jestem dyslektykiem

Napisane Dec 5, 2006, 7:01 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mialam na nich okazje jezdzic nie najgorsze jak juz zostalo napomkniete ale prawda wiazania najlepeij wychodza ale lepiej serio wziasc & wiecej pln zainwestowac w lepszy sprzet rider'a burton'a lub nitro

Napisane Dec 5, 2006, 10:36 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja