Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Czy na rolkach agresywnych mo...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy na rolkach agresywnych mozna jezdzic rekreacyjnie?
onie

onie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak w temacie, chodzi o to, ze mam dylemat - moje stare rolki sa juz na mnie zamale i musze cos nowego kupic. Do tej pory jezdzilem rekreacyjnie i nadal lubie sobie gdzies w dluzsza trase poejzdzic ale pomyslalem zeby sobie jakos urozmaic jazde to sobie sprawie rolki agresywne i poucze sie jakis trikow. No wlasnie i teraz pytanie czy na agr. sie jezdzi rownie 'wygodnie' po 'ulicach' jak na rekreacyjnych? jaka jest roznica w komforcie jazdy?

Z gory dzieki za odp.

Napisane Nov 22, 2006, 12:39 pm Ostatnio edytowane Nov 22, 2006, 12:42 pm przez onie
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jest kwestia przyzwyczajenia ale według mnie jeździ się nawet wygodniej lepiej trzymają nogę. myślę że bez wahania możesz kupić wyczynowe  ^^)

Napisane Nov 22, 2006, 1:54 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rekreacyjne sa lzejsze..  ale jak masz flote na agresory to zawsze lepeij kupic te a nie znowu rekreacyjne a komfort bedzie lespzy to zalezy od rolek i przyzwyczajenia...

Napisane Nov 22, 2006, 4:34 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie wydaje że pomimo tego że są ciezsze beddzie sie bardzo przyjemnie jezdzic

Napisane Nov 22, 2006, 4:37 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

akont powiedział(a):
agresywna do rekreacji - ok
rekreacyjne do jazdy agresywnej - nie ok :D

akont:
nie wiesz- nie piszesz
jesteś przykładem największej nabijaczki postów na tym forum. wszędzie Cię pełno...

odp: Na rolkach agresywnych mozna jeździć od tak sobie, ale nie radzę wybierać się na dłuższe przejażdżki, gdyż kółeczka są znacznie mniejsze co utrudnia jazdę na duzej szybkości z lekkim odepchnięciem. No chyba, ze masz najszybsze łożyska i dobre kółeczka.

Napisane Nov 22, 2006, 4:42 pm
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam abc5 ale jeżdżę już jak 3 i nie narzekam jeździ się nadal długo i szybko powiedziałbym że nawet szybciej niż fitness mojego qumpla z abc5

Napisane Nov 22, 2006, 4:55 pm
onie

onie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziki za odpowiedzi.

Znalazlem bardzo tanie salomony agresivy: klik co o nich sadzicie? Czym ogolnie one sie roznia np. od tych: klik2 widze, ze technoligia ale czy to jest jakos istaotne na poczatku?... Nie znam sie jeszcze na tym co tam napisali, czy te pierwsze beda dobre dla poczatkujacego?

Napisane Nov 22, 2006, 5:51 pm Ostatnio edytowane Nov 22, 2006, 5:58 pm przez onie
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Najważniejsza jest płoza ufs to znaczy że można ją odkręcić i zmienić
Salomon ST Pro UFS mają wkładkę Wkładka MemoFit która zapamiętuje kształt stopy odkształca sie po prostu a reszty ci nie powiem ale są to chyba rzeczy mniej ważne... oczywiści mogę sie mylić jeśli tak proszę mnie poprawić
Według mnie na początek te tańsze ;)

Napisane Nov 22, 2006, 5:59 pm Ostatnio edytowane Nov 22, 2006, 6:00 pm przez plusdd
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedne z nich to po prostu promodel . rozni sie moze kolkami . salomna rlki teamowe a zwykle nei roznia sie wiele. chyba ze vinny mintion. do rekreacyjnej jazdy agresivy sie nadają- ale bardziej męczą i kolka są no .. troche małe.;)

Napisane Nov 22, 2006, 8:31 pm
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na agressive tez mozna jezdzic rekreacyjnie- ale zalezy jaki model agressive kupisz, np: nie oplaca ci sie kupic jakis SALOMONÓW z wszystkimi bajerami z ktorych i tak nie będziesz korzystał

*Napisane Nov 26, 2006, 1:41 pm
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli chcesz jeździć rekreacyjnie to po co wydawać kasę na agresivy? ;)

Napisane Dec 1, 2006, 6:11 pm
billy1

billy1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to billy1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sqlejciq14 powiedział(a):
na agressive tez mozna jezdzic rekreacyjnie- ale zalezy jaki model agressive kupisz, np: nie oplaca ci sie kupic jakis SALOMONÓW z wszystkimi bajerami z ktorych i tak nie będziesz korzystał

no a ja uważam żę ty powinieneś kupić te rolki bo jazda tak rekreacyjnie to ci sie w końcu znudzi i będziesz żałował żę nie kupiłeś ich wcześniej               

no a pozatym mówił żę chce sie troche pobawić *.* co nie a takie bajery sie przydają             

Napisane Dec 1, 2006, 7:58 pm
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jęzdze czasami rekreacyjnie na rolkach agresywnych i się jezdzi bardzo milutko ^^)

Napisane Dec 15, 2006, 7:06 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja