Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Gry wędkarskie

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gry wędkarskie
CSA

CSA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CSA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka.Chciałbym żebyście wypowiadali się na temat gier wędkarskich.Jakie lubicie.Ja osobiście grałem w Pro Bass Fishing 2003 i była fajna, ale od jakiegoś czasu śmigam w Rapala Pro Fishing zrobioną przez Activision, bo myślę, że jest lepsza.PZdR, wypowiadajcie się.

Napisane Nov 23, 2006, 6:19 pm
Ninja121

Ninja121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ninja121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja także lubie gry wedkarskie.... Podajcie jakies tytuły tyuch gierek... Pozdro

Napisane Nov 23, 2006, 6:26 pm
Kamileeek1

Kamileeek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój kolega miał takiego jakby gameboya tylko że na tym była tylko taka gra z lowieniem ryb i sie wybierało na morzu rzece jeziorze i takie tam i zarzucało sie normalnie tylko musiałeś tym zarzucić tym "pudełeczkiem"(tą grą)i obok było taki plastikowy uchwyt do zwijania zawalista gierka grałem w nią dziń w dziń na koloniach i w nocy... ^^)

Napisane Apr 13, 2007, 10:18 pm
Grower

Grower

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grower zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pro Bass Fishing 1 albo 2 albo 3 to jest jedna seria gier wędkartich nawet spoko

Napisane Dec 5, 2007, 8:07 am
MusiRON

MusiRON

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MusiRON zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cała seria takich gier na miniclipe się znajduja

Napisane Dec 6, 2007, 9:07 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w tibi możecie łowic ryby macie wedke robaczki i walicie w wode az bedzie rybka... :)

Napisane Dec 6, 2007, 9:44 pm
silas17

silas17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to silas17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsza gre w jaka gralem byl to fishing simulator 2, w prawdzie niema tak takich opcji jak jazda lodka ,  jest to gra 2d z miejscem na ladzie... masz do wybory strasznie duzo miejsc i przynae.. mozna w nia grac przez neta, recordy danego gatunku z lowiska sa umieszczana na stronie.. :) gralem w to gre odsyc dlugo, nbyla nawte liga, teraz jest w trakcie jakas. nie wime nie orientuje sie juz w tym ale pocem stroneee [url=fs2]www.fs2.pl[/url] jest to polska strona z forum itd.:)

Napisane Dec 16, 2007, 4:47 pm
filipek1

filipek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nienawidzę takich gier! zbyt nudne

Napisane Dec 16, 2007, 5:00 pm
OrFredFox

OrFredFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OrFredFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rapala pro fishin to jest całkiem spox
ale najlepszą gra wędkarska moim zdaniem jest fishing simulator2

Napisane Jan 17, 2008, 7:46 pm
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

od takich gier juz chyba tibia jest lepsza :stare:

Napisane Jan 17, 2008, 9:20 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Była taka gra.. "Depp Sea Fishing" ;]

Napisane Jun 30, 2008, 11:44 am
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomaszeks powiedział(a):

moge z cala smialoscia stwierdzic iz tibie mozna uznac za NAJGORZEJ wygladajaca i NAJGORSZA gra wrzechczasow, kazda gra wedkarska nawet ta najnudniejsza bije na glowe tibie. dlaczego? bo w tibii nie dzieje sie nic oprocz latajacych czerwonych cyferek podczas pseudo "walki". patrzac na kilka twoich postow moge tez powiedziec a wlasciwie napisac ze zostales dotkniety choroba gorsza niz hif- tibia. serdecznie ci wspolczuje i mam nadzeje ze z tego wyjdziesz podobnie jak moi koledz grajacy w ten shit i inni ludzie na calym swiecie, pozdrawiam

Napisane Jun 30, 2008, 11:48 am
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rapala pro fisihing

a jak sie komus nie chce czekac az podplynie rybka, to sega bass fishing ^^.

Napisane Jun 30, 2008, 2:16 pm Ostatnio edytowane Jun 30, 2008, 2:17 pm przez zabir
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sega bass fishing jest fajna xD

bo w inne nie gralem xD

Napisane Jun 30, 2008, 3:20 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

crashaxe powiedział(a):
tomaszeks powiedział(a):

moge z cala smialoscia stwierdzic iz tibie mozna uznac za NAJGORZEJ wygladajaca i NAJGORSZA gra wrzechczasow, kazda gra wedkarska nawet ta najnudniejsza bije na glowe tibie. dlaczego? bo w tibii nie dzieje sie nic oprocz latajacych czerwonych cyferek podczas pseudo "walki". patrzac na kilka twoich postow moge tez powiedziec a wlasciwie napisac ze zostales dotkniety choroba gorsza niz hif- tibia. serdecznie ci wspolczuje i mam nadzeje ze z tego wyjdziesz podobnie jak moi koledz grajacy w ten shit i inni ludzie na calym swiecie, pozdrawiam

Wiesz.. inaczej to postrzega ktoś kto gra i ktoś kto nie gra, ale fakt, że Tibia to uzalezniający shit, powinni zrobić terapię odwykową od tego ;] Tomaszeks: szybkiego powrotu do zdrowia i realnego świata życze ;]

Napisane Jul 13, 2008, 3:17 pm
Rodziu3

Rodziu3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rodziu3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Al93 powiedział(a):
Była taka gra.. "Depp Sea Fishing" ;]
DEEP nie depp-super gra!

Napisane Jul 18, 2008, 8:46 pm
ziomniak7

ziomniak7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomniak7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nigdy jeszcze nie gralem w akie gry, ale jestem zapalonym wędkarzem więc musze sprobowac :pp

Napisane Jul 20, 2008, 5:48 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja