Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » THS klilka

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
THS klilka, Opinie i dyskusje
rozkowski

rozkowski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rozkowski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podoba się płytka THS Klika - Liryka Chodnika?

Czekam na opinie :]]

Bo jak dla mnie kozak jest :]

rosek17- zmienione w ten sposób żeby temat nie dotyczył tylko tej jednej płyty ;)

Napisane Nov 24, 2006, 4:42 pm Ostatnio edytowane Mar 6, 2012, 10:12 am przez rosek17
Linczer

Linczer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Linczer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to niech tak zostanie, że tobie się podoba... grupa nie warta uwagi

Napisane Nov 24, 2006, 10:55 pm
skejp

skejp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wogule mi sie nie podoba jak leci w telewizji to az mnie kur*** bierze ze takie zespoly sie wybijaja wmiare a lepsze 100 % od nich nie co ludzie w nich widza teksty sa bez sensu

Napisane Nov 25, 2006, 9:51 am
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Płyty nie sprawdzałem i zapewne nie sprawdzę, bo jakoś szczególnie nie interesuje mnie twórczość tej ekipy. O ile Romeo jest jeszcze znośny, o tyle Suja nie jest jakimś szczególnie dobrym typem. Co do Romeo, to podobał mi się mocniej tylko w "Reprezentuję Siebie", a tak co go słyszałem więcej to nie jest jakimś MC na poziomie mocno powyżej średniej...  :rolleyes:

Napisane Nov 25, 2006, 2:20 pm
bociuu

bociuu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bociuu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sprawdziłem :D Kolesie z GCW więc trzeba, wkońcu moja dzielnica i ogólnie nie jest źle ;p można se posłuchać przy jaraniu ^^

Napisane Nov 26, 2006, 7:14 pm
skejp

skejp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta przy czego jaraniu chyba grila z babcia ale kawalek jest beznadziejny liryka chodnika ta chyba liryka chodnika a co do tego co rys powiedzial zgodze sie ze romea fajnie rapowal w reprezentuje siebie lecz jeszcze niema co sie równac do powiecmy sokola z wwo ale o czym ja mówie ich rózni wielka bariera

Napisane Nov 27, 2006, 3:46 pm
bragga

bragga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bragga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przesłuchałam całą płytę. Nic ciekawego, przeciętna. W niektórych momentach zajeżdża HG np. w "Medycynia naturalna". Teraz powiem coś dobrego na temat tego krążka :) W miarę spodobały mi się 3 numery, a mianowicie "Rówieśnicy",  "To jest ten rap" i "Otwórz swe oczy"  Jeszcze raz podsumujmy- płyta taka se.

Napisane Nov 27, 2006, 4:56 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja poza gościnnymi występami THS, słyszałem tylko dwa kawałki. Mianowicie, były to kawałki "Otwórz Swe Oczy" oraz tytułowy chyba "Liryka Chodnika". Postaram się wrzucić te kawałki, mimo, że "Otwórz Swe Oczy" trzyma jako taki poziom. Zapewne sprawdzę album.

Napisane Nov 27, 2006, 5:08 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bragga powiedział(a):
  "To jest ten rap"

Czyżby jakieś nawiązanie do numeru 1z2 z Pihem i KRZ-etem? Czy tylko czysty przypadek? ;]

Napisane Nov 27, 2006, 5:14 pm
bragga

bragga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bragga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rysiunio powiedział(a):
bragga powiedział(a):
  "To jest ten rap"

Czyżby jakieś nawiązanie do numeru 1z2 z Pihem i KRZ-etem? Czy tylko czysty przypadek? ;]

To tylko czysty przypadek :)

Napisane Nov 27, 2006, 5:25 pm
bociuu

bociuu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bociuu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skejp powiedział(a):
ta przy czego jaraniu chyba grila z babcia ale kawalek jest beznadziejny liryka chodnika ta chyba liryka chodnika a co do tego co rys powiedzial zgodze sie ze romea fajnie rapowal w reprezentuje siebie lecz jeszcze niema co sie równac do powiecmy sokola z wwo ale o czym ja mówie ich rózni wielka bariera

1.jak mozna jarac gril z babcią?!
2. "kawalek jest beznadziejny liryka chodnika ta chyba liryka chodnika" hahah człowkiewku, przeczytaj jeszcze raz co napisałeś :P
3. nie wniosłeś nic do tematu oprócz tego że przyznałeś racje Rysiowi  ^^) co i tak nie wpływa na wybitność twojego posta
4.jak byś był inteligentny to bys zczaił że chodziło mi o to iż płyta jest bardzo przeciętna, jak hg?

Napisane Nov 28, 2006, 6:23 pm
Biczhed

Biczhed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biczhed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bociuu powiedział(a):
skejp powiedział(a):

2. "kawalek jest beznadziejny liryka chodnika ta chyba liryka chodnika" hahah człowkiewku, przeczytaj jeszcze raz co napisałeś :P
3. nie wniosłeś nic do tematu oprócz tego że przyznałeś racje Rysiowi  ^^) co i tak nie wpływa na wybitność twojego posta
4.jak byś był inteligentny to bys zczaił że chodziło mi o to iż płyta jest bardzo przeciętna, jak hg?

Idz ty kurwa znawco.. Wszystko z prosto porownujesz do hg i zapewne czekasz na poparcie ryska ktory hg nienawidzi...

Napisane Nov 29, 2006, 8:10 am
skejp

skejp

Member
Wyświetl posty

Biczhed powiedział(a):
bociuu powiedział(a):
skejp powiedział(a):

Idz ty ***** znawco.. Wszystko z prosto porownujesz do hg i zapewne czekasz na poparcie ryska ktory hg nienawidzi...

a tu sie mylisz bo HG nie jest do konca tak beznadziejne ja THS klika bo hg ma w kawalkach czesto teksty o trawie i nienawisci do policji i to jest bez sensu mogli by nagrac cos lepszego

Napisane Nov 29, 2006, 3:16 pm
bociuu

bociuu

Member
Wyświetl posty

Biczhed powiedział(a):
bociuu powiedział(a):
skejp powiedział(a):

Idz ty ***** znawco.. Wszystko z prosto porownujesz do hg i zapewne czekasz na poparcie ryska ktory hg nienawidzi...

Nom, nocami dniami czekam na posta Ryśka, nie nawidze HG, jestem ZnAwCoM , ty nim nie jestes więc zamknij ryj

Napisane Nov 30, 2006, 8:30 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

bociuu powiedział(a):
Biczhed powiedział(a):

Nom, nocami dniami czekam na posta Ryśka, nie nawidze HG, jestem ZnAwCoM , ty nim nie jestes więc zamknij ryj

Po pierwsze: nie powiedziałem nigdy, że ich nienawidzę, co najwyżej, że ich nie lubię i nie lubię ich twórczości (nie mogę ich nienawidzić, bo nie znam tych ludzi na żywo; nie lubię ich rapu, który jest po prostu ch..owy). Po drugie: nikt nie musi przyznawać mi nigdy racji w tym co piszę. Na forum każdy może mieć swoje zdanie i mnie akurat gówno interesuje czy ktoś moje zdanie respektuje czy nie. I w końcu po trzecie: jeśli nawet ktoś czeka na moje poparcie, to się go w tym temacie nie doczeka, bo nie słuchałem płyty i nie mam zamiaru, bo mam na liście do sprawdzenia o wiele lepszych MC's i o wiele lepsze ekipy niż TYLKO średnie THS Klika... :rolleyes:

//edit by Rysiunio

I w końcu po czwarte: WYLUZUJCIE CHŁOPAKI I NIE TWÓRZCIE JAKICHŚ CHORYCH JAZD NA FORUM... I tak za dużo tego tutaj już było... :rolleyes:

Napisane Nov 30, 2006, 10:10 pm Ostatnio edytowane Nov 30, 2006, 10:11 pm przez Rysiunio
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może rozluźnię troszku atmosferę...
Singlowy kawałek, \"Liryka Chodnika\" 
Oraz ten kawałek, który spodobał mi się najbardziej. Może Was zachęcę do tego albumu... 
\"Otwórz Swe Oczy\"  

I może w wersji video... 

Napisane Dec 1, 2006, 6:27 pm
rogal77772

rogal77772

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rogal77772 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Album nie jest az taki zly, ale klip mi sie nie podoba, jakby go krecil pieciolatek amatorska kamera.

Napisane Dec 12, 2006, 5:31 pm
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie polskie hardkory już dawno przestały jarać...
na pewno nie sprawdzę tego albumu, tak samo jak jakiegoś z dupy wziętego Hardkorowego Brzmienia.

Napisane Dec 12, 2006, 7:10 pm
grom12345

grom12345

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grom12345 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

THS Klika - to moim zdaniem skład który wzorował się na HG, ponieważ na ich płytach są podobne tematy, lecz THS prezentuje moim zdaniem wyższy poziom niż HG. Kilka kawałków mi się podoba i jarałem się nimi przez jakiś czas. Płyte słuchałem bez skakania po trakach, kozackie beaty i nie które punche mnie rozjebały na strzępy. Mam nadzieje, że kolejne płytki będą lepsze niż "Liryka Chodnika"

Napisane Dec 12, 2006, 7:27 pm
kriselo

kriselo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kriselo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

THS klika kozak płytka, jak wszystko co wydane na Prosto, najlepsze kawałki jak dla mnie to Cynio...;), Podwórko, O tym mowa, Równieśnicy, Klatka nr 8, pozdro

Napisane Dec 17, 2006, 11:50 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja