Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Tabaka

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Tabaka, smakosze
kome1

kome1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kome1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elo ziąą...wiec tak jaka jest wasza ulubiona tabaczka? o jakim skaczku?? i czy mozna palic tabaczke redbull'a??

Napisane Nov 25, 2006, 11:54 am
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie mam jakiejś ulubionej, podstawa to oczywiście Redbull, ale ostatnio snuffam drobno mieloną cytrynowo-miętową i truskawkową - dają ogromnego kopa, ale po 2 minutach już nic nie czujesz, idealne na mały snuff na przerwie w szkole ;]

No i legendarny Medyk - jak pierwszy raz wziąłem scieżkę z Medyka to myślałem, że umrę.

Napisane Nov 25, 2006, 11:58 am
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahaha  ćpunki..  ja nawet niewiedziałem że jest aż tyle smaków tego shitu...  chciałem zobaczyc co sie potym ma ale to już dawno temu i jakoś nieprzypadło mi to do gustu... a z używek  wole alko i zielone 

peace

Napisane Nov 25, 2006, 12:05 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LOL  buahahah

no to niezle chlopaki dajecie... tu krova sciazki tabaki snuffa i odlatuje  .. xD

cpunki tabaki xD

Napisane Nov 25, 2006, 12:08 pm Ostatnio edytowane Nov 25, 2006, 12:08 pm przez danlancher
Rychuskater

Rychuskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychuskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bralem kiedys przewaznie redbulla mietowa!!Daje tez fajnego kopa ale tylko na chwile hehe!!

Aha... teraz juz nie biore, jakos mi to sie znudzilo i nogi z waty po tym mi sie robily hhehe, niezla beka!!

Napisane Nov 25, 2006, 12:10 pm Ostatnio edytowane Nov 25, 2006, 12:12 pm przez Rychuskater
shegi

shegi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shegi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie to Alpina smak owoce leśne bardzo przyjemna i polecam

Napisane Nov 25, 2006, 12:11 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Red Bulla raz mi się zdarzyło palić:) Nic specjalnego. Dla tych co nie wiedzą jak: Kupujesz lufkę, do ustnika wkładasz coś, co posłuży Ci za filtr, np. filtr z peta, sypiesz do środka i albo podpalasz na cybuchu, albo podsmażasz w różnych miejscach:)
Tabaki już dawno nie wciągałem, bo któregoś razu wziąłem "troszkę" za dużo Snuffa(takie czarne) i myślałem że zdechnę...To był ostatni raz:P
PEACE

Napisane Nov 25, 2006, 12:11 pm
skejp

skejp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja nigdy nie snufalem i niemam zamiaru to jest gówno mojemu koledze musieli rozcinac tu niedaleko zatk zeby wyciagnac pozostalosci juz woel fajki

Napisane Nov 25, 2006, 12:12 pm
Sitek159

Sitek159

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitek159 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taa Medyk to jest to  :rolleyes: mieszanki tez dobre. A co sadzicie o tabace GAWITH APRICOT ? hmmm niby morelowa a mi jakos podchodzi pod miete

Skejp to ten twoj kolega chyba chusteczek nie uzywal ze mu snuff zatkal zatoki ^^

Napisane Nov 25, 2006, 12:30 pm Ostatnio edytowane Nov 25, 2006, 12:37 pm przez Sitek159
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehehe Red Bull podstawa :) o medyku jeszcze nie slyszalem wiec trza sie bedzie zaopatrzyc , jeszce jest taka fajna w niebieskim duzym palstikowym pudelku nie pamietam jak sie nazywa , mentolowa w kazdym razie. Fajna sprawa. Pozatym jeszce Vaniliowa jest dobra.

Napisane Nov 25, 2006, 12:41 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rasky powiedział(a):
jeszce jest taka fajna w niebieskim duzym palstikowym pudelku nie pamietam jak sie nazywa , mentolowa w kazdym razie. Fajna sprawa.

Ta niebieska jest strasznie cienka, wogóle nic nie poczułem po niej. Taki lajcik jak chcesz sie 'doinhalować'.

Cytuj:
A co sadzicie o tabace GAWITH APRICOT ?

Brałem Gawitha miodowego, pycha! Droga, ale duża (8g chyba jest w pudełku) no i pyszna, elitarna, piękna, mistrzowska :]

Napisane Nov 25, 2006, 12:56 pm Ostatnio edytowane Nov 25, 2006, 1:00 pm przez KroVa
Sitek159

Sitek159

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitek159 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam gawitha morelowego chodz i tak samakuje mietowo  ^^) KroVa brales bananejre ? :D

Napisane Nov 25, 2006, 1:03 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Sitek159 powiedział(a):
Ja mam gawitha morelowego chodz i tak samakuje mietowo  ^^) KroVa brales bananejre ? :D

Prawie każda tabaka ma trochę mięty, żeby czuć tę 'swieżość' po snuffie. Jeśli nie chcesz tego posmaku, kup truskawkową w takim okrągłym blaszanym pudełku - nie ma mięty, przez co jest strasznie ciężka i średnio smaczna.

Bananjera? Nie znam, przybliż - opakowanie, smak, kolorek? :]

Napisane Nov 25, 2006, 1:13 pm
Sitek159

Sitek159

Member
Wyświetl posty

Wiem ze kazda ma troche miety ale bez przesady nic moreli nie czuc tylko czysta mieta ^^ a bananeira jest w zoltym pudelku i smak bananowy ^^) jak bede mial foty to pokaze pudelko.

Napisane Nov 25, 2006, 1:51 pm
diablo16

diablo16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to diablo16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm ... tabaki nie wciagalem od dawna ... okolo 1,5 roku ... ale  wiem ze red bull byl kozacki ... no i brzoskwiniowa chyba taka nie pamietam nazwy ... ale red bull chyba jak dla mnie najlepszy ... a i ile wciagneliscie najwiecej na 1 dziure ?? :P ja 1,2 metra :P

Napisane Nov 25, 2006, 1:56 pm
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haahahahahaha żałosny sport..

Napisane Nov 25, 2006, 2:01 pm
Sitek159

Sitek159

Member
Wyświetl posty

hmmm ile najwiecej? nie mierzylem ale dosc sporo bylo ^^ a wciagales tabake przez rurke ? :> moim zdaniem mocniejsza wtedy jest moze dlatego ze glebiej wchodzi ? Wciagal ktos tabake sposobem "Na Mikera" ?

Napisane Nov 25, 2006, 2:01 pm
patras_fb

patras_fb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patras_fb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mailem jakos taka czerwoną kolową ;) kozak była ale najlepsza jest taka jakas eukaliptusowa koazk na maxa

Napisane Nov 25, 2006, 2:02 pm
pokerbloo

pokerbloo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pokerbloo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam mówię że najlepsza jest Redbulla :P Z kumpelą na przerwach w kiblu żeśmy wciągały, a w domu nieco sie zaciągnęłam i mało co głową o parapet nie walnęłam a rodzice w domu byli. Ale już nie mam tego shitu.

Napisane Nov 25, 2006, 3:27 pm
Sitek159

Sitek159

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
a ja mailem jakos taka czerwoną kolową

pewno Red Bull

W szkole nie biore jak juz to w domu i na dworze z kumplami  ^^)

Napisane Nov 25, 2006, 3:56 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja