Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Białka Tatrzańska

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Białka Tatrzańska, - kto na ferie wybiera się tam?
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Interesuje mnie to kto podczas feri odwiedzi Białkę Tatrzańską poniewaz chce zrobić ustawke :)

Podajcie termin kiedy tam bedziecie czyli date od-do.

Napisane Nov 26, 2006, 4:05 pm Ostatnio edytowane Nov 26, 2006, 4:08 pm przez Wojtass
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej no przeciez wiesz ze ja bede... mogles o mnie napisac... no ale skoro tak to sam nzpisze

JA BEDE W BIALCE-czekamy na wypow. :)

pozdr all

EDIT Amok
Będe tam od18-24 II 2007

Edit II

i jak zwykle miniemy sie STEIN :) ale park niczego sobie ! juz to widze ahh... ta zajawka... :)

Napisane Nov 26, 2006, 4:07 pm Ostatnio edytowane Nov 26, 2006, 4:10 pm przez SK8Amok
Stein

Stein

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stein zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

od okolo 29 stycznia na tydzień...

Zapowiada sie TAKI park więc mysle ze warto...

holla

Napisane Nov 26, 2006, 4:09 pm
Hejniak

Hejniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hejniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak cos bede w pierwszym tygodniu lutego...ale jeszscze nie wiem na 100%

Napisane Nov 26, 2006, 4:11 pm
Redbit

Redbit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Redbit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA napewno bede ale jeszcze nie wiem kiedy :P

Napisane Nov 26, 2006, 4:14 pm
Holladenia

Holladenia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Holladenia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koniec stycznia poczatek lutego powinienem juz byc w nowym targu na snow tak jak sie ustawialem ;d

Napisane Nov 26, 2006, 4:14 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wbijam jakoś w drugim tygodniu ferii albo do 4B Krynica ale pewnie Białka bedzie lepsza. No i musze ten Unique odwiedzić bo Wojtass zachwala ... :)

Edit: Ferie nie zaczynają sie jednakowo jak słusznie zauważył Wojtass. Kraków czyli ja mamy od 13 stycznia wiec wpadne po 20

Napisane Nov 27, 2006, 3:26 pm Ostatnio edytowane Nov 27, 2006, 4:54 pm przez wabahaba
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak bys nie zauwazyl wabahaba to powiem ci ze nie wszyscy ferie zaczynają jednakowo!!

Napisane Nov 27, 2006, 3:58 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jade do bialki najprawdopodobniej ale jezdzic nie bede - no bo nie mam na czym i nie umiem :P

Napisane Nov 27, 2006, 4:00 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja będę podczas pierwszego tygodnia ferii - dosyć wcześnie, bo chyba druga połowa stycznia (trzeci tydzień) ale jestem z kujwasko - pomorskiego wiec ...

Napisane Nov 27, 2006, 8:48 pm
Stein

Stein

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stein zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tylko coś nie zaciekawie tam ze śniegiem... ale miejmy nadzieje ze od polowy stycznia sie to diametralnie zmieni...

Napisane Nov 27, 2006, 11:41 pm
jaaa

jaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na pewno będe w okolicach 3 marca w Białce, aby pooglądać zawody burtona...
burton -przystanek Polska oraz mam zamiar w drugim tyg. ferii czli to wypada: 19- 25 lutego, na ile ejszce nie wiem..  ;]

pozdraiwiam ^^

Napisane Nov 28, 2006, 6:59 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

a wiec phejman bedzie mial ferie wtedy co ja. stein po mnie i reszta tez?

Napisane Nov 30, 2006, 10:12 pm
Miza16

Miza16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miza16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W tą niedziele juz bede w białce.

Od 11 lutego ;)

Napisane Dec 18, 2006, 8:29 am Ostatnio edytowane Jan 22, 2008, 6:28 pm przez Miza16
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domifinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Wojtass chyba w tym samym terminie. W każdym razie na pewno wtedy, kiedy Ma Adam :D Prawdopodobnie wpadam 12 lutego i jestem aż do 19 :Albo w drugim tygodniu ferii, czyli 19-20-któryśtam :P W każdym razie bedzie można pojeździć troche razem :D

Pozdro!

Napisane Dec 19, 2006, 7:16 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

W Białce w ta sobotę mają otworzyć pierwszą trasę :) zajawaaaa

Napisane Dec 20, 2006, 3:44 pm
qbakson

qbakson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qbakson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mykam tam już w pierwszy dzień ferii w tamtym roku też  bylem i było zaje... fajnie a w tym roku może być tylko lepiej  B) no i w koncy jadę z własnym sprzętem a nie jakimś shitem z wyporzyczalni ;)

Napisane Dec 22, 2006, 9:28 pm
deesdwa

deesdwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deesdwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam ferie od 1 lutego :P
i chyba raczej na 90% pojade do białkii... ale ja jezdze dopiero 3 lata i nie wiem cy bede potrafił szaleć po rampach :P

Napisane Dec 22, 2006, 9:36 pm
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domifinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Że tak powiem eeeeeeee.... DUPA BLADA. Jade od 11 do 18 lutego ;/ Tzw. Pech i NIESZCZĘŚCIE. No ale cóż, na snowparku się będzie dało przynajmniej pośmigać :D

Pozdro!

Napisane Dec 26, 2006, 3:07 pm
Justi_sk8

Justi_sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Justi_sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zapowiada się biednie.. będę od 21 stycznia do 2/3 lutego...

Napisane Jan 14, 2007, 3:33 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja