Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Białka Tatrzańska

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Białka Tatrzańska, - kto na ferie wybiera się tam?
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Interesuje mnie to kto podczas feri odwiedzi Białkę Tatrzańską poniewaz chce zrobić ustawke :)

Podajcie termin kiedy tam bedziecie czyli date od-do.

Napisane Nov 26, 2006, 4:05 pm Ostatnio edytowane Nov 26, 2006, 4:08 pm przez Wojtass
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na dzien dzisiejszy Bialka nie dziala. Jezeli dziala to maxymalnie do jutra. Jak ten wyciąg stanie to juz zaden w okolicy nie bedzie czynny.

Ja juz mam ferie...

Napisane Jan 14, 2007, 5:00 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To ja wam mówię że chodziła dziś w południe tylko 6-stka. Ale nie wjeżdżałem, tylko na razie robiłem raport. A przeszkody snowparkowe ogladałem sobie pod stokiem na parkingu...

Napisane Jan 15, 2007, 11:10 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

No tak. Czynne są 2 wyciągi. Naśnieżanie trwa bo w nocy był mróz -5. Snowpark jak informują właściciele nie stanie na stoku dopóki nie będzie wystarczającej ilości śniegu :/ ... Nawet 1 element.

Napisane Jan 16, 2007, 9:43 am
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domifinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podobno od poniedziałku (22 stycznia) ma spaść duuuużo śniegu i przyjdzie siarczysta zima trwająca do późnego marca. OBY. Jeżeli będzie tak, jak podają we wszystkich prognozach jakie do tej pory słyszałem, to Białka rusza pełną parą od środy przypuszczalnie. Tak przynajmniej podał mi admin strony Białki. Snowpark ma ruszyć ok. 30 stycznia.

Pozdro!

P.S. Wszystko to są informacje na podstawie mejla wysłanego mi przez admina tej strony przy założeniu że śnieg rzeczywiście zacznie porządnie padać w poniedziałek/wtorek.

Napisane Jan 17, 2007, 9:48 pm
tomek496

tomek496

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek496 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bede mysle ze na poczatku lutego....

Napisane Jan 18, 2007, 1:45 pm
zioomal13

zioomal13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zioomal13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lipa z tym sniegiem ale może się uda pośmigać...

pozostaje tylko czekać ...

Napisane Jan 19, 2007, 8:51 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyjechałem w sobotę, ostatni raz na Białce byłem chyba w czwartek.
Wiem że kotelnica pożegnała mnie breją i muldami (akurat lubię tego typu warunki - przynajmniej jakaś "odmienność" ). Przeszkody dotykałem i podziwiałem leżące na pierwszym parkingu przy jednej z wypożyczalni. Wallride zrobił wrażenie, ale ogólnie podobała mi się różnorodność przeszkód. Nawet wyciąg nie był gotowy - nie było lin i orczyków. Same słupy, buda i bramki. Stok (snowparkowy) ulokowany fajnie, ale bez grama śniegu. Zawiodłem się i będę czekał następny rok.

Napisane Jan 22, 2007, 10:43 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2007, 10:43 pm przez phejman
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Zima przyszła nareszcie :D Teraz wszyscy czekamy na otwarcie snowparków.

Napisane Jan 23, 2007, 2:21 pm
keslaw

keslaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to keslaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jade juz w tą Sobote ! ale bede sie dopiero uczyl, bede tam tyidzen . pzdr !!!1!!

Napisane Jan 23, 2007, 8:43 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Dla zainteresowanych :) Od niedzieli 28.01 do następnej niedzieli W białce będzie Stein i Bioly :) A więc elo rap i mega foto session (o ile postawią snowpark).

Napisane Jan 24, 2007, 12:28 pm
keslaw

keslaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to keslaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bede tam w sobote..tzn w sobote o 7.30 wyjazd nei wiem o ktorej bede bo mam tam okolo 400-500 km. pozdro

Napisane Jan 25, 2007, 8:13 pm
BIOLY

BIOLY

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BIOLY zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem od 28.01.07r do nie wiem kiedy

Napisane Jan 25, 2007, 8:37 pm
keslaw

keslaw

Member
Wyświetl posty

ja od 28 bede chyba na stoku a tak to od 27;p

Napisane Jan 25, 2007, 9:05 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja od jutro będe ale najpierw musze sie nauczyć śmigać bo jeszcze nie umiem :P

Napisane Jan 26, 2007, 4:07 pm
Daichipl

Daichipl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daichipl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bylem wczoraj  :) Stok kozak ! Widzialem na dole raile,boxy,rainbowa i inne przeszkody do snowparku ktory ma tam powstac ! warunki extra ! jezdzilem od 16 do 22 i bylo kozak ! POLECAM !

PS: Nie wiecie kiedy maja na nowa zbudowac ten snowpark na lewo od 6tki na kotelnicy ? wyglada obiecująco :D

EDIT: a tu macie na smaka JEDEN
przeciez SB to nei sa narty xD  ^^)  B)

DWA
jakiś frajer sie wbił nam w kadr między mnie (ten na lewo) a YACHA (ten na prawo)

*Napisane Jan 26, 2007, 4:43 pm Ostatnio edytowane Jan 26, 2007, 4:51 pm przez Daichipl
mulator

mulator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mulator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tam jest zajeb***** polecam

Napisane Jan 27, 2007, 7:49 pm
Daichipl

Daichipl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daichipl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podobno w lutym ma juz stanąc snowpark !! ^^

http://www.bialkatatrzanska.pl/component/option,com_loudmouth/task,topic/id,6/Itemid,94/lang,pl/

ORAZ

http://www.deska.pl/forum/viewtopic.php?t=1938

POLECAM :D:D:D:D:D:

Napisane Jan 29, 2007, 4:48 pm
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domifinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Noooo w Białce od wczoraj pojawiły się pierwsze przeszkody na górze :) 14 lutego przyjeżdża Szwajcar jakiś, który będzie sypał hopki. Znaczy to mniej więcej tyle, że od 14/15 lutego będzie tam pełnowymiarowy snowpark z kickerem/tablem i kilkoma boxami, railami etc. Oczywiście będzie on inny niż na planie, bo śniegu za mało... Ale zawsze coś.

Edit: Kur*a, wyprzedziłem troche fakty. Dziś po południu wyciąg zostaje oddany do użytku i dziś wieczorem staną przeszkody. Niewiele, bo niewielu, ale ma byćponoć Picnic, Box i Rail.

Napisane Feb 4, 2007, 1:58 pm Ostatnio edytowane Feb 5, 2007, 2:05 pm przez domifinger
1OSTR1

1OSTR1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1OSTR1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja będe w II Tygodniu świąt.

Napisane Dec 4, 2007, 4:57 pm
K0ndi

K0ndi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to K0ndi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja najprawdopodobniej będe w pierwszym tygodniu feri czyli od 14 stycznia

A KTO JEDZIE NA SWIETA DO BIALKI BO JA SIE TAKZE WYBIERAM !!!

NO TO MOZEMY SIE JAKOS UMOWIC NA GG CZY COS !!!!!!!!!!!!
JA BYM TAK ZROBIL BO NA DESCE JEZDZE SAM A TAK TO ZAWSZE RAZNIEJ !!:D

*Napisane Dec 4, 2007, 5:44 pm Ostatnio edytowane Dec 6, 2007, 6:18 pm przez K0ndi
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja