Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » Sztuki walki, sporty walki

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sztuki walki, sporty walki
pita2000

pita2000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pita2000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przeglądałem forum i natknąłem się na temat o judo. Postanowiłem założyć więc rozszerzenie. Piszcie o sztukach walki (np. karate, judo) lub sportach walki (np. boks) których się uczyliście, wypisujcie też ewentualne osiągnięcia.

Napisane Nov 28, 2006, 7:57 pm
RaksHa

RaksHa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RaksHa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja trenowałam 3 latka Judo... było całkiem fajnie ale już nie mam na to czasu...  :)

Napisane Nov 28, 2006, 8:07 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sztuka walki "nikita" na przerwach szkolny. Gach, huehue :grin: Kiedyś kolega mnie poduczał Ju-Jitsu (charakter obronny) i Karate. O ile Karate jest dla mnie przenudne, to Ju-Jitsu jest ciekawe i dość efektowne... :ninjajig: Polecam.

Napisane Nov 28, 2006, 8:13 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trenuje Oyama Karate dość niedługo, ale kocham to!
Od stycznia idę na bjj. Teraz już chciałam, ale mam akurat codziennie zajęcia :/ A bjj też podoba mi się bardzo, miałam z nim trochę styczności już. Próbowałam też poniekąd innych sztuk/sportów walki, ale i tak moje karate najbardziej mi odpowiada, bo mamy dużo samoobrony i jednocześnie zachowane elementy tradycji.

Napisane Nov 28, 2006, 8:24 pm
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja trenuje Aikido i jest to bardzo fajna sztuka walki :) jeżeli chodzi o jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie to narazie 6 kyu :P innych nie trenowałem,ale mam w domy książki o Ju-Jitsu...ale i tak Aikido jest leprze ;)

Napisane Nov 28, 2006, 8:25 pm
fatum

fatum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fatum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chodzę na judu......i mnie wciągnęło (wspomne że zapisałam się na początku tego roku szkolnego). po pierwszych zajęciach myślałam że to nie dla mnie (może dla tego że jestem dziewczyną) ale teraz zaczynam zauważać postępy coraz lepszą kondycję a przede wszystkim satysfakcje........i już nie mogę się doczekać egzaminu na pierwszy pas  :rolleyes:

Napisane Nov 28, 2006, 8:38 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kidyś trenowałem Aikido ale potem niemialem ani czasu ani chęci więc przestalem

Napisane Nov 28, 2006, 9:46 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karate Kyokushin i JuJitsu

Napisane Nov 28, 2006, 9:52 pm Ostatnio edytowane Mar 23, 2009, 3:10 pm przez frycol_hiphop
19MeLoN90

19MeLoN90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 19MeLoN90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a slyszal ktos o krav madze to jest typowa samoobrona, bardzo ostry styl

Napisane Nov 28, 2006, 11:36 pm
NoMercy

NoMercy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NoMercy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krav maga jest to zupelnie bezsensowne, wprowadzone tylko do zarobienia hasju i jak widac przynosi to im efekty. Kiedys trenowalam taekwon-do i bardzo mi sie spodabablo, kochalam to i mialam to we krwi (jak to powiedzial mistrz z 4 danem). Niestety rodzice zabronili mi juz na to chodzic... A jesli chodzi obecnie chcialabym trenowav muay thai. Ten sport to dopiero jest ostry ;]

Napisane Nov 28, 2006, 11:55 pm
GRINlisciu

GRINlisciu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRINlisciu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oglądałem kiedyś film "kung fu fighting" i teraz boi się mnie cała okolica

Napisane Nov 29, 2006, 12:05 am
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi tez nie podoba się krav maga za bardzo. Byłam raz na seminarium sztuk walki i trochę poćwiczyliśmy tę sztukę i jednak nie dla mnie.
Natomiast jeśli chodzi o muay thai to jestem jak najbardziej za! ^^ Też miałam okazje poćwiczyć i co ciekawe... właśnie wtedy dostałam w oko z kolana i miałam niezłe limo, ale podoba mi się.

Napisane Nov 29, 2006, 4:18 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja trenwoalem karate 2 lata i bardzo sobie chwale

Napisane Nov 29, 2006, 5:08 pm
nctw

nctw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nctw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh 4 lata swego życia na AIKIDO. byłam najmłodsza z grupy i najlepsza hehe.nieświadoma swoich możliwości i umiejętności zrezygnowałam.dziś żałuję.
a teraz tylko worek. więc kickboxing.
zawsze chciałam tajski boks ale jakoś nie wyszło.
ave!

Napisane Nov 29, 2006, 8:27 pm
fingerkylo

fingerkylo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerkylo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja trenowałem AIKIDO... niestety teraz mam coraz mniej czasu ale bardzo bym chciał wrócić :)

Napisane Nov 29, 2006, 8:32 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sobie trenuje karate-jitsu i kicka...

Napisane Nov 29, 2006, 8:37 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

danlancher powiedział(a):
ja sobie trenuje karate-jitsu

Możesz powiedzieć o tym coś więcej? :)

Napisane Nov 30, 2006, 4:20 pm
arktos03

arktos03

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arktos03 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a trenowałem przez 1,5 roku karate ale znudziło mi się i przestałem.
I szczerze mówiąc, nie polecam :(
Pozdro

Napisane Nov 30, 2006, 7:37 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

arktos03 powiedział(a):
a trenowałem przez 1,5 roku karate ale znudziło mi się i przestałem.
I szczerze mówiąc, nie polecam :(
Pozdro

Może trafiłes na cos co akurat nie jest dla ciebie z pewnym przyczyn albo na nieciekawa grupe jakas ;/ bo ja z kolei polecam serdecznie! Polecam teraz, z tego miejsca, masując moją piękną obolałą po treningu noge ;)

Napisane Dec 1, 2006, 8:44 pm Ostatnio edytowane Dec 1, 2006, 8:44 pm przez karolaaa
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zanim jeszcze zaczelem jezdizc na desce chodzilem 1 rok na aikido ale jednak stwierdzielm ze to nei dalmnie a potem zaczelem na desce jezdzic

Napisane Dec 1, 2006, 8:53 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja