Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Ile ważą wasze rolki?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ile ważą wasze rolki?, zapraszam...
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NowaczeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem ciekawy czy moje rolki są bardzo ciężkie podajcie ile ważą wasze rolki

... bo moje jakies 4

Napisane Nov 30, 2006, 2:11 pm Ostatnio edytowane Mar 15, 2007, 4:35 pm przez NowaczeQ
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiesz że nie wiem xD ale ciężkie są bo to w końcu alpha... może gdzieś 4kg nie mam pojęcia ale 6kg to chyba lekka przesada?? :D
Ps: Niezły temat  :P :cyclops: sprawdze i napisze  ^^)

Napisane Nov 30, 2006, 2:43 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szkoda ze nie 10 . jakie to rolki? downtowny.. one są ciezkie wazą razem chyba niecałe 5 - to moje byłe rolkii . a salomony obecne pewnie cos koło 4

Napisane Nov 30, 2006, 5:49 pm
Kruku1991

Kruku1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kruku1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam down towny ale nie wazyłem ile waza ktos wie?

Napisane Nov 30, 2006, 8:52 pm
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2.3 jedna czyli 4.6 dwie  ^^)

Napisane Dec 1, 2006, 6:07 pm
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wie ktoś może ile ważą rollerblade alpha 3??  :P

Napisane Dec 2, 2006, 10:36 pm
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NowaczeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No napisałem że ok 4... troche ciężkie są i sorry plusdd za pomyłkę

Napisane Dec 4, 2006, 6:08 pm Ostatnio edytowane Mar 15, 2007, 4:38 pm przez NowaczeQ
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

ok przeprosiny przyjęte  :cyclops: pzdro  :)

Napisane Dec 4, 2006, 8:03 pm
offM

offM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to offM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja tam nie wiem ile moje ważą. xD ale lepiej jak są cięższe czy nie? huh?

Napisane Dec 5, 2006, 6:36 am
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

lepiej jak są lżejsze ;) no chyba że lubisz szybciej spadać xD Pomyśl logicznie lepiej ci się skacze jak masz kapcie na nogach czy jak byś miał 2 kilo cukru przyczepione do nóg/?  ^^)  B)

Napisane Dec 5, 2006, 3:23 pm
billy1

billy1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to billy1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam leciutkie  :rolleyes: fajnie sie w lekkich jeździ

Napisane Dec 5, 2006, 5:43 pm
Powerskip

Powerskip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Powerskip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka, ja może troche z innej beczki wie ktoś może ile ważą Rollerblade TRS Team Skate?? z góry thx ;)

Napisane Dec 27, 2006, 4:21 pm
kujapa

kujapa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kujapa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

plusdd powiedział(a):
lepiej jak są lżejsze ;) no chyba że lubisz szybciej spadać xD Pomyśl logicznie lepiej ci się skacze jak masz kapcie na nogach czy jak byś miał 2 kilo cukru przyczepione do nóg/?  ^^)  B)

ale są też plusy:
jak śmigasz na ciężkich to potem jak ci się rozpi***olą i kupisz sobie nowe lżejsze
to dopiero latasz jak superman :) więc cięzkie też są dobre hehehe B)

Napisane Jan 22, 2007, 5:07 pm
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pablofon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kujapa powiedział(a):
plusdd powiedział(a):

ale są też plusy:
jak śmigasz na ciężkich to potem jak ci się rozpi***olą i kupisz sobie nowe lżejsze
ehm moze bys powiedzial cos do tematu?

Moje 4 kg xD

Napisane Jan 22, 2007, 5:40 pm
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kujapa powiedział(a):
plusdd powiedział(a):

ale są też plusy:
al eco to za roznia jak wAZysz ponad 50kg to 2kg ci nie zutuje

Napisane Feb 26, 2007, 8:35 pm
Gator

Gator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest duża różnica ja smigalem sobie na rampie pod blokiem w tempish`ach a jak zalozylem rolki kumpla o 1kg lzejsze to latalem jak superman ;p wydawalo mi sie ze 2 razy wyzej chodz to na pewno nie prawda. Ciezkie sa dobre na poczatek bo sobie miesnie lepiej wycwiczysz;p

Napisane Mar 1, 2007, 10:52 am
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

Gator powiedział(a):
Jest duża różnica ja smigalem sobie na rampie pod blokiem w tempish`ach a jak zalozylem rolki kumpla o 1kg lzejsze to latalem jak superman ;p wydawalo mi sie ze 2 razy wyzej chodz to na pewno nie prawda. Ciezkie sa dobre na poczatek bo sobie miesnie lepiej wycwiczysz;p

no niby tak... ale ja juz nie chce miec większych mięśni na nogach...

Napisane Mar 1, 2007, 3:27 pm
cliche001

cliche001

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cliche001 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale razem z nogami czy bez?

Napisane Mar 2, 2007, 7:33 pm
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

I z nogami i z głową najlepiej całą masę ciała dorzuć

NowaczeQ powiedzial:
No napisałem że ok 4... troche ciężkie są
i sorry plusdd za pomyłke

Napisane Mar 7, 2007, 8:11 am Ostatnio edytowane Nov 29, 2007, 7:04 pm przez olas11
skate1313

skate1313

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate1313 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje rolki ważą 2.8 kg łącznie leciutkie :P :rolleyes:

*Napisane Jun 6, 2007, 11:52 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja