Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Ile ważą wasze rolki?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ile ważą wasze rolki?, zapraszam...
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NowaczeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem ciekawy czy moje rolki są bardzo ciężkie podajcie ile ważą wasze rolki

... bo moje jakies 4

Napisane Nov 30, 2006, 2:11 pm Ostatnio edytowane Mar 15, 2007, 4:35 pm przez NowaczeQ
Cult

Cult

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cult zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cięższe rolki żądzą. Są lepsze na streeta i lepiej siew nich upada. (ląduje):P

Napisane Mar 24, 2008, 11:37 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje waza okolo 3kg-3,5kg a nawet nie wiem czynie sa lzejsze ja mam salomony gdyby cosXD. choc zdziwilem sie ile waza razors cult 7 jedna rolka to chyba z 1kgXD

Napisane Mar 26, 2008, 4:40 pm Ostatnio edytowane Mar 26, 2008, 4:41 pm przez rester
GeckoLBN

GeckoLBN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GeckoLBN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam TRS A3 nie wiem ile dokładnie ważą ale są bardzo ciężkie chyba je sprzedaje i kupuje jakies USD ...

Napisane Apr 28, 2008, 9:04 am
ralph7319

ralph7319

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ralph7319 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam USD Realm i jedna rolka waży dokładnie 1,6 kg

Napisane Apr 28, 2008, 2:34 pm
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedna to 3 albo 4  a 2 to 6 albo 8 B)

*Napisane Dec 20, 2008, 4:31 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie no, jak to obliczyłeś?
Mama Ci pomogła?

Napisane Dec 21, 2008, 3:12 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GeckoLBN powiedział(a):
ja mam TRS A3 nie wiem ile dokładnie ważą ale są bardzo ciężkie chyba je sprzedaje i kupuje jakies USD ...

nie sprzedawaj, poskaczesz trochę na cięższych to szybciej Ci się nogi wyćwiczą. Tak moim zdaniem... później dorwiesz lżejsze to będziesz fruwał elegancko ;D

Napisane Dec 21, 2008, 10:25 pm
SkateSpinner

SkateSpinner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateSpinner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja jedna waży 1,5 kg, a ile ważą dwie to sobie sami obliczycie ^^) :P

Napisane Dec 24, 2008, 2:57 pm
Jetston

Jetston

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jetston zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam Salomon st pro i nie wiem ile ważą wie ktoś??

Napisane Jan 27, 2009, 1:31 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje na przesyłce od zico mają napiasne 3 kilo, minus karton czyli praktycznie po 1,5 kilo, leciutkie. Dt 5

Napisane Feb 3, 2009, 8:33 am
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moje ważą w HOOI.
A tak w ogóle nie Twój interes.

Napisane Feb 6, 2009, 11:49 am
funkydeity

funkydeity

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to funkydeity zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje to cztery kilo , po dwa na każdą, ubierzesz lekkie to odleciszXD

Napisane Aug 26, 2009, 3:11 pm
RyanDunnPl

RyanDunnPl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RyanDunnPl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam ciężkie po 2,25 kg na noge

Napisane Aug 26, 2009, 8:59 pm
Marcu

Marcu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam usd VII i w sumie ważą 4,2 kg

Napisane Aug 27, 2009, 9:05 am
KuBeK000

KuBeK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KuBeK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mojego kolegi ważą 8

Napisane Aug 27, 2009, 5:53 pm
UncleCamill

UncleCamill

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to UncleCamill zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KuBeK000 powiedział(a):
mojego kolegi ważą 8
;O chyba nie możliwe, albo są to USD Grycon, choć nawet one tyle nie ważą...

Ja mam RB Solo Era i nie wiem ile ważą... ale są lekkie xP

Napisane Aug 28, 2009, 4:14 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to ja mam RB DT 5 i po zmianie szyny, kółek i łożysk(wszystko lżejsze niż stockowe) ważą razem 4 kg..

Napisane Aug 28, 2009, 6:49 pm
xxtomekxDx

xxtomekxDx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xxtomekxDx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

USD Grycon Team 2 ważą ponad 4 kg :P

Napisane Aug 28, 2009, 7:42 pm
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rollerskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha a moje realmy ważą razem 3,1 kg

Napisane Aug 30, 2009, 11:28 am
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rollerskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

adamrapela powiedział(a):
moge sie dowiedziec ile waza REALMY? 

- Weight 1635 g in size 42

znalazlem takie dane ? czy posiadacze realmow sie zgadzaja?

zgadzają się

Napisane Aug 30, 2009, 11:33 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja