Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snowskate

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowskate, .
kubamichba

kubamichba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamichba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

edit by Adi21: rozmawiamy tutaj o snowskate'ach. gdzie kupic gotowe, jak zrobic samemu, wszelkie wymienianie sie doswiadczeniami, opowiesci, filmiki oraz foty zwiazane z tym 'sportem' zimowym:)

Napisane Nov 30, 2006, 7:13 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2010, 5:38 pm przez Adi21
ludwig12

ludwig12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludwig12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cnop powiedział(a):
ja sobie zrobilem z starego decka. dziurki są to łatwo nogi przyczepic :D i czekam na snieg

jaki klient przecież w snowskejcie chodzi o to żebyzjeżdżać bez wiązań według mnie sie nie opłaca kupować

Napisane Jan 30, 2007, 6:19 pm
Lavid

Lavid

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lavid zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem sie opłaca!! na zwykłej desce jeździ sie o wiele gorzej niż na snow skate.  Na zwyklej nogi ci bedą spadać z deski i gorzej bedzie ci sie robilo tricki. Więc jak masz hajs to bierz snowskate

Napisane Jan 30, 2007, 10:32 pm
neckuno

neckuno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to neckuno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czemu tu wszyscy prawie piszą to samo??Jak już ktoś raz pisał,że odkręcił sobie tracki od dechy i tak śmigał to wystarczy raz!!Chwalicie się czy żalicie??
A jeśli chodzi o snowskate to bierz jak masz hajs,max zajawa,przynajmniej dla mnie,tylko nie kupuj przypadkiem snowdecka bo to gówno!!
Peace
p.s.Jakby ktoś nie wiedział to Snowdeck to snowskate tylko bez dolnej płozy.

Napisane Jan 30, 2007, 10:45 pm Ostatnio edytowane Jan 30, 2007, 10:48 pm przez neckuno
oRs

oRs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oRs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote]
Cnop powiedzial:
ja sobie zrobilem z starego decka. dziurki są to łatwo nogi przyczepic :D i czekam na snieg

Ludwig powiedział
jaki klient przecież w snowskejcie chodzi o to żebyzjeżdżać bez wiązań według mnie sie nie opłaca kupować

Dobra ludwig nie gorączkuj się tak dzieciaku, bo ci mama deske schowa i się skończy chuligańśtwo...........

Napisane Jan 31, 2007, 10:33 am
czopy

czopy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czopy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym nie kupił deski snowskate już wole pujść do np. tesco kupić jakąś deske za 50 zł albo taniej odkręcić tracki i jeździć bardziej się opłaca  ^^)

Napisane Jan 31, 2007, 5:15 pm
kubiszon

kubiszon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubiszon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie opłaca się kupić snowskate bo inaczej się jezdzi na starym decku niż na snowskate

Napisane Feb 7, 2007, 11:25 am
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skejcik7 powiedział(a):
Moim zdaniem nie opłaca się ponieważ po co masz wydawac 180 zl jka mozna sobie zrobic ze starego decka.
co ty nie powiesz jeździłeś kiedyś na takim starym blacie ???? wątpię takie kombinowanie to tylko strata czasu jak chcesz snowskate kupuj a nie rób jakieś badziewia.... wracając do tematu zamiast snowskate radził bym ci snowboard sobie kupić napewno lepsze doznania  ^^)

Napisane Feb 7, 2007, 12:06 pm
KOBI2109

KOBI2109

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KOBI2109 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wykręciłem trucki z mojej starej deski i smigam na górkach za DOMEM  B)

Napisane Feb 20, 2007, 6:12 pm
misza882

misza882

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misza882 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupiłem miesiąc temu i z cała pewnością twierdze że sie opłaca ;) jest wielka różnica miedzy starym  blatem (który tak jak w moim przypadku złamał sie po dwóch tygodniach) jeździ sie extra!! nie porównywalnie do zwykłego decka.... polecam

Napisane Mar 2, 2007, 10:07 pm
pablo223

pablo223

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo223 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem snow skate to głupota bo jak masz stary blat to sie popyla może wolniej ale też fajnie i hardcorowo... wiem bo próbowałem!

Napisane Apr 15, 2007, 10:19 pm
KaC22

KaC22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KaC22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wykręciłem trucki ze starej dechy i śmigam po górkach
tylko potem połamany

*Napisane Aug 22, 2007, 10:08 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podczas ostatniej zimy jak nie było co robić a za oknem śnieg to brałem starego decka i lazłem na jakąś górkę i sobie śmigałem. Jak dla mnie fajna zabawa.

Według mnie nie opłaca się kupować snowskata w sklepie. Lepiej pośmigać na starej desce.

Napisane Aug 23, 2007, 11:46 am
dam6l

dam6l

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dam6l zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najgorsza jest ich cena ale można zrobic ze starego decka. ZA granicą są tańsze

Napisane Aug 30, 2007, 9:00 am
RasDSK

RasDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RasDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam już przygotowany stary blat, (miniramp) a ostatnio usłyszałem, ze grip niektórzy z was zastępują gumą (!?) i tu się pojawia moje pytanie: Skąd ową gumę można wytrzasnąc? Byłbym wdzięczny, za szybką odpowiedź, peace.

Napisane Nov 12, 2007, 10:06 pm
sheet

sheet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RasDSK powiedział(a):
Mam już przygotowany stary blat, (miniramp) a ostatnio usłyszałem, ze grip niektórzy z was zastępują gumą (!?) i tu się pojawia moje pytanie: Skąd ową gumę można wytrzasnąc? Byłbym wdzięczny, za szybką odpowiedź, peace.

wycieraczki gumowe , takie do butow mysle ze beda najlepsze jeszce z takimi wloskami

Napisane Nov 12, 2007, 10:11 pm
RasDSK

RasDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RasDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki! Aha, jeździ ktoś w wawie? Ja będę jeździł najprawdopodobniej na kopie cwila, (kupie cwela) porobi się jakieś chopki, może na końskim jarze... Zna ktoś jeszcze jakieś? A może ktoś jeździ w stolicy?

@Ludwig, jak chcesz to mi kup;] Ja tam nie bede wydawal tyle kasy... wole zrobic z czegos, co i tak pojdzie do smietnika :rolleyes:

Napisane Nov 12, 2007, 11:16 pm Ostatnio edytowane Nov 14, 2007, 8:18 am przez RasDSK
ludwig12

ludwig12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludwig12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wedlug mnie oplaca sie kupic bo sa fajnei wykrzywuone taile i mozna triki z hopek na sniegu robic a na zwyklym blacie tego nei mozna;p

Napisane Nov 13, 2007, 1:56 pm
Bambiskate

Bambiskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bambiskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam jeżdze na starym nadłamanym decku ale to nie to samo co prawdziwy snowkate ale daje rade

Napisane Nov 18, 2007, 11:49 am
padi1

padi1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to padi1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepiej ze starego decka a jak ktoś starego nie ma a mu dobrego szkoda to niech idzie na targ i sobie kupi za20 zł specjalnie na snowskate

Napisane Nov 18, 2007, 12:28 pm
haco2

haco2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to haco2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem radził bym ci kupić sowskate całkiem inna jazda niż na decku nie ślizgają ci się tak nogi można osiągnąć większą prędkości

Napisane Dec 27, 2007, 7:58 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja