Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snowskate

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowskate, .
kubamichba

kubamichba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamichba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

edit by Adi21: rozmawiamy tutaj o snowskate'ach. gdzie kupic gotowe, jak zrobic samemu, wszelkie wymienianie sie doswiadczeniami, opowiesci, filmiki oraz foty zwiazane z tym 'sportem' zimowym:)

Napisane Nov 30, 2006, 7:13 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2010, 5:38 pm przez Adi21
skejcik7

skejcik7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejcik7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem nie opłaca się ponieważ po co masz wydawac 180 zl jka mozna sobie zrobic ze starego decka.

Napisane Nov 30, 2006, 7:32 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie troche drogo.... ale jeszcze nie jezdziłem na tym...  :) hehe

Napisane Dec 2, 2006, 2:38 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogólnie snowskate to niezła zabawa, dużo trudniejsze niż deska czy snowboard. Widziałem w sklepach wiele snowskate'ów, np z blatem i na dole z płozą, czy po prostu plastikowa deska z bardzo mocno zagiętymi tailem i nosem.
Ale ogólnie nie opłaca się ich kupować, lepiej zrobić ze starych decków, wtedy chociarz się je na coś wykorzysta :D

Napisane Dec 2, 2006, 6:19 pm
Cnop

Cnop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cnop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sobie zrobilem z starego decka. dziurki są to łatwo nogi przyczepic :D i czekam na snieg

Napisane Dec 3, 2006, 10:43 am
ZZGRED

ZZGRED

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZZGRED zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nieopłaca sie kupowac zadrogie sa jepiej zrobic z starej deki

Napisane Dec 3, 2006, 11:16 am
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cnop powiedział(a):
ja sobie zrobilem z starego decka. dziurki są to łatwo nogi przyczepic :D i czekam na snieg

Przyczepić?? Cała zabawa to właśnie to, że stoisz jak na deskorolce, bez wiązań!

Napisane Dec 3, 2006, 11:22 am
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakubiks powiedział(a):
Cnop powiedział(a):

Przyczepić?? Cała zabawa to właśnie to, że stoisz jak na deskorolce, bez wiązań!

masz racje. ja tak robilem. wzialem taniego decka (starego) i z gorki smigalem. na poczatku duzo gleb ale pozniej juz kozak zabawa  :P

Napisane Dec 3, 2006, 11:36 am
adi11

adi11

Guests
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wole smigac na deskorolce

Napisane Dec 3, 2006, 3:56 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też zastanawiałem sie nas snowskate ale w ostateczności zostałem przy snowboardzie. Jak zrobić swojego snowskate?? Mam stary blat ale to i tak na samym decku lipa bo za niskie taile...

Napisane Dec 3, 2006, 5:13 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BHT powiedział(a):
Mam stary blat ale to i tak na samym decku lipa bo za niskie taile...

No wlasnie i tu jest najwiekszy problem (z niskim nosem), tak mialem w zeszlym roku, ale juz na ten rok sobie zalatwilem z wiekszym

Napisane Dec 3, 2006, 5:23 pm
Threed

Threed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Threed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym tak kombinował ze starym deckeim...:]

Napisane Dec 5, 2006, 9:34 am
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra opcja, aby nie zwariować bez decka przez zimę... :rant: Można się przy tym bawić lepiej niż na desce, moim zdaniem. Różniejsze ewolucje i tak dalej. Niestety mówicie o starych deckach. Wszystko OK, ale po tygodniu intensywnej jazdy blat jest już maksymalnie porozwarstwiany i pozbawiony profilu. Wolę już zainwestować w snowskate.

Napisane Dec 5, 2006, 1:42 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kiedys tak z moja 1wsza deska robilem. Na lato jezdzilem na zime odkrecalem trucki i jazda... Po jakims czasie, deck sie rozwarstwil i kupa.

Polecam pilsnie :D

Napisane Dec 5, 2006, 1:46 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesli nie amsz starej deski to kup być może w tym roku pojeżdzisz w co watpie kuba...

Napisane Dec 10, 2006, 8:49 pm
rachoolak

rachoolak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rachoolak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja  se kupuje nowego snowskata za 70 zl :P tylko czekac na snieg

Napisane Dec 11, 2006, 8:21 am
melton

melton

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to melton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja se kupiłem tylko ze śniegu nie ma:( czekam na śnieg:)

Napisane Dec 11, 2006, 6:38 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na snowkate pocinam od 2 lat w zime ale w tym roku chyba odpuszczam bo wybudowali wreszcie kryty skatepark. Najlepiej zrobic sobie ze starego deck`a.

Napisane Dec 13, 2006, 10:10 pm
Brunon

Brunon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Brunon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wydaje mi się, że snow skate jest lepszy od starego decka :stare: Kilka lat temu wpadłem na taki pomysł, zjeżdżałem z górki i złamałem obojczyk :mad: Dlatego raczej zwykłe blaty nie są przystosowane do śniegu...papier się ślizga. Dupa ogólnie. Jak ktoś chce na śniegu pośmigać naprawdę to niech sobie zakupi oryginał! Pozdro!

Napisane Dec 14, 2006, 12:12 am
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rachoolak powiedział(a):
ja  se kupuje nowego snowskata za 70 zl :P tylko czekac na snieg

to musi byc jakiś ultra szit

Napisane Dec 22, 2006, 9:55 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja