Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snowskate

Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowskate, .
kubamichba

kubamichba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamichba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

edit by Adi21: rozmawiamy tutaj o snowskate'ach. gdzie kupic gotowe, jak zrobic samemu, wszelkie wymienianie sie doswiadczeniami, opowiesci, filmiki oraz foty zwiazane z tym 'sportem' zimowym:)

Napisane Nov 30, 2006, 7:13 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2010, 5:38 pm przez Adi21
paczek95r

paczek95r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paczek95r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No dobrze, ale z szukaniem nie ma większego problemu niż z doborem deski, bo są rożne źródła gdzie podają jaką deskę zakupić, teraz już np sam nie wiem bo Adi mi podał wymiary inne niż są w tabeli, a zaś się dowiedziałem, że ma być do brody
A w szukaniu wpisujesz w wyszukiwarce odpowiednie hasło i gotowe...
Ja się nie kłócę tylko wyrażam i bronie swoja zdanie ;)

Napisane Dec 1, 2010, 10:01 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szukalem snowkskate'ow na allegro i rowniez nie moge znalezc.

Napisane Dec 1, 2010, 10:09 pm
piter1994

piter1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piter1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam szukam i nic, jedyne co w archiwum allegro są,ale to aukcje które już kawał czasu temu były:/

Napisane Dec 2, 2010, 12:53 pm
PawciuFB

PawciuFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PawciuFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziś pierwszy raz w tym roku na snowskate a moja deska nie sie slizgac na sniegu. jest to blat od deski, smarowany woskiem. nie wiem co robic czy przyczepienie czegos aluminiowego na spod pomoze??

Napisane Dec 2, 2010, 3:27 pm
Riper07

Riper07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riper07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deska spokojnie powinna sie sligac ale po ubitym sniegu. My z kolegami albo bierzemy łopaty i usuwamy nadmiar sniegu albo zjeżdżamy na "dupie" :D aby zrobic jakies miejsce na jazde :D

Napisane Dec 2, 2010, 5:20 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może...
ja jestem przekonany że smar narciarski by pomógł.
dodatkowo zależy jakim woskiem smarowałeś, bo jak ze świeczki to się nie dziwię. Ja bym nasmarował smarem typu toko, który trzyma chyba do -30 stopni

Napisane Dec 2, 2010, 5:23 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PawciuFB powiedział(a):
dziś pierwszy raz w tym roku na snowskate

snowskate to nie jest blat od deski.

http://img574.imageshack.us/img574/3614/snowskate2.jpg

Napisane Dec 2, 2010, 5:35 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2010, 5:38 pm przez Adi21
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na ebay'u jest co nieco :P
ale droga wysyłka ;/

Napisane Dec 2, 2010, 6:13 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A może by tak ktoś sprowadził jeśli ma konto? W Polsce snowskate nie do zdobycia, ale całą zimę będziemy pisac w tym temacie czy ktoś znalazł? Moja propozycja - niech ktoś sprowadzi deski z Ameryki albo skądkolwiek, ceną za wysyłkę się podzielimy, ten kto kupi wystawi na allegro za trochę więcej niż kupił i wszyscy zadowoleni :). Z resztą, co to za problem wydac około 30 zł więcej niż jest warte ale MIEC, niż szukac jakiejś taniochy ale nie znaleźc. Problem jest tylko taki, że trzeba znaleźc tego "kogoś" do zamówienia. Sam nie mogę, bo jestem nie pełnoletni, ale może się ktoś chętny znajdzie. Nie ma obaw co do tego czy mu się wszystkie sprzedadzą, bo sami widzicie ilu chętnych :).
Pozdro
P.S. Średnio coś koło 200 zł za deskę by wyszło.

Napisane Dec 2, 2010, 8:39 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2010, 8:40 pm przez MaziSB
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MaziSB powiedział(a):
A może by tak ktoś sprowadził jeśli ma konto? W Polsce snowskate nie do zdobycia, ale całą zimę będziemy pisac w tym temacie czy ktoś znalazł? Moja propozycja - niech ktoś sprowadzi deski z Ameryki albo skądkolwiek, ceną za wysyłkę się podzielimy, ten kto kupi wystawi na allegro za trochę więcej niż kupił i wszyscy zadowoleni :). Z resztą, co to za problem wydac około 30 zł więcej niż jest warte ale MIEC, niż szukac jakiejś taniochy ale nie znaleźc. Problem jest tylko taki, że trzeba znaleźc tego "kogoś" do zamówienia. Sam nie mogę, bo jestem nie pełnoletni, ale może się ktoś chętny znajdzie. Nie ma obaw co do tego czy mu się wszystkie sprzedadzą, bo sami widzicie ilu chętnych :).
Pozdro
P.S. Średnio coś koło 200 zł za deskę by wyszło.

popieram !
jak by się znalazła taka osoba to bym brał od razu 2 :D bo dla kumpla :P

edit : ja też nie mogę bo też niepełnoletni :D 

Napisane Dec 2, 2010, 8:59 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2010, 9:00 pm przez zigmae
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chłopaki, przegapiliśmy... http://allegro.pl/nowa-deska-premier-royale-snowskate-zobacz-film-i1318368423.html 2 i pól tygodnia temu kupiona... ;/

Napisane Dec 2, 2010, 9:05 pm
paczek95r

paczek95r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paczek95r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lepiej by było napisać do jakiegoś sklepu i przedstawić im argumenty, że jest dużo chętnych, w Polsce nie ma wgl czegoś takiego itp, ale wiedząc, że będą oni mieć tylko te deski w kraju to dadzą kosmiczną cenę bo nie ma konkurencji, co prawda hajs przejebałem i już nie kupie snowskate, ale popróbuje jutro coś z tymi sklepami internetowymi dla dobra kraju
A z tym allegro to wiadomo, że wałek, chciałem zobaczyć waszą spinkę na to, że jest coś osiągalne ale nie ma jak tego kupić
Peace

Napisane Dec 2, 2010, 9:21 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

mazi trudno się mówi z tego powodu się raczej nie powiesimy :P

a ty pączek jak coś zdziałasz to niech bóg ma cię w opiece :P

a tak na serio to o jakich internetowych sklepach myślisz ?
a co myślicie by do skate-europe uderzyć ? może oni by sprowadzili

Napisane Dec 3, 2010, 12:24 pm
roger1323

roger1323

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roger1323 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzisiaj dorwałem tzw. winterskate'a od Santa Cruza w Triku ostatnia sztuka  :P

Napisane Dec 3, 2010, 5:50 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

roger1323 powiedział(a):
dzisiaj dorwałem tzw. winterskate'a od Santa Cruza w Triku ostatnia sztuka  :P

rąbany :P za ile ?

edit : zarzuć jakimś zdjęciem :D  jak możesz

Napisane Dec 3, 2010, 5:56 pm Ostatnio edytowane Dec 3, 2010, 5:58 pm przez zigmae
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Też słyszałem że mają, ale nie mają sklepu internetowego a do wawy troche daleko ;/

Napisane Dec 3, 2010, 9:42 pm
roger1323

roger1323

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roger1323 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

300zł, wygląda tak samo jak na tych foto co Adi wrzucił, różni się tylko grafiką

Napisane Dec 3, 2010, 10:41 pm
piter1994

piter1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piter1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sądze że ze skate-europe dobry pomysł.Jak dobrze pamiętam to kiedyś tam można było kupić:)

Napisane Dec 4, 2010, 2:18 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

piter1994 powiedział(a):
Sądze że ze skate-europe dobry pomysł.Jak dobrze pamiętam to kiedyś tam można było kupić:)

to kto ma dobre kontakty bo raczej ja nie :P jak ktoś może niech się zapyta

Napisane Dec 4, 2010, 5:06 pm
flip64

flip64

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flip64 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się zdaje że skate europe wprowadzi snowskate.
Tylko kiedy? :(

Napisane Dec 4, 2010, 5:42 pm Ostatnio edytowane Dec 4, 2010, 5:43 pm przez flip64
Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja