Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snowskate

Strony: << poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowskate, .
kubamichba

kubamichba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamichba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

edit by Adi21: rozmawiamy tutaj o snowskate'ach. gdzie kupic gotowe, jak zrobic samemu, wszelkie wymienianie sie doswiadczeniami, opowiesci, filmiki oraz foty zwiazane z tym 'sportem' zimowym:)

Napisane Nov 30, 2006, 7:13 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2010, 5:38 pm przez Adi21
piter1994

piter1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piter1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

flip64 powiedział(a):
Mi się zdaje że skate europe wprowadzi snowskate.
Tylko kiedy? :(

Dobrze by było:)
No własnie kiedy ? :/

Napisane Dec 4, 2010, 7:10 pm Ostatnio edytowane Dec 4, 2010, 7:10 pm przez piter1994
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja już się dogadałem z 3 chłopakami i kupujemy snowskate od ambition :P w kilka osób bo tańsza wysyłka :D ja sobie biorę tego klik troche drogi ale starczy na kilka zim :P

Napisane Dec 4, 2010, 7:22 pm
piter1994

piter1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piter1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zigmae powiedział(a):
a ja już się dogadałem z 3 chłopakami i kupujemy snowskate od ambition :P w kilka osób bo tańsza wysyłka :D ja sobie biorę tego klik troche drogi ale starczy na kilka zim :P

Też bym z chęcią z kimś zamówił,ale nie ma z kim:/
No prawda taniej wyjdzie,bo przesyłka kupe kasy kosztuje:)

Napisane Dec 4, 2010, 8:32 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zigmae powiedział(a):

Jakbyś jeszcze 2 kupił to na allegro poszły by jak świeże bułeczki ;) I zarobiłbyś trochę.

Napisane Dec 5, 2010, 12:54 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za późno :P już zamówiłem :D

Napisane Dec 5, 2010, 12:59 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W takim razie powiedz tylko ile kosztuje wysyłka, to może i ja się skuszę ;)

Napisane Dec 5, 2010, 1:09 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

jak chce ktoś link do snowskate w polsce to pisać na gg dam link
kto pierwszy ten lepszy ;p

to jest snowskate z szyną  pod blatem a więc jak ktoś chce to pisać to dam linka

Napisane Dec 5, 2010, 4:48 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć chciałbym sobie zakupić SS.Znalazłem cos takiego :

http://cgi.ebay.pl/Snoglide-Snowskate-Snowdeck-NEW-Skateboard-Snowboard-/260695955338?pt=LH_DefaultDomain_186&hash=item3cb2b0978a#ht_4258wt_905

filmy : http://www.youtube.com/watch?v=SBq95D1xSlM

http://www.youtube.com/watch?v=6skWOOvAdCw&feature=related

P.S chcialbym rowniez zjezdzac ze stokow :D Ocencie ten produkt.

Pozdro

Napisane Dec 6, 2010, 7:59 am
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

nie opłaci ci się sprowadzać, na allegro takie jest ;)) 399 zł jak się nie mylę. A co do deski, wygląda całkiem całkiem ;-)

Napisane Dec 6, 2010, 6:13 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MaziSB powiedział(a):
nie opłaci ci się sprowadzać, na allegro takie jest ;)) 399 zł jak się nie mylę. A co do deski, wygląda całkiem całkiem ;-)

tak juz sie kapnelem z jest na allegro za 400 wyglada calkiem fajnie i na filmikac hetz miazga i tak sie zastanawiam czy mi sie opalci :D

Napisane Dec 6, 2010, 6:46 pm
flip64

flip64

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flip64 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale dzisiaj zajebiście zrobiłem kicker-box, zajawa max.

Napisane Dec 6, 2010, 10:07 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

flip64 powiedział(a):
Ale dzisiaj zajebiście zrobiłem kicker-box, zajawa max.

A masz snowskate'a? Czy na blacie zasuwasz?

Napisane Dec 7, 2010, 11:19 am
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

juz zamowile ten zielony zoabczy sie

Napisane Dec 7, 2010, 2:51 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

ArTiK powiedział(a):

To napisz jak się sprawuje ;D Jak dojdzie :P

Napisane Dec 7, 2010, 2:59 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

MaziSB powiedział(a):
ArTiK powiedział(a):

ok :D

Napisane Dec 7, 2010, 5:37 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

ArTiK powiedział(a):
MaziSB powiedział(a):
ArTiK powiedział(a):

I jak?

Napisane Dec 9, 2010, 3:50 pm
norbiman

norbiman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to norbiman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a lepiej kupic z płozami czy bez? ;p

Napisane Dec 9, 2010, 5:58 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Z płozami to snowdeck, ale z tego co widziałem zajebiście się jeździ :D

Napisane Dec 9, 2010, 7:24 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

MaziSB powiedział(a):
ArTiK powiedział(a):
MaziSB powiedział(a):
ArTiK powiedział(a):

To napisz jak si sprawuje ;D Jak dojdzie :P

I jak?
:rolleyes: Wiec tak dojdzie do mnie dzis , ale z tego  powodu ze jestem chory przetestuje go moze w niedziele :(

*Napisane Dec 10, 2010, 9:24 am
norbiman

norbiman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to norbiman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedno ważne pytanie, snowskate naprawde się opłaca? ponieważ rodzice nie chcą mi kupić, a jak miałbym to kupić to wydałbym wszystko co mam, więc pytanie do tych, którzy to mają i jeżdżą,  CZY TO NAPRAWDE SIĘ OPŁACA?
P.S. jak jużcoś to myśle o takim czymś ;p
http://www.fusesnow.com/web/catalog/products/complete_snowskates.html

Napisane Dec 10, 2010, 3:44 pm
Strony: << poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja