Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snowskate

Strony: << poprzednia ... 6, 7, 8, 9, 10 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowskate, .
kubamichba

kubamichba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamichba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

edit by Adi21: rozmawiamy tutaj o snowskate'ach. gdzie kupic gotowe, jak zrobic samemu, wszelkie wymienianie sie doswiadczeniami, opowiesci, filmiki oraz foty zwiazane z tym 'sportem' zimowym:)

Napisane Nov 30, 2006, 7:13 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2010, 5:38 pm przez Adi21
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w przeciągu tygodnia ma przyjść mój ambiotion jak będzie ktoś chciał to zarzucę wam zdjęcia tutaj  :D

a czy tą dolną warstwę trzeba smarować czymś ?
bo słyszałem że takim czymś co narty się smaruje ( nie wiem jak się to nazywa )
jak ktoś wie to niech napisze :P

Napisane Dec 11, 2010, 2:49 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Normalny wosk do nart wpisz na allegro.

Napisane Dec 12, 2010, 9:43 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niee bo zejdzie i będzie lipa. Wosk do temperatur przynajmniej -15 stopni Celsjusza. Coś w stylu Toko(a żeby było taniej można poszukać poszukać, tylko dałem przykład).

Napisane Dec 12, 2010, 10:03 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a da radę zrobić to jakoś samemu ? i jak ? :D

Napisane Dec 13, 2010, 3:55 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wątpię ;/ Ale w każdym sportowym sklepie kupisz wosk.

Napisane Dec 13, 2010, 4:21 pm
wojtas111

wojtas111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtas111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam snowskate ambition nie trzeba go smarować woskiem

Napisane Dec 13, 2010, 7:27 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2010, 7:29 pm przez wojtas111
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam snowdecka i polecam,to prawie to samo,kupiłem za 99zł na allegro.Wart swojej ceny

Napisane Dec 15, 2010, 3:05 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

a zarzuć jakimś zdjęciem jakiego kupiłeś :D

Napisane Dec 15, 2010, 5:37 pm
SendFB

SendFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SendFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprzeda ktoś snowskate albo snowdeck'a ? pisać PM

Napisane Dec 16, 2010, 8:01 pm
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zigmae powiedział(a):
http://allegro.pl/deska-rossignol-i1324647021.html pzdr

Napisane Dec 16, 2010, 10:56 pm
SendFB

SendFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SendFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SendFB powiedział(a):

Napisane Dec 17, 2010, 2:33 pm
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

swiezakLDZ powiedział(a):
zigmae powiedział(a):

to ma grip ?? wtf

Napisane Dec 17, 2010, 2:41 pm
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

ArTiK powiedział(a):
swiezakLDZ powiedział(a):
zigmae powiedział(a):

to ma grip ?? wtf
guma antypoślizgowa

Napisane Dec 17, 2010, 3:08 pm
piter1994

piter1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piter1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SendFB powiedział(a):

Jestem chętny na wszystkie propozycje:D

Napisane Dec 17, 2010, 3:31 pm
wojtas111

wojtas111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtas111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

https://www.blackriver-shop.com/skateboarding/ambition-snowskate.html na tej stronie z Niemiec sprzedają snowskate ambition

Napisane Dec 19, 2010, 12:04 pm
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

wojtas111 powiedział(a):
https://www.blackriver-shop.com/skateboarding/ambition-snowskate.html na tej stronie z Niemiec sprzedają snowskate ambition
139 Euro hahahaha ja dałem za snowdecka 99ZŁ,więc chyba lepiej poszukać niż na chama kupować pierwsze lepsze

Napisane Dec 19, 2010, 12:40 pm
paczek95r

paczek95r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paczek95r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lepiej kupić tego ambition z ich strony za 119 $ niż z brr za 138 ojro

Napisane Dec 19, 2010, 1:25 pm
wojtas111

wojtas111

Member
Wyświetl posty

ja snowskate'a kupowalem z ambition ale tylko podałem stronę

Napisane Dec 19, 2010, 6:15 pm
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakby ktos był zainteresowany to mam snowdeck salomona do sprzedania

Napisane Dec 19, 2010, 6:23 pm
wojtas111

wojtas111

Member
Wyświetl posty

swiezakLDZ a ty na snowdecku zjeżdżasz tylko z górki ??

Napisane Dec 19, 2010, 7:00 pm
Strony: << poprzednia ... 6, 7, 8, 9, 10 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja