Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snowskate

Strony: << poprzednia ... 6, 7, 8, 9, 10 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowskate, .
kubamichba

kubamichba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamichba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

edit by Adi21: rozmawiamy tutaj o snowskate'ach. gdzie kupic gotowe, jak zrobic samemu, wszelkie wymienianie sie doswiadczeniami, opowiesci, filmiki oraz foty zwiazane z tym 'sportem' zimowym:)

Napisane Nov 30, 2006, 7:13 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2010, 5:38 pm przez Adi21
skater999

skater999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kondzikfb powiedział(a):
jakby ktos był zainteresowany to mam snowdeck salomona do sprzedania

Ja jestem zainteresowany. Zapraszam na PM lub GG.

Napisane Dec 19, 2010, 7:07 pm Ostatnio edytowane Dec 19, 2010, 7:07 pm przez skater999
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wojtas111 powiedział(a):
swiezakLDZ a ty na snowdecku zjeżdżasz tylko z górki ??
na stoki jeszcze się nie wybieram bo tu wiązań nie ma,więc jakby mi tak "spruł"to bym go nie dogonił xd

Napisane Dec 19, 2010, 9:33 pm
piter1994

piter1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piter1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kondzikfb powiedział(a):
jakby ktos był zainteresowany to mam snowdeck salomona do sprzedania

Również jestem chętny.Jeżeli jeszcze aktualne pisz na PM :)

Napisane Dec 20, 2010, 7:47 am
skater999

skater999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@up
Jest aktualne, ja się wycofałem. Jak co, to 100zł.

Napisane Dec 20, 2010, 2:09 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

licytacja santa cruza

Napisane Dec 21, 2010, 3:20 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niee powiedział(a):
licytacja santa cruza

Hm... Ja nigdy nie mogłem pojąć jak na takiej desce z małymi podgięciami można się wybić ;) na normalnej desce to masz trucki, deck jest wyżej, masz jakieś pole ruszania tej deski na trucku, a tutaj trucka niemasz, deska jest na ziemi, i jak tu na czymś takim robić ollie... To że się da to wiem, filmy potwierdzają po stokroć ale moja głowa tego nie ogarnia  :cyclops: Ambition`a juz bardziej ogarniam bo ma noski w juhc podgięte a tutaj to wszędzie plastik ; p To na stówe santa cruz ?

Jeszcze jeden snowskate

Napisane Dec 21, 2010, 3:33 pm Ostatnio edytowane Dec 21, 2010, 3:35 pm przez HulajnogaFun
ArTiK

ArTiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArTiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten snowskate co zamawialem jest wprost swietny fakt 400zł ;/

Ale opłaca sie bardzo

Jest za.................      polecam w 100 procentach

Napisane Dec 24, 2010, 11:45 am
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ArTiK powiedział(a):
ten snowskate co zamawialem jest wprost swietny fakt 400zł ;/

Ale opłaca sie bardzo

Jest za.................      polecam w 100 procentach

A jaki zamawiałeś ?

Napisane Dec 24, 2010, 1:22 pm
MaziSB

MaziSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaziSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pisał wcześniej że ambition"a.

Napisane Dec 25, 2010, 11:00 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

artik zamówił burtona z allegro , to ja kupiłem ambitiona :D ( już go mam :D ale muszę poczekać aż z gipsu wyjdę ;/ )

Napisane Dec 26, 2010, 10:10 am Ostatnio edytowane Dec 26, 2010, 10:14 am przez zigmae
drus7

drus7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drus7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kupuje w triku w arkadi tego snowskate SantaCruz. Nie moge się doczekać!

Napisane Jan 20, 2011, 6:10 pm
ddominikk

ddominikk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Snousk8 jest osiagalny w warszawie wskejtszopie trik

Napisane Nov 13, 2011, 9:27 pm
piter1994

piter1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piter1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddominikk powiedział(a):
Snousk8 jest osiagalny w warszawie wskejtszopie trik

Hmm a można prosić o jakieś dokładniejsze informacje :) ?

Napisane Nov 14, 2011, 12:37 pm
paczek95r

paczek95r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paczek95r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bierze póki jeszcze jest ;)
KliK

Napisane Nov 15, 2011, 8:50 pm
lee77

lee77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lee77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Macie :D

Sklep

Napisane Nov 19, 2011, 1:16 am Ostatnio edytowane Nov 19, 2011, 1:16 am przez lee77
guma19923

guma19923

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guma19923 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekawe jak to by trzymało  ,chyba kupie i zaryzykuje.klik

Napisane Nov 23, 2011, 3:26 pm Ostatnio edytowane Nov 23, 2011, 3:27 pm przez guma19923
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yo! Jestem w trakcie kończenia snowskate. Pozostało mi tylko nakleić coś pod nogi. I tu nasuwa się pytanie. Co nakleić aby nogi się nie ślizgały i aby utrzymać się na desce oraz aby wytrzymywało warunki atmosferyczne (śnieg, lud, woda). Z góry dzięki i czekam na odpowiedzi.

Napisane Dec 29, 2011, 6:28 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Generic powiedział(a):
(śnieg, lud, woda)

http://wolajust.webd.pl/a/LUD%20CHINS1.jpg
z ludem nie wygrasz

Proponowałbym jakąś gąbkę - może nawet coś na kształt riptape fingerboardowego. Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że to zda egzamin.

Napisane Dec 29, 2011, 7:09 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Co do panów powyżej, podziele się doświadczeniem. Google > Foam Grip

Napisane Dec 29, 2011, 11:07 pm
dupahasana

dupahasana

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dupahasana zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Panowie jeśli chodzi o snowskate to  jest jedna polska firma ktora robi naprawdę fajne deski mianowicie push snowskate tu macie do niej link:
https://www.facebook.com/pages/PUSH-SNOWSKATES/202323193182938?sk=info
uwaga w tym sezonie deski robione na zamówienie ale cena całkiem spoko 339 polskich złotych :rolleyes:

*Napisane Dec 29, 2011, 11:55 pm
Strony: << poprzednia ... 6, 7, 8, 9, 10 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja