Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Czy jeżdzicie jeszcze na deck...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy jeżdzicie jeszcze na deckach????
skejcik7

skejcik7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejcik7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak w temacie. Czy jeżdzicie jeszcze na deckach bo na pogorszenie pogody sie nie zapowiada?? ^^) ^^)

Napisane Nov 30, 2006, 7:42 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak mam czas to oczywiście. Póki będzie się dało to będę jeździł i chyba każdy tak ma. Po to jest deskorolka:) Trzeba korzystać z tego że przedłużył nam się troszkę sezon:)
PEACE

Napisane Nov 30, 2006, 7:46 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Normalnie... rękawiczki i czapka zimowa i jest kozak!!! Jak sie jeździ to jest ciepło... :P

Napisane Nov 30, 2006, 7:47 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ma sie w miescie kryty park, to całą zime będzie jazda :D:D

Napisane Nov 30, 2006, 7:49 pm
shegi

shegi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shegi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakubiks powiedział(a):
jak ma sie w miescie kryty park, to całą zime będzie jazda :D:D
ty to masz fajnie u nas w gliwicach jest tylko badziewny skatepark odkryty i nic więcej  ja sie do wroclawia przeprowadze normalnie bo  bez deski to sie nie da wytrzymac

Napisane Nov 30, 2006, 7:51 pm
MartinKrk

MartinKrk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MartinKrk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżdże.
We wtorek się wybrałam...chiaaal we mgle normlanie.
Nie było nic widać na 5 m, wilgoć, mokro, ale co tam, jedziemy.!
Cały mokry girp, uwalony, najprawdopodobniej do wymiany xD.
A i rękawiczki na łapach i jest kozak.

Jak spadnie śnieg to tylko garaż mi zostaje (no może jeszcze wielopoziomowy parking 'galerii kazimierz' ^^)

Napisane Nov 30, 2006, 7:54 pm
slayero

slayero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slayero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak jest zajawa to pora roku nie ma znaczenia. Elo

Napisane Nov 30, 2006, 7:58 pm
Miza16

Miza16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miza16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Jak jest zajawa to pora roku nie ma znaczenia. Elo

prawda, choc do bluecity nie polecam jezdzic bo tylu ludu to ja w zyciu nie widzialem  :(

Napisane Nov 30, 2006, 8:31 pm
oak

oak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem z bardzo małego miasteczka, nie mam żadnego skateparku, a jeżdze codziennie. jak sie chce i ma zajawe, to sie cos wykombinuje.

Napisane Nov 30, 2006, 8:38 pm
diablo16

diablo16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to diablo16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no baa ... smiga sie ciagle :P ma sie np. tak zwany tunel :P i tam sie smiga jak morko ... a ostatnio mgla byla chujowa ... ale dalo sie smigac np. na lidlu ... chociaz to i tak nie to samo ... bo zadnego grindboxa tam nie ma :P ... ale zajawka jest :D

Napisane Nov 30, 2006, 8:47 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie, nie jezdzimy jak nadchodzi zima to lamiemy wszyscy deski......

Napisane Nov 30, 2006, 8:53 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podobno do Wigilii ma nie być śniegu :p Śmigałem i korzystałem z tego że nie ma jeszcze śniegu aż przesadziłem i sobie skręciłem staw skokowy lewy :D więc teraz mam fajne siedzenie i nudzenie sie w domu ^^

Napisane Nov 30, 2006, 8:57 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak na miejscowkach na tunelu na Hetmańskiej na grazach wszedzie kiedy jest sucho :)da sie trzeba chciec jak masz ochote jezdzic no to bedziesz w zimie jezdzic :):):):)

Napisane Nov 30, 2006, 9:04 pm
FokuuS

FokuuS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FokuuS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam blat rox ; p jakos nie mam pochamowan jedyna blokada to sasiad ale sram na to ;p

Napisane Nov 30, 2006, 9:29 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeżdzę zawsze jak jesy sucho i mam czas

Napisane Nov 30, 2006, 9:33 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ma sniegu, nie ma deszczu - SKATEBOARDING!!

Napisane Nov 30, 2006, 9:41 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

śmigam prawie codziennie jak jest mokro to w nowym krytym skateparku a jak sucho to normalnie na dworze bo wole sobie odłożyć kase na skatepark na morke dni

Napisane Nov 30, 2006, 9:48 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ależ mnie tu długo nie było :), ja czasami (raz na miesiac) wyjde sie poodpychac :) nie ma  czasu, zespol, egzaminy :/ eh... chce jeździc wiecej

Napisane Nov 30, 2006, 9:51 pm
cheapskate

cheapskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cheapskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale ja wam Bracia Skejterzy wspolczuje :( mam nadzieje, ze jak najszybciej bedziecie mieli mozliwosc jazdy w zime. Ja kiedys przetrzymywalem ale teraz juz moge i w srogie mrozysmigac. (ale kosztem przeprowadzki do niemiec :P :( )

Napisane Nov 30, 2006, 9:55 pm
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli temperatura niejest poniżej 0*C i niejest mokro to niewidze żadnych przeszkód do jazdy na desce. rękawiczki, czpaka, 2 swetry i jazda :P

Napisane Nov 30, 2006, 9:58 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja