Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Serial animowany "Włatcy móch"

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Serial animowany "Włatcy móch", "Włatcy móch" Polski south park...
AsiaSXE

AsiaSXE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AsiaSXE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polski animowany serial dla doroslych...
"Włatcy móch" mona obejrzec we wtorki i srody o 23.10,
potórka w niedziele o 20.00,21.00 na TV4.
Leci od 14 listopada.

"Jest to opowieść o grupie przyjaciół z klasy II B.Kazdy z nich jest inny.
Każdy jest niepowtarzalny. Każdy, to wielka indywidualność.
Jest jednak coś co zespala grupę. Rzeczą tą są podobne marzenia. Nie są to jednak typowe marzenia ośmiolatków. Marzenia naszych bohaterów są o wiele poważniejsze i sięgają całe lata świetlne dalej niż nowy rower, kolejka elektryczna czy konsola do gier.Ich celem jest władza nad światem. Na to jak ją zdobyć, każdy ma jednak inny plan."

Dokladniejszy opis bohaterow:

KONIECZKO to typ “małego geniusza". W zerówce przeczytał większość książek z biblioteczki swojego ojca - intelektualisty. Wie dokładnie jak zbudować silnik odrzutowy, gdzie znajdują się nadnercza, oraz co to jest ekliptyka. Ogrom wiedzy, jaką posiadł Konieczko czasem jednak przeszkadza mu w życiu codziennym. Fakt, iż myśli stukrotnie szybciej niż mówi, utrudnia mu komunikację werbalną. Wszyscy myślą, że Konieczko się jąka, ale on wie, że nic z tych rzeczy. To syndrom ADHD. Swoją przyszłość Konieczko wiąże z karierą naukową. W wieku trzydziestu lat zamierza zostać szefem Fundacji Nobla, jako jedyny człowiek, który zdobył tę nagrodę w każdej kategorii. Władzę nad światem przejmie, skupiając wokół siebie najtęższe umysły świata i konstruując najpotężniejszą broń.

MAŚLANA to postać o nieco innym spojrzeniu na świat. Dla niego władza to pieniądze, a pieniądze to konto, które założyli mu na ósme urodziny rodzice. Maślana wie od swojego taty, że do kopert wkłada się nie tylko listy. Dla Maślany nie ma rzeczy, której nie można by kupić. W ostateczność można ją przecież ukraść. W wieku trzydziestu lat Maślana zostanie prezesem Banku Światowego. O ile wcześniej nie wejdzie mu w drogę Urząd Skarbowy, bo jak mawia oj-ciec Maślany: “ Na tych gnojów ze skarbówki nie ma kozaka!"

ANUSIAK to zdrowy, prosty, ośmioletni chłop. Nie idzie na kompromis i nie wchodzi w żadne układy. Jeśli komuś trzeba dać w zęby, to trzeba i koniec. Jako prawdziwy syn działacza związkowego, Anusiak chce zostać szefem związku zawodowego. Najlepiej żeby to był największy i najpotężniejszy związek zawodowy na świecie. W ten sposób zmusi ludzi do tego, by myśleli tak jak on.

CZESIO jest trochę inny. Miał tego pecha, że skumulowały się w nim wszystkie wady rozwojowe i genetyczne, jakie zna świat. Jako suma wszystkich ofiar i głupków klasowych na Ziemi, Czesio nie miał innego wyjścia jak umrzeć. Dopiero po tym mógł poczuć się bezpiecznie, bo gdy się jest martwym już nic nie może się złego przydarzyć. Jak na prawdziwego zombie przystało, Czesio mieszka na cmentarzu, gdzie często słucha żałobnych pieśni religijnych. Dla-tego właśnie “Gorzkie żale" są jego ulubionym gatunkiem muzycznym. Czesio zamierza zostać piosenkarzem. Chce zrobić karierę śpiewając psalmy i “gorzkie żale" właśnie.

Nauczycielka - PANI FRAŁ. To najstarsza na świecie nauczycielka nauczania początkowego. Jako stara panna (wciąż dziewica, oczywiście) Pani Frał dąży do tego, by wszystkie dzieci były grzeczne, ładne i uśmiechnięte (byle nie za szeroko). Nienawidzi ich jak najgorszej zarazy, chroniąc świat przed tą nieobyczajną bandą.

HIGIENISTKA. Ta bardzo nieszczęśliwa wdowa kocha wszystkie dzieci na świecie. Sama nie ma własnych, dlatego wszystkie traktuje jednakowo. Po śmierci swego męża, Higienistka wpadła w głęboką depresję. Wydostać się z niej pomógł jej pewien, stary amerykański film. Opowiadał on o nieszczęśliwych Murzynach, śpiewających bluesa. Od tej pory, swe smutki Higienistka przelewa po-przez struny swej wypasionej gitary elektrycznej.

Obsada:
Czesio - Bartek Kędzierski
Konieczko - Beata Rakowska
Maślana - Adam Cywka
Anusiak - Krzysztof Kulesza
Higienistka - Krzysztof Grębski
Pani Frał - Elżbieta Golińska

Co o tym myslicie? :rolleyes:

Napisane Nov 30, 2006, 10:51 pm
9414

9414

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 9414 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

EEEE polski South Park...?
Przykra sprawa nic niemoże by lepsze od oryginalnego SP a co mówic polska produkcja...

Napisane Nov 30, 2006, 10:53 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta bajeczka mnie rozwalila na początku:
"-Prosze pani, czesiowi noga odpadla
- juz do higienistki"

"Czesio: będe w przyszłości spiewal gorzkie żale:
"odbyciaaaaak, odbyciaaaaaaak odbyciaaaak""

Później odcinki robiły się coraz głupsze, a z tym coraz mniej śmieszne.
tutaj macie link ;] - oczywiscie to tylko niektore wycinki z filmow ;]

Napisane Nov 30, 2006, 10:54 pm Ostatnio edytowane May 17, 2007, 5:31 pm przez frycol_hiphop
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie jest to zle :) nawet lubie to ogladac wieczorami... szczegolnie teraz jak chory jestem :]

Napisane Nov 30, 2006, 11:39 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B e z n a d z i e j n e. Naprawdę żenujący poziom humoru, a lektorzy to już totalna klapa, ma się ochotę wyłączyć głos.

Napisane Dec 1, 2006, 12:48 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do dupy to jest to ma być smieszne eee  :mad:

Napisane Dec 1, 2006, 1:22 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogladalem juz z 5 odcinkow... Mowcie co chcecie, dla mnie to jest przezajebiste ^^
Higienistka i Czesio sa najlepsi :)

Napisane Dec 1, 2006, 2:45 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dnooooo gorszego gówna nie widziałem lepiej sobie ludzie South Park obejżyjcie bo przede wszystkim lepiej wygląda i ma o wiele lepsze txty

Napisane Dec 1, 2006, 2:52 pm
AsiaSXE

AsiaSXE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AsiaSXE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi tam sie podoba... ^_^
nom Czesio daje rade...

Napisane Dec 1, 2006, 7:01 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam mieszane uczucia co do tej kreskówki. Niektóre momenty śmieszą, a inne są po prostu żenujące. Jednak South Park lepszy, bo jest bardziej kontrowersyjny i żarty są inteligentniejsze. Np. odcinki z Charlesem Mansonem, Paris Hilton, Jacksonem o Barbarze Streisand nie wspominając.

Napisane Dec 3, 2006, 9:20 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie to w ogole nie smieszy, bo to smieszne nie jest, ale lubie to ogladac :P chyba ze leci cos innego...

Napisane Dec 4, 2006, 12:50 pm
dzbanek2

dzbanek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzbanek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

odbyciak rulez ogladalem raz i przegapilem 2 odc

Napisane Dec 4, 2006, 1:35 pm
malgoska

malgoska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to malgoska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie spoko fylm he mozna poprawic se humor ;) ale i tak nie mam tv 4 xD

Napisane Dec 4, 2006, 6:20 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hshhahahahaha :D dobra kreskoweczka :D
Czesiu  najlepszy :D
mi sie bardzo podoba !!!

Napisane Dec 4, 2006, 6:36 pm
szk

szk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wczoraj u zioma na kompie oglodałem 1 odcinek - 1 komentarz to tak jak w tytule - ze polski south park :D
Serial konkret moze na pc se zasysne pare odcinków :D

Napisane Dec 4, 2006, 11:09 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Włatcy móch - wycinki

tutaj jecsez pare innych wycinkow

Napisane Dec 6, 2006, 4:02 pm
MargeraB

MargeraB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MargeraB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Władca mi sie spodobał, ale i tak nie da rady przebić SP bo nikt nie potrafii być takim chamem,rasistą,żydem i idiotą jak Cartman...

Napisane Dec 10, 2006, 1:07 pm
romek-ziomek

romek-ziomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romek-ziomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W sumie dobre, ale to i tak nie jest dto co southpark.

Napisane Dec 10, 2006, 5:34 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

musze to ogladac to mi sie podoba juz z tego co przeczytalem wato bedzie to obejzec wytre TV z kurzu i jade :)

Napisane Dec 10, 2006, 5:42 pm
AsiaSXE

AsiaSXE

Member
Wyświetl posty

No wiadomka ze nie jest lepsze od SP...
Ale mi tam sie ogolnie podoba... =]

Napisane Dec 11, 2006, 6:55 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja