Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » nerwica natręctw

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
nerwica natręctw
glosnik

glosnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam haha. macie może jakieś obsesje, natręctwa? ja mam... na przyklad czytam rejestracje samochodowe - jesli nie przeczytam to jakos mi z tym zle. taka obsesja dziwna. jak ide ulicą, patrze w brame, i zobaczylem cos, ale nie jestem pewien co, to tak mnie to meczy, ze moge sie wrocic parenascie metrow tylko po to. slyszalem ze niektore osoby maja tak, ze ostatnią nogą jaka dotknela pokoj przed wyjsciem jest prawa, a jesli dotkna lewą, to wracaja sie zeby dotknac prawa.  macie jakieś swoje dziwactwa? ELO

haha przypomnialo mi sie jedno - keidys czytalem ciagle wyrazy wspak. cokolwiek nie zobaczylem, to czytalem. ale jakos doszedlem do wprawy i dosyc szybko to robilem, ale mi to przeszkadzalo.

Napisane Dec 2, 2006, 1:41 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2006, 2:32 pm przez glosnik
kapek94

kapek94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kapek94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdy schodze ze schodow zawsze musze zaczac lewa noga xD

Napisane Dec 2, 2006, 1:43 pm
novy92

novy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to novy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja za to nie moge miec mokryvh podeszf butach jak wdepme w kałuze to stoje i wycieram podeszwy ^^)

Napisane Dec 2, 2006, 1:51 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie w w drzwiach w zamku jest takie coś że jak od strony klatki przekręce dwa razy to ktos kto jest w srodku nie moze otworzyc drzwi... no i zawsze jak wychodze np do szkoły to nigdy nie jestem pewny "przekręciłem raz czy dwa?" no i się wracam otwieram i zamykam jeszcze raz dla pewnosci

Napisane Dec 2, 2006, 1:55 pm
mikolaj_skate

mikolaj_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
u mnie w w drzwiach w zamku jest takie coś że jak od strony klatki przekręce dwa razy to ktos kto jest w srodku nie moze otworzyc drzwi... no i zawsze jak wychodze np do szkoły to nigdy nie jestem pewny "przekręciłem raz czy dwa?" no i się wracam otwieram i zamykam jeszcze raz dla pewnosci
ja tez mam takie drzwi i czesto zamykałem na 2 razy i o tym zapominałem a potem moja sistra nie mogla wyjsc od szkoly...hahaha... az w koncu wymienili zamek...

Napisane Dec 2, 2006, 2:02 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze jak gdzieś wychodze i zakluczam dżwi na zamek to zawsze jak zejde pare schodów to sprawdzam czy zamknięte naciskając 6 razy klamkę ale nadal nie jestem pewien czy zamknąłem i czasem wracam się poraz 2 ale żadko

Napisane Dec 2, 2006, 2:05 pm
kalfas

kalfas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalfas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze jak ide do szkoły to musze skakac c 4 schoda na kazydm pietrze bo zawsze jak ide normalnie to sie potykam:)

Napisane Dec 2, 2006, 2:07 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam obsesje na punkcie sprawdzania czy drzwiczki od pieca CO sa domknięte...

Napisane Dec 2, 2006, 2:07 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsz licze i dziele litery w wyrazach jak uslysze

Napisane Dec 2, 2006, 2:15 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

webster powiedział(a):
zawsze jak gdzieś wychodze i zakluczam dżwi na zamek to zawsze jak zejde pare schodów to sprawdzam czy zamknięte naciskając 6 razy klamkę ale nadal nie jestem pewien czy zamknąłem i czasem wracam się poraz 2 ale żadko

a to też mam...bo już ze 2-3 razu zdarzyło mi się drzwi nie zamknąc :)

Napisane Dec 2, 2006, 2:15 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja jak siedzę przy biurku albo czasami jak jestem na strzelance po trzymaniu karabinu to muszę ciągle sobie "poprawiać paznokcie" tzn. jednym palcem naciągam skórę przy paznokciu aby się od niego odciągnał bo mam takie wqrwiające uczucie przyklejenia...

Napisane Dec 2, 2006, 5:15 pm
MaciekRD

MaciekRD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekRD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja na szczęście nic nie mam...
przynajmniej nic takiego co by mnie nie pokoiło nie zaobserwoałem  ;)

Napisane Dec 2, 2006, 5:36 pm
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na desce zawsze jak zejde i wchodze to przecieram podeszwą o ziemie z syfu którego i tak nie ma.. żeby grip zachować w nieskaźitelnym stanie :P

Napisane Dec 2, 2006, 5:49 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

a zapomniałem...jeszcze mam takie coś, że drzwi do pokoju muszę mieć zamknięte na 100% inaczej dziwnie się czuje

Napisane Dec 2, 2006, 5:51 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
a zapomniałem...jeszcze mam takie coś, że drzwi do pokoju muszę mieć zamknięte na 100% inaczej dziwnie się czuje

mam to samo. lubie poprostu miec spokoj i zawsze zamykam drzwi, jezeli ktos wejdzie i np. tylko przymknie to zawsze ide zamknac  :P

Napisane Dec 2, 2006, 5:53 pm
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od 3 roku życia omijam jeden schodek schodó w mojej klatce.

Napisane Dec 2, 2006, 5:54 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matihood powiedział(a):
A ja jak siedzę przy biurku albo czasami jak jestem na strzelance po trzymaniu karabinu to muszę ciągle sobie "poprawiać paznokcie" tzn. jednym palcem naciągam skórę przy paznokciu aby się od niego odciągnał bo mam takie wqrwiające uczucie przyklejenia...

Robie tak samo. Albo jak usłyszę jakiś wyraz to niekiedy literuję go w myślach do jakiegoś rytmu, np. do cykania zegara albo czegos innego...

Napisane Dec 2, 2006, 5:57 pm
ptaszek8

ptaszek8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shortys666 powiedział(a):
Ja mam obsesje na punkcie sprawdzania czy drzwiczki od pieca CO sa domknięte...
hehe ja tez

Napisane Dec 2, 2006, 5:59 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

lozek202 powiedział(a):
michal92 powiedział(a):

mam to samo. lubie poprostu miec spokoj i zawsze zamykam drzwi, jezeli ktos wejdzie i np. tylko przymknie to zawsze ide zamknac  :P

a to wiesz...u mnie już każdy się nauczył że wychodząc odemnie z pokoju nalezy zamknac drzwi i zgasic swiatlo(jesli wczesniej zostało zapalone) a jesli zapomina to odrazu mówie " DRZWI!"

Napisane Dec 2, 2006, 6:00 pm
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ide po schodach zawsze je licze.
nie moge zasnąć bez butelki wody obok.
RANO LEJE NA SIEDZĄCO !  : D
strzepuję popiół z papierosa co kilka sekund
jak chodze po mieście, to staram się nie stąpać na pęknięcia na chodniku, haha

Napisane Dec 2, 2006, 6:06 pm Ostatnio edytowane Dec 6, 2006, 7:08 pm przez Dziarno
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja