Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Potrzebne wiazania

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Potrzebne wiazania, potrzebna pomoc
adamjuby

adamjuby

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamjuby zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema

szukam wazan miekkich do 450 zł... chce tez wiedziec czy miekkie wiazania moga miec aluminium zamiast plastiku (dol i po bokach) pomozcie podajcie jakies nazwy itp moze stronki

pozdro

Napisane Dec 2, 2006, 3:45 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

klik

Napisane Dec 2, 2006, 4:01 pm
kubiszon

kubiszon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubiszon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja polecam  wild dack dla mnie są niezłe

Napisane Dec 2, 2006, 4:28 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja polecam Drake`y. Dzisiaj zakupiłem za 400zl Drake Cobra. W PKS cena katalogowa to 489 wiec sie opłacało i ew. Drake Fifty tez są świetne. Musza miec alumioniowy tył i pompki. Flowy mają teraz modele z carbonowym tyłem ale ja tam nie wiem jak z tym jest. Kup Polski Katalog Snowboardowy tam jest mnóstwo tego. Zobacz sobie Santa Cruza Allstary albo Drake Gt

Napisane Dec 2, 2006, 10:12 pm
rexio88

rexio88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rexio88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupuj ride albo drake alebo jak masz kase burtony ale ich nie polecam za bardzo bo maja tendencje do lamania sie, mi sie polamaly po niecalym sezonie, na szczescie maja dozywotnia czy jakastam gwarancje i mi wymienili

Napisane Apr 10, 2007, 4:13 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja