Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » a czy widział ktoś OUT COLD;)

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
a czy widział ktoś OUT COLD;)
basistka

basistka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to basistka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hello ostatnio pojawiłą sie temat "GRIND" a ja polecam filmik nieco już starszy z 2001 roku o snowboardzie;) bardzo lajtowy polecam:) piszcie co uważacie

Napisane Dec 3, 2006, 2:57 pm
ReggaeBoy

ReggaeBoy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ReggaeBoy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie znam... poszukam w wypozyczalni i w necie thx za info :D

Napisane Dec 3, 2006, 3:12 pm
Nicram16

Nicram16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicram16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam na kompie ale jeszcze nie ogladalem, jak obejrze  to sie wypowiem

Napisane Dec 3, 2006, 3:14 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebisty film ozak, jak go oglądałem to nie mogłem jak tego pijanego gościa rozkręcili... normalnie płakałem ze śmiechu, polecam jak najbardziej

Napisane Dec 17, 2006, 8:06 am
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom widziałem ten film, tak sam jak grind tylko, że o snowboardzie (własnie czemu to nie jest w dziale snowboard??????????). śmieszna historyjka połaczona ze snowboardem i na końcu happy end - streszczenie filmu  ;)

Napisane Dec 20, 2006, 4:01 pm
Ulla

Ulla

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ulla zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mialam go kiedys ale komus pozyczylam i juz nie wrocil :(
Bosski :P

Napisane Oct 3, 2007, 3:47 pm
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

esktra film :) Ogladalem go pelno razy i jeszcze bym sobie obejrzal ;) POLECAM dobra komedia...i jak ktos jeszcze chce nazwe filmu o snowboardzie z fabula oczywiscie to obejrzyjcie ekstremisci... ^^) tez dobry

Napisane Oct 3, 2007, 7:20 pm
Gonzi

Gonzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gonzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ma ktoś z was może napisy do tego filmu ??

Napisane Oct 8, 2007, 6:56 pm
VeGaS

VeGaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VeGaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To było bardziej niż śmieszne ... :D parę razy płakałem ze śmiechu :d

Napisane Oct 8, 2007, 7:55 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja