Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Snowboard » Problem z wi您aniami

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Temat zablokowany Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Problem z wi您aniami, kr璚 sie
franczesko

franczesko

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to franczesko zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mam problem z wi您aniami. Ot騜, gdy skacze z obrotem (czasami nawet bez), to zaczynaj mi si luzowa wi您ania w snowboardzie i przekrecaj si. Ca造 czas przykrecam te wi您ania do deski i trzymaj do momentu l康owania po skoku. Co robi? Czy musz je wymienia na nowe? Mam CONTROLE.

Napisane Dec 4, 2006, 9:26 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

zr鏏 tak. wykr耩 monta鄴wki i zamocz ka盥y gwint do po這wy we farbie olejnej. niech to porzadnie wyschnie. potem przykr耩 spowrotem tak jk by這. powinno zapobiec luzowaniu si 鈔ubek.

Napisane Dec 4, 2006, 10:03 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to wabahaba zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ew kup sobie nowe 鈔ubki i podk豉dki z p造tk teflonow uniemo磧iwiaj帷 poluzowywanie si wiza tylko 瞠 jak sie raz przykreci to trzyma ale po kolejnym odkr璚eniu p造tka nie spe軟ia swojej roli. mozna kupi w ka盥ym sklepie z metalem.

Napisane Dec 4, 2006, 10:27 pm
Kani92

Kani92

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Kani92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

wyja郾ione... proponuje zamkn望 i zostawi dla pokole :P

Napisane Jan 14, 2007, 9:27 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Kani92 powiedzia(a):
wyja郾ione... proponuje zamkn望 i zostawi dla pokole :P

Napisane Jan 14, 2007, 9:28 pm
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Temat zablokowany Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja