Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Moda..

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Moda.., Co o tym sądzicie?
rozkowski

rozkowski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rozkowski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem czy taki temat był, nie szukałem.

Chciałem poznać wasze zdanie na temat mody, która teraz panuje. Nie, nie chodzi mi o ciuchy, ale bardziej o małolatów próbujących ulicznej chemii by przypodobać się kumplom. Gadanie przez 14-sto latków - "elo rap chwdp JP !"

Martwi mnie to, bez kitu. Zauważyłem, że coraz młodsi sięgają po to *palenie*. Pomyśleć tylko co będzie za kilka/kilkanaście lat.. :/

Co o tym sądzicie?

Z fartem.

Napisane Dec 7, 2006, 1:22 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Problem dotyczący coraz szerszej grupy ludzi, niestety sam znam wiele osób które aby się przypodobać zaczęły palić i pić. Znam chłopaka który ma poważną wadę serca i niemal codziennie jest pijany i do tego pali marihuane. Na moim osiedlu mieszka dziewczyna, która zawsze dobrze się uczyła wiem, ze kiedyś miała co roku średnią powyżej 5.0 a teraz ledwo 4.0 wyciąga a wszystko przez to że wdała się w nieodpowiednie towarzystwo, przez co zaczęła palić (a jest chora na astme) i używać wyrażeń które mi by nawet do głowy nie przyszły. Niestety ale taka jest prawda. Mógłbym przytoczyć jeszcze pare przykładów ale w nich jest to samo. Te osoby kiedyś słono zapłacą za bycie "modnym" :thinking:

Napisane Dec 7, 2006, 1:30 pm
sawir

sawir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sawir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest taka moda nie tylko wsród 14 latków ale u starszych także.
a co ja sądze onich ?? wale ich mam swój rozum.i "szanuje tylko tych którzy nie mieli wyboru"

Napisane Dec 7, 2006, 1:35 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rozkowski powiedział(a):
...chwdp JP !"

Co znaczy JP ??

Napisane Dec 7, 2006, 1:40 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
rozkowski powiedział(a):
...chwdp JP !"

Co znaczy JP ??

Jebac policje

Napisane Dec 7, 2006, 1:42 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sam jestem w takim wieku ale jakoś nie mam z tym problemu. Znam bardzo dużo osób które palą i piją, większość robi to dla szpanu. Niestety jak już jest niedługo dzieci w przedszkolu zaczną palić...

Napisane Dec 7, 2006, 1:47 pm
Balik15

Balik15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Balik15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm,  wśród moich kumpli raczej niema takich "pzerów" ktorzy chcą sie przypodobac i pala trawke aleba jeszcze cos innego. Ja tez zawsze słuchałem hh(zawsze tzn odkad zaczełęm wogle cos słuchac:P) więc ja naszczescie niemam z tym doczynienia, i mam andzejze ze nie ebde miał ^^)

Napisane Dec 7, 2006, 1:54 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak samo ja 'moda' jest cale 'pokolenie JP2'... ot zeby sie pokazac i byc 'tendy'

Napisane Dec 7, 2006, 1:55 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ma czegos takiego jak pokolenie jp2 to jest jakis sucharski wymysl mediow
a co do elo nastolatkow to jestem zazenowanmy ja staram sie taki aby czuc sie dobrze ze soba i to nie bynajmniej elo elo i nie ulegam modzie nie nie zmieniam sie dla nikogo bo to najgorsze

Napisane Dec 7, 2006, 7:45 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Znasz trendy? Podążaj za nimi!" - Droga dla debili.

Napisane Dec 7, 2006, 7:50 pm
Cheez

Cheez

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cheez zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja teraz kurwa zauważyłem ze w moim wieku (17 yo) dziewczyny są bardziej zdegenerowane, u mnie w klasie (2Lo) Pali 2 chłopaków, i około 8 dziewczyn- nie licze już ile panien pije alko co piątek bo to by było jeszcze bardziej wstrząsające , to jest jakieś popierdolone ze panny próbują coraz to gorszych rzeczy. Jeszcze jeden przykład: Na wakacjach miałem zajebistą znajomą, można było z nią rozmawiać totalnie o wszystkim, była normalna. Jednak przeprowadziła się do innej miejscowości, poznała nowe towarzystwo i chyba chciała się do nich upodobnić bo jak się ostatnio z nią spotkałem to wygladała na przyćpaną albo jakby wychlała cysternę browarów. Nie wiem jak to się dzieje w młodszym wieku, typu 13 lat, ale wiem ze jak ja byłem w tym wieku to grałem sobie w kosza a nie chowałem po krzakach i jarałem zioło z rówieśnikami

Napisane Dec 7, 2006, 7:59 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to sa własnie ci **** pozerzy :/ nie lubie dzieciaków co nawet na desce nie ustoi i powie ci elo ziomek hahaha xD smiech na sali

Napisane Dec 7, 2006, 8:12 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po 1. młodzi ludzie tyupu 14 lat są w wieku dojrzewania to im tak się robi... po 2. Zauważe że przynajmniej pety palą dla szpanu a drugs albo dla tripów i faz albo znów dla szpanerstwa... a co do mody to nie ma nastolata który by choć trochę tym się nie zainteresował - zresztą wszyscy skaterzy nawet po 18 noszą wyłącznie wypasiaste skate - ciuchy itd. więc kogo tu winić  ;)  :rolleyes: ?

Napisane Dec 7, 2006, 8:21 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bez kitu, młodzież od zawsze dojrzewa. Dziwnym byłoby żeby 15letni chłopak ciągle mówił "mamusiu czy dzis zjemy kolacje po paciorku czy przed...?". Jego słownictwo sie zmienia przez otoczenie m.in. Co sie dziwić... "Chwdp" itp to zwykła żenada lub brak szacunku, a nie jakaś "moda".
Osobiscie nie pale i nie pije (dla szpanu bynajmniej :P ) i żyję, dojrzewam... Ale ja tu nie widze jakiejś mody.. Świat sie zmienia a my razem z nim i tyle.

Napisane Dec 7, 2006, 9:26 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Naprzeciw trendom i każdej bzdurnej modzie"- takie jest moje zdanie. A co do młodzieży to faktycznie chcą sie przypodobac innym, badz popisac sie  i staje się to niestety coraz bardziej powszechne. Mam nadzieje że wyrosna z tego...

Napisane Dec 7, 2006, 9:47 pm
Rychuskater

Rychuskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychuskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam sie z tym co napisala karolaaa!! Lecz ostatnio zobaczcie co sie dzieje w gimnazjach!!Mlodzi coraz bardziej sa agresywni i w ogole!!Zawsze wydawalo mi sie ze takie szopki odwalaja jacys starzy blokersi ale teraz przeszlo to na gimnazjalistow!!Nie wiem co mlodym zaczyna odbijac!! Wydaje mi sie ze po prostu chca byc tacy jak blokersi, odwazni itp. Smieszne to troche ale ja tak to widze!! Pozdro!!

Napisane Dec 7, 2006, 9:49 pm
piszczel

piszczel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piszczel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takze uwazam ze smieszne sa takie osoby...

A propo hip hopu to piosenka "Statyści" Paktofoniki BARDZO w temacie...

Napisane Dec 7, 2006, 10:02 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
rozkowski powiedział(a):
...chwdp JP !"

Co znaczy JP ??

chyba wiem co Zyga miał na myśli ;/

Napisane Dec 8, 2006, 11:13 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matihood powiedział(a):
Po 1. młodzi ludzie tyupu 14 lat są w wieku dojrzewania to im tak się robi...

ja obecnie mam 14 lat, kiedys palilem w wieku ok 10 lat - kuzyn z wielkiego miasta mnie wicganal ale nie na dlugo... przestalem i czuje sie lepiej :) w moim otoczeniu nikt nie mowi "elo ziom" lub cos takiego, jednak rozwala mnie jak dziewczyna 2 lata ode mnnie młodsza grozi mi mafia chrzanowską, lub 2 lata starsza swoim chlopakiem i jego kumplami - zenada. Przeklinam - mysle jak kazdy, ale wiele modszych ode mnie robi to czesciej, co drugie slowo

Napisane Dec 9, 2006, 12:28 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rosickey powiedział(a):
matihood powiedział(a):
Po 1. młodzi ludzie tyupu 14 lat są w wieku dojrzewania to im tak się robi...

ja obecnie mam 14 lat, kiedys palilem w wieku ok 10 lat - kuzyn z wielkiego miasta mnie wicganal ale nie na dlugo... przestalem i czuje sie lepiej :) w moim otoczeniu nikt nie mowi "elo ziom" lub cos takiego, jednak rozwala mnie jak dziewczyna 2 lata ode mnnie młodsza grozi mi mafia chrzanowską, lub 2 lata starsza swoim chlopakiem i jego kumplami - zenada. Przeklinam - mysle jak kazdy, ale wiele modszych ode mnie robi to czesciej, co drugie slowo
Inaczej to napisze - około 14 lat. A co do ciebie to każdy człowiek inaczej myśli  ;).

Napisane Dec 9, 2006, 12:33 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja