Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Buty

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty
Hejniak

Hejniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hejniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy waszym zdaniem buty musza byc dopasowane idealnie czy moga byc 1 cm za duze???

Napisane Dec 7, 2006, 7:32 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moga być, najwyżej se czyms wypchasz. Ja zawsze biore 0,5 do 1 cm wieksze:P

Napisane Dec 7, 2006, 7:42 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MUSZĄ! Przecież idziesz na śnieg i na pewno założysz grubą skarpetę ...

Napisane Dec 7, 2006, 8:11 pm
zieleCS

zieleCS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zieleCS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tez mam buty wieksze okolo 1cm moze nawet wiecej ... :)

Napisane Dec 7, 2006, 8:33 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w tamtym roku moje buty na mnie byly za duze o 1,5 cm, ale jak zalozylem grube skarpetki to nie dalo sie wyczuc :]

Napisane Dec 7, 2006, 9:57 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie temat bez sesnu bo na logike widomo ze musza byc wieksze ten 1cm bo przeciez rosniesz chyba ze Ciebie stac kupywac buty co chiwleczke bo mnie nie :P ja mam o 1cm wieksze i jest ok moga byc wieksze ale jak kumpel dal mi wieksze o 3 rozmiary no to za duzo porazka totalna moga byc wieksze qcm o 1 rozmiar i bedzie Ci sie dobrze jezdzilo

pozdro men .... AMEN

Napisane Dec 7, 2006, 10:10 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mariasz90 powiedział(a):
dla mnie temat bez sesnu bo na logike widomo ze musza byc wieksze ten 1cm bo przeciez rosniesz

byc moze on juz nie rosnie, a np ma okazje kupic tanio wieksze buty i chce sie zapytac czy to duzo nie przeszkadza - moje zdanie...

Napisane Dec 7, 2006, 10:22 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BOZE CO ZA BREDNIE!

Buty powinno kupywac się na styk, gdyz kazdy but na snowa jest tak skonstruowany ze szybko się rozbija. Wieć kupując but o 1cm za duzy po jakims czasie bedziesz mial 1.5-2cm za duzego. na kazdej stronie o snowboardzie o tym piszą. i to jest fakt. sam mialem problem z duzymi butami ale juz sobie kupilem nowe na styk.

Napisane Dec 7, 2006, 10:42 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdy masz za duże buty bardzo łatwo zetrzeć sobie całe stopy bo jak skręcasz to cała stopa chodzi i sie obciera. But musi pewnie siedzieć. Jak masz numer 43 kupuj 43 jesli rosnie ci noga i masz np 39 to wez 40 bo ci dojdzie noga i bedzie cacy

Napisane Dec 8, 2006, 9:47 am
szymonand1

szymonand1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szymonand1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli kupuje buty do deski to staram sie kupowac buty praktycznie na styk, gdyz w wiekszych butach poprostu zle mi sie jezdzi :/

Napisane Dec 8, 2006, 10:52 am
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):

Buty powinno kupywac się na styk, gdyz kazdy but na snowa jest tak skonstruowany ze szybko się rozbija.

Ja kupuje buty na snow 1 cm za duże - mając wkładki (ortoped. - dość "masywne" ) i grubą skarpetę. No i rzecz jasna rośnie mi noga - a kupowanie butów na 1 sezon byłoby bez sensu.

Napisane Dec 10, 2006, 10:15 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

logiczne ze musza byc dopasowane bo tak jak juz wotas napomnial kazdy but jest tak skonstruowany ze sie rozbija uklada do nogi;]
a poza tym nawet w kazdym pozadnym sklepie gdzie kupujesz je np to powinni ci to samo powiedizec a poza tym moj brat co  jest instructorem w austrii dobrze wie ze ci co brali wieksze neico buty to potem narzekaliz e czuli jakby im stopa gdzies umykala

Napisane Dec 11, 2006, 1:06 am
oxi

oxi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oxi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raz miałam za male:)  bylo beznadziejnie bo w ogole jezdzic sie nie dalo! nastepnym razem byłam tak zdeterinowana że kupiłam za duze. i bylo jeszcze  gorzej. noga mi latała w bucie. Zastanawiałam sie co gorsze... Jedno od drugiego, drugie od pierwszego...:)

Napisane Dec 13, 2006, 8:02 pm
tutek

tutek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tutek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze kupuje o 1 numer większe żeby były na kilka sezonów

Napisane Aug 14, 2007, 8:38 pm
cemil

cemil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cemil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam o 1 rozmiar wiekszy ubieram gruba skarpete i noga ma jeszcze troche luzu...

Napisane Aug 21, 2007, 10:17 pm
Ulla

Ulla

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ulla zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wczesniej mialam za duze i bylo beznadziejnie, jeden dzien jezdzilam i musialam se wypozyczyc :/ teraz kupilam dopasowane ale jeszcze nie mialam okazji w nich jezdzic.

Napisane Oct 3, 2007, 3:35 pm
bikerthc

bikerthc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikerthc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupiłem w tamtym roku buty troche większe, nie wiem dokładnie ile
a teraz są na mnie dobre może o 0,5cm za duże
ale noga rośnie to nie ma co kupywać dopasowanych

Napisane Oct 24, 2007, 7:25 pm
kolesina

kolesina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolesina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lol ale ciekawy temat heheh ,niewiem jak mam odpowiedzieć na takie pytanie :D ale raczej dopasowane

Napisane Oct 24, 2007, 8:18 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zawsze się kupuje rozmiar większe nawet jak już noga nie rośnie.
Skarpeta gruba swoje robi ;)

Napisane Oct 24, 2007, 8:52 pm
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kupuję 1 cm większe bo będę je miał dłużej.Proste i logiczne.

Napisane Oct 24, 2007, 8:55 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja