Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Łożyska Bones

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Łożyska Bones, lozyska bones reds
Artysta

Artysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Artysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co o nich sadzicie??
chcialbym poznac jak najwiecej opini na ich temat..
dla mnie te lozyska rzadzda
mam je juz 7 miesiecy i dzialaja jak nowe ^^)

Dodany

*Napisane Dec 10, 2006, 7:02 pm Ostatnio edytowane Jan 14, 2009, 5:07 pm przez bydlak
RybaSlap

RybaSlap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RybaSlap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może założymy klub przyjaciół Bonesów?? ;) Ja mam te łożyska
6 miesięcy i są SUPER!! :P

Napisane Dec 16, 2006, 6:04 pm Ostatnio edytowane Jan 30, 2007, 6:47 pm przez RybaSlap
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też jeździłem na bonesach dobre pół roku, puźniej kupiłem flipy ale bonesy nadal są ok wiec jak flipy padną to dalej bede na bonesach jeździł najlepsze łozyska to bones reds:D

Napisane Dec 16, 2006, 6:07 pm
abram91

abram91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to abram91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mistrz,!najlepsze łożyska jakie miałem bez kitu jeżdże na nich niecałe półtora roku kupiłem je na mentorze rok temu :D ^^)

Napisane Dec 25, 2006, 1:09 pm
BeatBox

BeatBox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BeatBox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kumpel ma jezdzi na nich prawie 2 lata i sa jak nowe...!!!!! zajebisty sprzęt

Napisane Dec 25, 2006, 8:59 pm
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam i są MEGA!!!!!!!Prawdziwe jest zdanie na pudełku :Lighter,Faster,Stronger!!!

Napisane Dec 26, 2006, 3:38 pm
Jedrekziom

Jedrekziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrekziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepsze lozyska jakie mialem polacam je wszystkim

Napisane Jan 30, 2007, 6:37 pm
lookas

lookas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lookas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

johnny1 powiedział(a):
Krystian04 powiedział(a):
jak je masz to po co o nie pytasz ?? :(

o co sie tak unosisz :thinking: tez bylbym ciekaw jak dziala taki sam sprzet jak moj u innych skaterow ;) zawsze mozna sie czegos ciekawego dowiedziec ^^)
hehe to po co to cytujesz hehe, będe je pewnie mieć bo zajarany jestem

Napisane Jan 30, 2007, 7:29 pm
peeta

peeta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peeta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super, kolega jeździ od prawie roku xD

Napisane Jan 30, 2007, 9:30 pm
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kupiłem je ostatnio od kolegi uzywane a on jeździł na nich z rok czasu i są w super stanie,zajebiście szybkie i wytrzymałe.

Napisane Oct 3, 2007, 6:44 pm
Woytaz

Woytaz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woytaz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh:P ja tez mam bonnesy (swiss black) kumpel kupił je w USA 6 lat temu, byly katowane na maxa i dalej są zaje.b.i.scie szybkie... na nie powinni dawać wieczną gwarancję:P Albo na 1 000 000 000km przebiegu:P Suuper łozyska:D Lepszych nie miałem... 

Napisane Feb 5, 2008, 7:16 pm
anty

anty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a można je jeszcze gdzieś kupić?

Napisane Feb 5, 2008, 7:23 pm
ogurki

ogurki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ogurki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

anty, dobre pytanie,
dolaczam sie  ^^)
a sa lepsze od fkd?
ja mialem fkd abec3 i zjebiscie sie jezdzilo, ale po roku sie zepsoly  :(

Napisane Feb 5, 2008, 7:31 pm
anty

anty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zauważyłem że są naprzykład na ebay'u niemieckim , angielskim i amerykańskim  :)

a w Polsce idzie gdzieś je dostać?

Napisane Feb 5, 2008, 7:36 pm
Woytaz

Woytaz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woytaz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie mozna je kupic? hmm... kupisz na www.ebay.com jak sie je na allegro gdzies znajdzie to strasznie szybko ludzie je kupują:P i one są najlepsze z wszystkich łozysk;)

Napisane Feb 5, 2008, 8:00 pm
anty

anty

Member
Wyświetl posty

amerykańce wyślą do polski?

Napisane Feb 5, 2008, 8:07 pm Ostatnio edytowane Feb 5, 2008, 8:40 pm przez anty
Woytaz

Woytaz

Member
Wyświetl posty

anty powiedział(a):

amerykańce wyślą do polski?

hehe nom:P bonesy w polsce to skarb:) Ale jak kupujesz z ebay to ryzykujesz... wicie jak to jest. Ale dla bonesów opłaca sie ryzykować:)

Pozdro!

masz linka:P
BONES RED

Napisane Feb 5, 2008, 10:27 pm Ostatnio edytowane Feb 5, 2008, 10:31 pm przez Woytaz
anty

anty

Member
Wyświetl posty

no to pewnie to będą moje następne łożyska

Napisane Feb 5, 2008, 10:33 pm
XI

XI

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XI zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w polsce mniej wiecej ile moga kosztowac ?:>

Napisane Feb 6, 2008, 10:57 am
anty

anty

Member
Wyświetl posty

to sobie przelicz dolary na polskie :)

Napisane Feb 6, 2008, 12:08 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja