Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Czym dla was jest rollerskati...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czym dla was jest rollerskating ??, Czym??
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czym dla was jest rollerskating ??

Dla mnie to sens życia dobra zabawa z kolegami  :)

Napisane Dec 15, 2006, 2:11 pm Ostatnio edytowane Mar 31, 2007, 11:32 am przez Qbasiek95
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie jest świetną zabawą, Hobby, Sportem, który warto uprawiać:)

Napisane Dec 15, 2006, 4:27 pm
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dal mnie... niczym! jezdzic nie umiem za dobze, kasy na sprzet  nie mam ... po co jezdzic?... dalczego ciagle jezdzie? nie weim... xD

*Napisane Dec 15, 2006, 5:15 pm
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NowaczeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dlamnie to super wypasione coś ;) coś czego tak poprostu sie nie da wytłumaczyć,  nauczyć: trzeba w to włożyć serce i ... niewiem :)

Napisane Dec 15, 2006, 7:54 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
dlamnie to super wypasione coś  coś czego tak poprostu sie nie da wytłumaczyć,  nauczyć: trzeba w to włożyć serce i...

Ból?
A tak na serio to masz też rację, to przychodzi tak poprostu...

Napisane Dec 15, 2006, 7:57 pm
chudi

chudi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chudi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm czyms pieknym :D:D:D pozdro

Napisane Dec 15, 2006, 8:01 pm
Kicek91

Kicek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kicek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Roller-skating jest dla mnie nie tylko sportem ale także wyrwaniem się z
codzienności. Dzięki niemu wiem i czuję, że żyję. Jest dla mnie
dowartościowaniem. Gdy jeżdżę zapominam o codzienności, nudnym życiu i o
problemach jakie przynosi mi los. Nie znalazłem w żadnym sporcie tego co
jest w Rolkach. Nie umiem tego dokładnie wytłumaczyć, ale Rolki mnie w
jednym słowie: pociągają. Nie zniechęca mnie to, że coś mi nie wyjdzie, że
się wywrócę albo poobijam albo poobdzieram sobie kolana lub łokcie. Dzięki
nim czuję, że żyję. Wiem, że z każdą wywrotką jestem lepszy, ponieważ
następnym razem nie będę popełniał tego samego błędu. Po prostu czuję się
lepszy.

Rolki są sportem, który ma w sobie to coś. Każdemu polecam chociaż
spróbowanie jazdy na rolkach, a na pewno nie powie, że rolki są
beznadziejne i będzie czuł, że jeszcze będzie chciał jeździć, a na pewno
nie zapomni wrażeń jakie daje jazda na rolkach.

Napisane Mar 30, 2007, 9:15 pm
Totchli

Totchli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Totchli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pan nademna wyjol mi tego posta z klawiatury :P

Napisane Mar 31, 2007, 1:07 pm
rraaffaall

rraaffaall

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rraaffaall zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rolki to jest zycie w czasie jazdy nic sie nieliczy kazdy upadek wzmacnia nic niemozna porownac z jazda na rolkach

Napisane Mar 31, 2007, 2:17 pm
rolersk8er

rolersk8er

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rolersk8er zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rolki to dla mnie drugie WOLNE życie. jak na nich jezdze jestem odcięty od tego co się dzieje w okol mnie... jestem tylko ja i moje kochane rolki. Kocham to robic (jeździc na rolkach) :)

Napisane Apr 1, 2007, 2:11 pm
kysi

kysi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kysi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rolki to moje hobby sport sposub spedzania wolnego czasu . cale moje zycie jednym slowem i najwieksza zyciowa wartosc ( oprucz mamy i taty boga )  :)

Napisane Apr 3, 2007, 8:37 pm Ostatnio edytowane Apr 3, 2007, 8:37 pm przez kysi
kermitu

kermitu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kermitu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest cos co dodaje skrzydeł kiedy brak chęci do życia.. brak natchnienia:)

Napisane Apr 3, 2007, 10:44 pm
aloiv

aloiv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to aloiv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki jeździe czuje się całkowicie niezależna, rolki dają mi poczucie wolności i spełnienia. Nie wyobrażam sobie życia bez jazdy... totalne odizolowanie sie od stresów codziennego życia, od wszystkich problemów i kłopotów... gdy jeżdżę cały świat dla mnie nie istnieje... czuję się wolna...

Napisane Apr 3, 2007, 11:12 pm
quelle

quelle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to quelle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Tego dokonam siebie pokonam w walce z samym sobą nie skonam... I nie przegram zanim zacznę, z różnymi uczuciami na ten świat patrzę.Nie dla skarbu, tylko dla nuty i dla grabów,przyczaj drugą stronę życia tam od beksajdu..."
Myślę, że słowa Garbatego odpowiadają na to pytanie :)

Mieszkamy w niewielkiej miejscowości(10 tys mieszk. a tak ściślej to koło niej :P), robimy własne rurki nawet;p
nasz kumpel nawet założył strone...=>link
Dopracowywujemy ją B) i myślę że jest juz prznajmniej ok :rolleyes:

Napisane May 13, 2007, 11:09 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rollerskating to sport styl życia to skoki grindy rotacje i cos efektownego coś co daje upust emocjom można sie na nich wyszalec i zapomnieć o problemach rollerskating to zajawą która w połączeniu z talentem i fantazjom moze stać sie sposobem na życie
Niektórym adrenaline daje uciekanie na przypale przed policją a innym stania nad railem albo nad schodami myśląc czy dam rade osobiście wole to drugie :P

Napisane May 14, 2007, 9:50 pm Ostatnio edytowane Oct 8, 2007, 9:57 pm przez olas11
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh zmienilem podejscie... dla mnie jest: dumą,przyjacielem,życiem,pasją... i mam w dupie wszystkich którym rolki, albo moja jazda nie pasi

*Napisane May 16, 2007, 10:37 am
Danko94

Danko94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Danko94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie to jest to hobby a zarazem cos czego nie da sie opisac slowami... Dzieki temu nie ma czasu na nude  B) i liczy sie tylko dobra zabawa  :) :) :rolleyes:

*Napisane May 31, 2007, 7:35 pm
rolers

rolers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rolers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to hobby, sport, sposób na nude oraz coś czego nie da się opisać słowami. ^^)

Napisane May 31, 2007, 9:11 pm
banti

banti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to banti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzien bez jazdy dniem straconym :P nie a tak serio rolki to dla mnei cos wiecej niz tylko hobby,to sposob bycia,wyrazania samego siebie..robie to co kocham!!pozdrowki

*Napisane Jun 1, 2007, 12:06 am
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

banti powiedział(a):
dzien bez jazdy dniem straconym :P nie a tak serio rolki to dla mnei cos wiecej niz tylko hobby,to sposob bycia,wyrazania samego siebie..robie to co kocham!!pozdrowki

z takim podejsciem zajdziesz daleko!
-Keep Rolling-

Napisane Jun 1, 2007, 11:01 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja