Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Czym dla was jest rollerskati...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czym dla was jest rollerskating ??, Czym??
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czym dla was jest rollerskating ??

Dla mnie to sens życia dobra zabawa z kolegami  :)

Napisane Dec 15, 2006, 2:11 pm Ostatnio edytowane Mar 31, 2007, 11:32 am przez Qbasiek95
Qb3l

Qb3l

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qb3l zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie rolerskating byl kiedys czescia zycia, bardzo duzo jezdzilem. Teraz zadko zakladam rolki, wole jezdzic na heelysach :] przy okazji prosze jakiegos adminisratora aby w okni: teksty i galerie pojawil sie Heelys. Coraz wiecej osob interesuje sie ta dziedzina sportu. Z gory dzieki!

Napisane Jun 1, 2007, 1:35 pm
sk8spinacz

sk8spinacz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8spinacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qb3l powiedział(a):
Coraz wiecej osob interesuje sie ta dziedzina sportu. Z gory dzieki!

tak jasne znajdz mi na forum chociaz 5 osob ktore maja to cos oprocz ciebie

Napisane Jun 1, 2007, 3:24 pm
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sk8spinacz powiedział(a):
Qb3l powiedział(a):
Coraz wiecej osob interesuje sie ta dziedzina sportu. Z gory dzieki!

tak jasne znajdz mi na forum chociaz 5 osob ktore maja to cos oprocz ciebie

jakies buty z parą kółek z tyłu... ludzie, po co dla czegos takiego zchodzic z rolek?
na tych kolkobutach da sie chociaz grindowac??

Napisane Jun 4, 2007, 1:32 pm
Qb3l

Qb3l

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qb3l zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chcialem inne buty, takie co maja bajer do grindowania na srodstopiu. Ale dostalem rodzaj skate od dziatka i tez sie ciesze... Pozatym nie sa takie zle, jak sie rozleca to sobie kupie tamte lepsze: Heelys Evolution 9093.

Napisane Jun 4, 2007, 6:12 pm
skate1313

skate1313

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate1313 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie jest uzależnienie i satysfakcja z jazdy  B)

Napisane Jun 8, 2007, 11:19 am
Tomuss95

Tomuss95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomuss95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skate1313 powiedział(a):
dla mnie jest uzależnienie i satysfakcja z jazdy  B)

hahahah czlowieku przeciez ty na rolki wychodzisz raz na tydzien, zal.pl

Napisane Jun 8, 2007, 3:03 pm
krisu10

krisu10

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krisu10 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spedzieniem dobrze czasu,przyjemnoscia,hobby...

Napisane Jun 9, 2007, 11:41 pm
KwasnyGT

KwasnyGT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KwasnyGT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rollerskating jest jak nałóg.....po prostu muszę jeździć na rolkach aby cieszyc sie zyciem i zeby zycie nie bylo smutne i szare  :thinking:

Napisane Jun 14, 2007, 3:40 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rollersk8ting is style of my life, man :P

Napisane Jun 19, 2007, 10:52 pm
komx

komx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nowa (zależy jak na to patrzeć ;p) głęboka pasja, oderwanie od rzeczywistości, świetna zabawa :)

Napisane Jul 13, 2007, 12:02 pm
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rolki to choroba... Na którą jedynym lekarstwem, są one same.

Napisane Aug 6, 2007, 8:24 pm
DieWorld

DieWorld

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DieWorld zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio nawet jak nie jezdze to musze miec rolki na nogach bo bez nich czuje sie jak bym byl....niedowartosciowany....
Rolki to dla mnie czysta zajawka hobby i to bez czego nie moge sie obejsc..Strasznie dziwnie sie czuje bez rolek na nogach..Nawet po domu czasami smigam w rolkach..:)

Napisane Aug 7, 2007, 8:57 pm
szmex

szmex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szmex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie to jest czarna magia, a ja jestem czarnoksiężnikiem

Napisane Aug 8, 2007, 11:22 pm
Chaosik007

Chaosik007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chaosik007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To sposób na nudę, na zabawę, wydawanie pieniędzy, na satysfakcję... :P
peace :cyclops:

Napisane Oct 8, 2007, 12:08 am
ziebek

ziebek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziebek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sposób na nudę i na podniesienie poziomu adrenalliny...:D :cyclops:

Napisane Oct 8, 2007, 8:47 am
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie to świetna zajawa. Szczególnie jak zrobie jakiś nowy super kosmo trick.
Ale też czasem zastanawiam się (jak się mocno wywrócę) Po co cierpie :P hehehe.

Napisane Oct 8, 2007, 1:42 pm Ostatnio edytowane Oct 8, 2007, 9:46 pm przez olas11
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kasper69 powiedział(a):

jeah men , it's obvious that U know english well..

Napisane Oct 8, 2007, 8:22 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulfly powiedział(a):
Kasper69 powiedział(a):

jeah men , it's obvious that U know english well..

Yeah, I know that. You know, many years of hard work. Why don't you like me so? I know I made mistakes, but I've changed.

Napisane Oct 8, 2007, 8:43 pm
kolesina

kolesina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolesina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jazdaaaaaaaaaaaaaaaaa

Napisane Oct 10, 2007, 11:18 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja