Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » fryzurki

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
fryzurki, dready, irokez
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sadzicie o dreadach, dlugich wlosach, irokezie...podobaja wam sie takie "niecodzienne" fryzury czy nie???

*Napisane Jul 7, 2005, 7:42 pm Ostatnio edytowane Jun 14, 2008, 2:59 pm przez mmatt
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dready?.............hmmmmmm kiedys może tak, a teraz?chyba juz wyrosłam z tego") .......lubie swoje długie ,lekko zakręcone ;) ciemne włoski :)

Napisane Jul 7, 2005, 7:55 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U chłopaka?
1.Długie włosy. Zdecydowanie najpiękniejsza fryzura dla chlopaka, pod warunkiem, ze wlosy sa zadbane i czyste. Niewazne jakiego koloru, krecone czy proste... Kazde sa piekne (choc ja najbardziej lubie blond)

2.Dready też są fajne^^ Tylko tez pod warunkiem ze sa zadbane i dobrze wykonane :rolleyes:

3.Irokez... Dosc kontrowersyjna fryzura. Jak nie masz dobranych cichow to mowia ze pozer z ciebie, a jak masz dobrane (takie punkowe) to drech cie zaczepi i oberwiesz... Ogolnie nie polecam...

Ja mam długie proste blond. Za Chiny Ludowe bym nie zrobila sobie dreadow czy innej 'dziwnej' fryzury")

Napisane Jul 7, 2005, 10:57 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się podoba taki fryz jak ma Bam Margera.

Napisane Jul 8, 2005, 10:50 am
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Długie włosy to ja kiedys miałem(6 klasa)i musiałem ściąc,ale zapusczam na nowo.Mi sie podobaja takie "niecodzienne" fryzury(oprócz irokeza)")

Napisane Jul 8, 2005, 10:52 am
Coda3

Coda3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Coda3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sama mam długie włosy i zastanawiam ise nad dreadami, ale chyba nie zrobie bo by mnie wywalili z budy... chociaz właściwie to moja qmpela miała chyba dwa czy trzy i musiała je ściąć (i tak sobie jednego zostawiła  ;) ) a co do irokeza to nie wiem, ale chyba bym sobie nie zrobiła. jakoś mi to nie odpowiada... widziałam ostatnio kolesia z irokezem i niezbyt ciekawie wyglądał. takie rzeczy zniechecaja...

*Napisane Jul 9, 2005, 2:46 pm
Msa

Msa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Msa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi siem podobaja dredy ale takie krótkie i czerwone :) <lol>

Napisane Jul 9, 2005, 4:19 pm
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubie takie fryzurki
szczegoolnie dredy mi się podobają :]
Zrób se te dredy :]

Napisane Jul 12, 2005, 12:02 pm
djmaster

djmaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to djmaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam długie włosy, a o dredach jeszcze nie myslałem ale i tak bym sobie ich nie zrobił :/

Napisane Jul 12, 2005, 8:08 pm
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolaaa powiedział(a):
U chłopaka?

3.Irokez... Dosc kontrowersyjna fryzura. Jak nie masz dobranych cichow to mowia ze pozer z ciebie, a jak masz dobrane (takie punkowe) to drech cie zaczepi i oberwiesz... Ogolnie nie polecam...

no to sie usmialem :D:D:D:D

Napisane Jul 13, 2005, 12:02 am
Chomiczek

Chomiczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chomiczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi jak urosną włosy to sobie zrobię parę dredów ale takich chudych a nie takie o wielkości kiełbasy xD

Napisane Jul 13, 2005, 11:41 pm
PajakPOLICE

PajakPOLICE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PajakPOLICE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja preferuja ..Łysa Główke ..najwygodniej najladniej najbardziej czysto..i dupeczki lubia lysych hehe:D

Napisane Jul 14, 2005, 7:44 am
McNeOxiU

McNeOxiU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McNeOxiU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te wszytkit mody na fryzurki to dla pedalkow nie dla mnie wlosy na 5 mm i jazda na deske

Napisane Jul 14, 2005, 9:37 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jea wszytko jest dobra ale zalezy gdzie i kiedy:D

Napisane Jul 17, 2005, 3:31 pm
gimbus

gimbus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gimbus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też bym sobie zrobił dredy ale nie wiem ile taka przyjemnośc kosztuje

Napisane Jul 23, 2005, 6:04 pm
Basileus

Basileus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Basileus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ehmmmm...no to teraz wszystkich zaskoczę :) Bo ja juz od czterech miesięcy mam fryza jakiego nosili faceci w średniowieczu, czyli od rondla naokoło głowy nad uszami, a reszta poniżej wygolona na łyso. Fryzka ma kilka wad bo po pierwsze wymaga golenia karku co klika dni i przycinania grzyba. Po drugie ludzie patrzą się jak na kretyna. No ale nikt mi nie zarzuci, że jestem obcięty jak 90% populacji kraju :)))
Szacunek dla wszystkich, którzy nie boją się trochę wyróżniać (bo ja się nie bałem z taką fryzą zdawać matury).

Napisane Aug 2, 2005, 8:38 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No no brawo Basileus. Zawsze stawiam na oryginalność. Chociaz jakby tak spojrzec na moje włosy to są całkiem zwyczajne. Długie proste blond... Troche wycieniowane. No i na lato jakies pasemka jasniejsze mi sie od slonca zrobily:P

Napisane Aug 5, 2005, 12:25 pm
seballl

seballl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seballl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam irokeza już 2 miech i będe go jeszcze robił bardzo długo!!!!!  ma ona narazie tylko 10cm (może nie tylko:0) jest spox niedługo zamawiam zieloną farbe to będzie oddjazd!!!

Napisane Aug 10, 2005, 1:19 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ewcius zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i ty sie jeszcze pytasz xD

Napisane Aug 12, 2005, 3:45 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Ta dziewczyna wie, co dobre;]

Napisane Aug 12, 2005, 5:17 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja