Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Najgłupszy tekst policji do W...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najgłupszy tekst policji do Was
sk84fun

sk84fun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk84fun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja miałen np taki weźcie poprawke na to ze jeżdze na desce a wiec cytuje : "zaraz wam spuszcze powietrze z tych kółek"

Napisane Dec 20, 2006, 5:48 pm
Areeek

Areeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Areeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem czy to było jakies głuie ale "albo idziesz do domciu albo zamiast na kółkach rolek bedziesz jechac na kołkach radiowozu" pfff niezly joke :P mysla ze sa madrzy :D

Napisane Dec 20, 2006, 5:53 pm
MargeraB

MargeraB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MargeraB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OMG  nikt nie przebije mojego zdarzenia i tekstu rzuconego w nim:
tydzien temu jeździmy sobie na naszej miejscówie i tu w pewnym momencie przyłażi policjant z jakimś synkiem(chyba miał 12 lat) i pytał czy nie nauczymy jego syna ollie. LOL :p

Napisane Dec 20, 2006, 5:58 pm Ostatnio edytowane Dec 20, 2006, 5:58 pm przez MargeraB
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trzeba bylo nauczyc a w zamian zazadac ochrony

Napisane Dec 20, 2006, 6:01 pm
piotkoz

piotkoz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piotkoz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździmy sobie na rampie, podjeżdża patrol... Co wy tu k.... robicie!? No nie widać... Hmm... Jeździcie po tym tak? Aha, aha... Ale i tak musimy was wylegitymować: imię ojca, matk,i adres...itd xD

Napisane Dec 20, 2006, 6:25 pm
MargeraB

MargeraB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MargeraB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rychu911 powiedział(a):
trzeba bylo nauczyc a w zamian zazadac ochrony

i nauczyliśmy!Pozatym od tamtej pory policja się nas nie czepia nie wiedzieć czemu... :P

Napisane Dec 20, 2006, 7:27 pm
Kabyn

Kabyn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kabyn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"idzcie do lasu pojezdzic" :]

Napisane Dec 21, 2006, 7:54 pm
pizzojad

pizzojad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pizzojad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurde, jak sobie przypomnę te wszystkie akcje to wiem że na kazdej coś palneli ale nigdy nie pamiętam co...a z sytuacji śmiesznych to kiedyś w pałkarza wpadłem na desce, wkurwiony byl ale nic mi na szczęście nie zrobił

Napisane Dec 21, 2006, 8:09 pm
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezdzac na pomniku:
"Czy jezdzilibyscie po grobie swojej matki?!"

Napisane Dec 21, 2006, 8:15 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

duzo tego bylo :P:
siedziałem na desce, podchodzi do mnie policjant: "stwarasz niebezpieczenstwo", "nie pyskuj, jestes za maly", "tak, tak zjedz sobie herbatniczki"

karrola powiedział(a):
Jezdzac na pomniku:

Ahhhh... te pomnikowe texty.

artursdz powiedział(a):
karrola powiedział(a):
Jezdzac na pomniku:

Śmieszne to jest? Bo dla mnie nie..

Pomnik, a grób to jest co innego. Pomnik Wolności w Bydgoszczy jest ku czci, a nie ma pod nim żadnych ciał, więc...

Co do textów policjantów, zawsze wykłucam się do momentu kiedy nie wiedzą co powiedzieć i mówią na koniec "Ty się tak nie wymądrzaj", albo "Nie pyskuj mi tu, nie masz jeździć i już bo to nie jest miejsce na to", a co to za różnica czy idzie człowiek czy ja sobie skacze z tych schodów na desce, wszystko sie niszczy (a raczej sie nie niszczy) tak jak by człowiek przechodził, więc co im to przeszkadza. Oni zawsze jak to powiem mówią: "Ale możesz się zabić i stwarzasz niebezpieczeństwo dla innych". No i co z tego że mogę się zabić SKATE OR DIE! Poza tym robie to na własną odpowiedzialność, a samochody to co? Też stwarzają niebezpieczeństwo. Lepszy skater na desce niż dresiarz z drewnianą pałą. Po tym texcie zawsze jest: "Ty się tak nie wymądrzaj"... to jest takie głupie, że aż śmieszne. Albo skakaliśmy przez taki gap dosyć wysoki... 10 metrów dalej była ulica, niedość że po skoczeniu zatrzymywaliśmy się 4 metry od to jeszcze jedna osoba stała gdzieś na 8 metrze i pilnowała żeby nie wlecieć. Policja podjechała i przyjechał po nas kolejny radiowóz (wyglądało to jakby aresztowali najgorszych przestępców :O) Hahahaha... i po 3 dniach dostałem wezwanie na komisariat, a tam ich tak wyśmiałem że szkoda gadać.

Napisane Dec 21, 2006, 8:17 pm Ostatnio edytowane May 19, 2007, 9:38 am przez frycol_hiphop
IILOREKII

IILOREKII

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IILOREKII zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najgłupszy tekst: "Proszę otworzyć, Policja!" - to już ma coś głupiego w sobie :)

Napisane Dec 21, 2006, 8:18 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

''dlugo bedziesz tu turkotac??''

Napisane Dec 21, 2006, 10:47 pm
Matrix16

Matrix16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matrix16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja usłyszałem trochę tych tekstów ale pamiętam kilka: "bo ci zaraz skonfiskuje koła", albo "kur*a nie macie gdzie jeździć to idźcie na skatepark ..." no tak tylko, że ja do najbliższego skateparku mam 25 km, heh, no i to jeszcze pamiętam "bo powiem twoim rodzicom" no zaśmiałem mu się w twarz, chociaż jak by tam moim rodzicom powiedział to bym miał problem, podejżewam, że to standardowe teksty, które słyszycie, ale u nas policja nie jest zmyślna
pozdro Matrix Paczków :P

Napisane Dec 22, 2006, 11:04 am
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe nie policja ale strasz miejska... jeden nas spisuje a drugi z nami gada o desce ze mogli nam wybudowac jakis fajny skatepark i tam pierdoli ze straszne zjebany zrobili ten nasz mini skatepark itp i tak z nami gada a drugi nas spisuje ;Dhehe

Napisane Dec 22, 2006, 11:23 am
artursdz

artursdz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to artursdz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karrola powiedział(a):
Jezdzac na pomniku:

Napisane Dec 22, 2006, 3:37 pm
Holladenia

Holladenia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Holladenia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

macie skatepark to wyjazd na skateparak a jak n ie pojdziecie na skatepark to was zawieziemy tam i wezwiemy patrol sledzczy hahah

Napisane Dec 22, 2006, 6:00 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mojemu kumplowi policjant zatrzymał go bo jechał  na desce po ulicy i powiedzal " niemasz masz swiateł przy tym czymś wiec niewolno ci sie poruszac bo drodze" ...

Napisane Dec 22, 2006, 6:15 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja pewnego wieczoru jeździłem i podjechał radiowóz, w środku siedziało ich dwóch... zaczeła sie gadka o tym ze jak ktoś wyskoczy na ulice to nasi rodzice pójdą do więźenia...(mam 16 lat a oni takie teksty). Miałem mp3 i słuchawke w uchu jak z nimi gadaliśmy, nagle jeden z nich :wyjmij to świecidełko z ucha jak ze mną rozmawiasz, myślisz ze ja k****a twoim kolegą jestem...". Troche dyskutowaliśmy i wtedy... "spier*****cie stad bo wam zabiezemy te wasze rolki"... Ja sie spytałem dlaczego a on ze nie wolno jexdzic po chodniku bo to dewastacja. Powiedziałem ze nikt tu nie chodzi więc w czym problem?? a on "mam wezwać posiłki??" wtedy obrucilem sie na pięcie i wubuchnołem śmiechem, nie spodobało im sie to, spisali nas i powiedzieli ze jescze raz nas tu zobacza to założą nam sprawe w sądzie...
:cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:

Zapomniałem sie spytać, czy policja ma prawo nam zabrać deske??

Napisane Dec 22, 2006, 6:38 pm Ostatnio edytowane Dec 22, 2006, 6:40 pm przez BHT
kamis

kamis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raz sobie jeździmy z kumplami,podjezdza straz miejska.Spisuje nasze dane.My na to "a co teraz sie stanie?"."Wasi rodzice beda malowali ta porecz"."ale my na niej nie slajdowalismy"."Jak to nie?"."No nie,tylko jedni kolesie z Gdanska :P"."jaaaaaasne,ktos z gdanska specjalnie tu przyjechal zeby na tych poreczach jezdzic"."no tak"."sprawdzimy to!". Po tym co 5 minut mijali nasza miejscowke :P

Napisane Dec 22, 2006, 7:00 pm
ridenn

ridenn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ridenn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

artursdz powiedział(a):
karrola powiedział(a):
Jezdzac na pomniku:

Ja bym smigał jakby była fajna miejscówa ,przecież to tylko kawał cegły i zwłoki ,które i tak sie rozłożą ^^

....Ważne jest jak szanujesz osobę kiedy ona żyje....
I nie ważne czy to matka czy kolega

*Napisane Dec 22, 2006, 7:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja