Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » Łyżwy!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Łyżwy!
artursdz

artursdz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to artursdz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie, nie wiem czy był taki temat, ale to szczegół. No więc, tak jak w temacie, porzmawiamy o " Łyżwach " .. Co o nich sądzicie? Jeźdźiliście? Łyżywy, szybkie, figurwe, a może hokejówki? Ja ostatnio byłem w Łodźi na krytym lodowisku. Było super odlotwo mimo 12 gleb, trzymałem się dobrze. To był mój pierwszy raz. =) Pozdrawiam.

Napisane Dec 21, 2006, 1:27 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam hokejowe ale nie jeżdze na nich normalnie tylko trick`uje bo niewiem jak mozna zwyczajnie jeździć. Robię jakieś graby i obroty 180, 360. A tak dla ścisłości to jeżdze na desce.

Napisane Dec 21, 2006, 1:32 pm
skejp

skejp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwielbiam jezdzic na łyzwach ale nie umiem zadnych piruetów ale kocham jezdzic w hokejówkach nie umiem w figurówkach zle mi sie jezdzi

Napisane Dec 21, 2006, 1:34 pm
FisTacH

FisTacH

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FisTacH zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeździłem na łyżwach, ale po paru glebach zrezygnowałem.

Napisane Dec 21, 2006, 1:37 pm
abanan

abanan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to abanan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja jeżdże i to już od dawna. Mam hokejówki - hokej świetny sport i szukam miejsc w wawie do gry. Zna ktoś?oprócz klubów :rolleyes:

*Napisane Dec 21, 2006, 1:53 pm
dzzika

dzzika

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzzika zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oo.. kocham łyżwy, zaraz po rolkach są, w sumie, to prawie.. no prawie, to samo. mam nadzieje, że w tym roku zrobią, jak nie.  gdzieś wyjade, na jakies kryte, albo na Oczku, będziemy :D
no. ale na tą zime mam zamiar próbować 180. albo więcej ?  ^^) zobaczy się.

Napisane Dec 21, 2006, 2:59 pm
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na łyżwach jeszcze nie jezdziłem ale mam zamiar bo niedaleko jest lodowisko ale musi być minus 5 stopni :(.W piwnicy są łyżwy wiec jak tylko odtworzą bedę śmigał. :P

Napisane Dec 21, 2006, 3:17 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jezdze sobie co roku...pierwsze moje lyzwy mialem w 2-3 klasa podst. i to były figurowe :D

Napisane Dec 21, 2006, 3:21 pm
magda89

magda89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to magda89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łyżwy... hmm zimą to chyba najlepszy odpowiednik rolek xD Ja osobiście mam hokejówki i fajnie mi sie na nich jeździ.
Mam nadzieje że zrobią nam z tym roku lodowisko :)

Napisane Dec 21, 2006, 4:48 pm
larrysk8

larrysk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to larrysk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łyzwy niesły hc lubie sobie pojeździć

Napisane Dec 21, 2006, 5:01 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lucjusz powiedział(a):
ja mam hokejowe ale nie jeżdze na nich normalnie tylko trick`uje bo niewiem jak mozna zwyczajnie jeździć. Robię jakieś graby i obroty 180, 360. A tak dla ścisłości to jeżdze na desce.
:laugh:

Napisane Dec 21, 2006, 6:26 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w zeszlym roku nauczylem sie tego uzywac :] takie sobie, deska lepsza :P

Napisane Dec 21, 2006, 6:34 pm
Chustka

Chustka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chustka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ymm. na łyżwach szybkich to ja w szkole pocinam od czterech lat :pp. ale już mi się nie chce.. ^^

Napisane Dec 21, 2006, 6:41 pm Ostatnio edytowane Dec 21, 2006, 9:02 pm przez Chustka
Cama

Cama

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deska jest lepsza  :) :) :) ale łyżwy też spoko  :)

Napisane Dec 21, 2006, 6:59 pm
KarolaOsw

KarolaOsw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolaOsw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja śmigam na figurówkach :D:D zajebiste są :PP

Napisane Dec 22, 2006, 6:17 am
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja byłem kilka razy na lodowisku i jeździło mi sie ekstra prawie tak samo sie jeździ jak na rolkach

Napisane Dec 22, 2006, 11:42 am
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lyzwy sa okej. Jezdzilem duuzo razy juz i niezle sie smiga... ten ped powietrza.... :D

Napisane Dec 22, 2006, 11:56 am
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździłem dawno temu, ale jakoś mnie to nie kręci. ^^)

Napisane Dec 22, 2006, 1:59 pm
Yasny

Yasny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Yasny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uwielbiam łyżwy ! :D Lubię sobie pośmigać, jak umiesz jeździć na rolkach to z łyżwami dobrze sobie radzisz :)

Napisane Dec 31, 2006, 2:19 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tez jezdzilam wlasnie teraz w grudniu kilka razy i na dowód moge pokazać moje posiniaczone kolana i zdarte kostki  B)

Łyżwy są super, szkoda że u mnie w miescie jest jedno lodowisko i to takie lipne.

Napisane Dec 31, 2006, 4:25 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja